въпросче за гърнето

  • 1 409
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Банкя
  • Мнения: 823
А може и някакво музикално да ми препоръчате, за да му е по-интересно на моя щурчо?!
Това и това са музикални, но нямам представа, дали са добри Rolling Eyes

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Помисли си добре, преди да вземеш гърне, дето прилича повече на играчка. Все пак основно дечко трябва да се научи да върши работа в него, а не да си играе. Не бих си хвърлила парите за някое дето пее и не знам още какво прави. Най-обикновено гърне с форма съобразена с удобството на детето е предостатъчно. Гърнето трябва да се появява, когато има нужда от него и после моментално да го няма! Това си е лично мнение! Peace

# 17
  • Мнения: 1 666
Абсолютно подкрепям Селин!

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
Нашето е http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=34819
изобщо не пречи че е музикално, светещо и т.н... наистина любима играчка е, но чат.пат и върши нещо там... по принцип аз не го насилвам за махане на памперса много, а той е мн вкопчен в удобството на "панцито"...та проблема ни не е в гърнето. Когато се съгласи си пишка преспокойно в него въпреки ефектите ми....в повечето случаи с изключен звук....въпреки че цяла година преди да почнем с опитите беше просто играчка - и то лябима играчка;)

# 19
  • Мнения: 706
А защо, всъщност ,учите момчетата да пишкат седнали?Мн. по-трудно е.Установих го от опит. В момента ,в който започнах да го изпикавам прав -и приклучихме с памперса.
А наистиназвуко -светлинните гърнета само им объркват представите,какво точно се очаква от тях.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
Ми.... то на гърне и прав може...ама моя за сега му е по-удобно седнал...иначе прав опикава всичко, освен това като му наместя пишката в правилна посока да цели гърнето се шашка и спира да пишка...и  така...за сега седнал ще е....а и се надявам и някое а... да хванем седнали....някой ден...

# 21
  • София
  • Мнения: 659
А защо, всъщност ,учите момчетата да пишкат седнали?Мн. по-трудно е.Установих го от опит. В момента ,в който започнах да го изпикавам прав -и приклучихме с памперса.
Аз моя не, че съм го учила да пишка седнал, но може би понеже от малък си вършеше голямата нужда в гърне и свикна седнал и като започнах да го уча и с пишкането той пак си сядаше на гърнето или на седалката в тоалетната и прав не искаше да пишка. Може би както и повечето неща и тук всичко си зависи от детето.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 306
Можеш да го учиш да пошка прав. Ако е в гърне, то хубаво е да гледаш гърненцето впредната му част да е по-височко.

# 23
  • Мнения: 9 973
А може и някакво музикално да ми препоръчате, за да му е по-интересно на моя щурчо?!
Това и това са музикални, но нямам представа, дали са добри Rolling Eyes
мааааааалко скъпички ми се виждат Thinking
моето е музикално(като се изпишка или изака и свири)-струва 8лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
не са евтини - всъщност второто в щатите е 35$ но в бг всичко егати цените...
Иначе то пее като му се пусне водата, като завъртиш тоалетната хартия, като се отваря и затваря капачето говори, като седне детето светка червено и като свърши работа радостно вика  поздравления и пее песни...като го включиш също пее приветствеена песен, а като го забравиш отворено по-дълго казва - see you next time Wink та - забавно е много...освен това после става за дъска на тоалетната.
Ако не за гърне - то за много занимателна играчка е супер Simple Smile))
На миналата стр пуснах линк има демо  Wink
За мен си струва покупката.

Общи условия

Активация на акаунт