Каксте с нервите? Опънати?

  • 5 217
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 940
През бременността изпитвах страхове, сега се наслаждавам на майчинството. Добре съм с нервите.

# 61
  • Мнения: 2 309
Нервна и избухлива съм, откак се помня. През бременността бях в нещо като летаргичен сън. Като изключим някои страхове. Като родих, известно време запазих спокойствие. Откак малкото започна да си проявава инатите обаче много се паля. И все пак към никой друг човек не съм била толкова дълго време търпелива, колкото към нея.

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 250
Аз не съм забелязала да съм по нервна откакто съм бременна. Даже бих казала че съм по спокойна за разлика от мъжа ми Simple Smile При нас той е нервния по време на бременността ми  Laughing

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 09:11 от liana85

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойна съм Слава Богу, или поне се старая винаги да съм усмихната и в добро разположение пред бебко. Той не е виновен, да си изкарвам на него делничните проблеми и ядове. Wink

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

и моите така ....
и моите
 Laughing

# 65
  • Мнения: 279
Малко съм нервничка, ама се надявам да е от бременността,а след това дано се възвърна в предишното си състояние и да се наслаждавам на съкровището, което чакам с нетърпение Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 528
На мен ми се случва рязко да сменям настроенията си /и то често/ Mr. Green
Това брои ли се?  Mr. Green

# 67
  • ЕН
  • Мнения: 543
по принцип не бях нервна , ноооооо откакто влязох в 7-мия месец на 2-та бременост ела ме виж. ЛУДА ЗА ВРЪЗВАНЕ. аз не се понасям вечерта камо ли децата ми Mr. Green.
абе децата ни са добре ама не са случили на родители Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 3 064
Нямам проблеми с нервите, откакто не ходя на работа Mr. Green

# 69
  • Попово
  • Мнения: 687
и моите  Flutter

# 70
  • Мнения: 65
До преди няколко седмици се "ядваше"... Simple Smile
С наближаване на термина взе да става по малко нервно.  Simple Smile
И ето, че днес е изчисления ден за раждане, но признаци почти отсъстват (с малки изключения нощем)...
Сега мога да кажа вече:"Неам нервииии"... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 165
През бремеността бях спокойна, но по време на майчинството ми се случва доста често да изпадам в нерни кризи. Сега нещата са по-добре ,защото започнах работа и поне психически отмарям. Няма ли кой да помага за отглеждането на детето  си е доста трудничко...

# 72
  • Мнения: 310
Аз изкарах втората си бременност много нервна , а детенцето ми е още по-нервно и от мен. smile3511

# 73
  • Мнения: 920
В 5 месец съм, засега нямам проблеми с нервите. По-принцип съм доста спокоен човек, ще видим по нататък Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 2 806
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green
И аз се присъединявам  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт