Лосион или мляко за тяло

  • 7 674
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
принципно Dove, но напоследък все експериментирам с различни марки...сега ползвам на Decleor и понякога на Prada...имам и на H2O, но нито едно от последните 3 не бих повторила или препоръчала на някой...така че...Dove Peace

# 31
  • Мнения: 3 641
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes
charmz , едновременно сме писали. Grinning Да добавя и в  Халите на първия етаж го видях. Срещу сладоледите е щанда Hug

Оо мерси, ще ида да го грабна тази събота. Ама за розовия говориш нали? Аз синия не съм го мирисала ама то няма и как да си цвръкна. Blush
Да, за розовия. Синият по-скоро ми мирише на море/ не  е лош/, но виж зеленият въобще не ми харесва. Май има кокос в него Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 4 751
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes



Jeny_J , мерси мила.  Hug

illy, казвам се Илияна.  Flutter


 



И аз  Flutter Правилно съм усетила.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 779

Да, за розовия. Синият по-скоро ми мирише на море/ не  е лош/, но виж зеленият въобще не ми харесва. Май има кокос в него Wink

Благодаря ти  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 7 798

illy, казвам се Илияна.  Flutter


И аз  Flutter Правилно съм усетила.

Много ми е приятно.  Heart Eyes Hug

# 35
  • Мнения: X
пробвай тези на Ив Роше,аз много ги харесвам-те са плодови,както и лосиона с този аромат- той е много свеж и приятен  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 9 475
Aз имам това:

Body Butter Rice Milk & Cherry Blossom  нa Bettina Barty.
Разкошно масло за тяло Hug.
За моята суха кожа това е най-доброто нещо, което съм имала някога.  Simple Smile
Ароматът е много приятен-леко плодов, без да се натрапва- деликатен.
Като текстура маслото е гъсто, но се разнася лесно и попива бързо, без да омазнява излишно кожата. Не оставя мазен филм, а едновременно подхранва и овлажнява добре кожата.  Peace

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 779
Aз имам това:

Body Butter Rice Milk & Cherry Blossom  нa Bettina Barty.
Разкошно масло за тяло Hug.
За моята суха кожа това е най-доброто нещо, което съм имала някога.  Simple Smile
Ароматът е много приятен-леко плодов, без да се натрапва- деликатен.
Като текстура маслото е гъсто, но се разнася лесно и попива бързо, без да омазнява излишно кожата. Не оставя мазен филм, а едновременно подхранва и овлажнява добре кожата.  Peace

Това пък за първи път го виждам, къде се продава? Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 7 798
Aз имам това:

Body Butter Rice Milk & Cherry Blossom  нa Bettina Barty.
Разкошно масло за тяло Hug.


Подкрепям, и аз ползвам същото. Трудно се разнася, но страхотно хидратира и ароматът му е уауу.  Crazy

# 39
  • Мнения: X
Aз имам това:

Body Butter Rice Milk & Cherry Blossom  нa Bettina Barty.
Разкошно масло за тяло Hug.


Подкрепям, и аз ползвам същото. Трудно се разнася, но страхотно хидратира и ароматът му е уауу.  Crazy
а какъв грамаж и на каква цена е?

# 40
  • София
  • Мнения: 7 798
а какъв грамаж и на каква цена е?


Около 11 лева за 400 мл.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 9 475
Това пък за първи път го виждам, къде се продава? Flutter
В повечето дрогерии, в които продават продуктите на Бетина Барти.  Wink
Иначе с нанасянето не виждам никакъв проблем.
Ползвам го вечер преди лягане за ръце- направо действа като маска-така хубава и гладка става кожата на ръцете, че чак понякога ми се свиди да го ползвам за тяло.  Wink
Иначе е 400мл. около11-12лв. Peace

# 42
  • Мнения: X
а какъв грамаж и на каква цена е?


Около 11 лева за 400 мл.  Peace
мм,трябва да го пробвам значи.
Вчера си взех на Афродита масло за тяло с мисрис на кокос, не е лошо, пък и е евтинко,но като свърши, си набелязвам това на Бетина Барти,стига да го намеря в СтЗ

# 43
  • Мнения: 27 524
Само аз ли не съм доволна от млякото на Nivea, въобще не ми попива.  Sick

Не си само ти  Wink Всъщност аз от нищо на Нивеа не съм доволна  Crazy

# 44
  • Мнения: 3 294
Бетина Барти  Peace
А на Нивея и аз не съм привърженик

Общи условия

Активация на акаунт