Сенки под очите

  • 5 994
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Вечер преди да заспя си слагам колелца от картофи за 15920 мин,и сутринта изглеждам доста по-добре.

Много бе Laughing Hug

По темата - на мен пък ми се получават от преспиване. Също и ако пия много вода преди лягане, подпухва ми лицето на сутринта. Така че явно е при всеки различно.

# 16
  • Мнения: 3 830
Околоочен крем с такова предназачение-против сенки и торбички под очите.
Помагат също и компресите със зелен чай, предварително изстудени в хладилника. Може и резени краставица.
Знам, че продават и едни маски за очи, аз имах такава на Орифлейм, но много ми залютяваше на очите и не мога да ти кажа дали помага.
И пий повече вода и се опитай да ядеш по-безсолно.

 Peace

Пробвала съм какви ли не кремове за около очи и против сенки. Страшно съм доволна от All about eyes an Клиник Flutter

На каква цена се продава и подходящ ли е за 25 годишна кожа? newsm78
Благодаря!  bouquet

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имам сенки от както се помня,никой крем не е в състояние да ги премахне.
Сенки се получават от здравословни проблеми,недоспиване,прекалено тънка кожа в зоната около очите и в зависимост от разположението на очните дъна .Тези дни разбрах че се получават и от запушен нос,достатъчно е да притиснете лявата ноздра и да  поемете дълбоко въздух с дясната и обратно.....,за да разберете можете ли да поемете  безпроблемно въздух през носа....При мен винаги една от двете ноздри не поема достатъчно въздух....и ще се заема с упражнения .....и някакви капки.

# 18
  • Мнения: 3 830
Имам сенки от както се помня,никой крем не е в състояние да ги премахне.
Сенки се получават от здравословни проблеми,недоспиване,прекалено тънка кожа в зоната около очите и в зависимост от разположението на очните дъна .Тези дни разбрах че се получават и от запушен нос,достатъчно е да притиснете лявата ноздра и да  поемете дълбоко въздух с дясната и обратно.....,за да разберете можете ли да поемете  безпроблемно въздух през носа....При мен винаги една от двете ноздри не поема достатъчно въздух....и ще се заема с упражнения .....и някакви капки.

#Crazy Shocked
Не знаех, че има такива вероятни причини за синините под очите.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Козметиката няма нищо общо с премахването на сенките,всичко е рекламен трик,за подпухване и преференция против бръчки -да определено помага....(особено когато има кофеин в крема,действа дрениращо),но зависи в какво състояние са торбичките под очите....В по сложните случай ,само скалпел...










# 20
  • Мнения: 3 830
Ми моите синини не са толкова сериозни вече. Пооправиха се от едно известно време.

По-скоро търся хидратиращо кремче за околоочния контур, което и да предотвратява появата на първи бръчици. Peace

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е.....хайде ,хайде ти си красавица..... едва ли си имала сериозен проблем със сенките,малко повече сън и плодове + хубаво хидратиращо кремче и ще си безупречна.

# 22
All about eyes не е за сенки под очите.Пробвай anti-dark circles eye treatment на Lancome.Ще останеш приятно изненадана

нещо си се пообъркала...и ще призова некомпетентни и незапознати субекти да не коментират неясни за тях неща!
ол абаут айс на клиник е СПЕЦИАЛНО предназначен за тъмните кръгове и СЕНКИ около очите.действа и като дренаж за торбичките,като едновременно с това и хидратира околоочния контур,заличавайки фините бръчици (само фините).
изключително подходящ е за млади хора и може да се използва както под,така и върху клепача.
за по зряла кожа и по-изразени бръчки околочния рипеaуеър отново на клиник
продуктите на клиник можете да намерите в търговската мрежа.някои от местата където се продават са : магазина на клиник на витошка.мола и други орторизирани козметични центрове.
 Naughty

# 23
  • Мнения: 29
Явно си решила да превърнеш страницата в рекламна на Клиник и моля не избързвай с определенията.Имала съм и двата крема  и за това препоръчах този на Ланком.Оставям авторката да прецени сама

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 632
А някой ползвал ли е крема на Регал,против сенки под очите?
Нещо ми го хвалят,ама ми се иска да чуя и от други мнение!

# 27
  • Мнения: 76
Ползвала съм околоочния на регал.Да ти кажа май-много не съм доволна.Но нали знаеш на всеки действа по различен начин.На мен явно нещо ми е ''слаб''.Сега ще опитам с нещо друго,следя темата с интерес.Не забравяй,че трябва постоянство.

Общи условия

Активация на акаунт