Рицарки на Бялото кантарче 18.05.2008 - 25.05.2008

  • 8 862
  • 404
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 642
Оппп идваам  smile3540 е айде сега по ред:

Първо - честит ви празник 24 май на патерица, много го уважавам този ден!   bouquet

Голдиту, ай честит ти рожденник БРЕ!  Heart Eyes  bouquet  Да ти е жив и здрав, палав и усмихнат, да не те слуша, но и да не те ядосва... (разбра ме  newsm78 пон е така мислА)

Мариетке Честито му и на Анди деветмесечието   bouquet  bouquet  bouquet Леле кога порастна толкова туй дете  ooooh! кога беше мишка и го чакахме, кога и той се перчи, че ще става голям и ходещ, пу-пу да е жив и здрав.

Айче идвай със снимките моляяяяяяяяя. Отрази ли ви се пороя, че като гледах по новините и много ви мислех?

Литъл много се радвам за теб, четох какво е рекъл доФтура. Ма ти сега си се наслади на бременното състояние, поглези се, не мечтай бързо да минават месеците - порадвай им се. От опит ти го казвам и аз бързах, бързах ... и що..те девет месеца са си девет месеца.  Wink

На Пинки честита ти колица, безаварийно шофиране и безкраен кеффф!!!   bouquet  bouquet Честито и за постигнатите резултати - това е моята цел (някъде далеч в миража  Joy)

На Ели добре дошла, кажи повече за себе си. Тези трите кукли на снимката дъщери ли са ти? И... обичаш ли магданоз  Mr. Green

Диче, ха привет! как си със здравето и как е дядо ти??? И Вики как е, разбира се???

За мене си вчера дребната успешно завърши първи клас  bowuu bowuu bowuu бяхме на тържество и следтържество. Май ядох режимно, но на сред тържеството се оцихлих и отговав вия на умряло, що ме боли толкоз вече втори месец, направо не знам. Намаления естествено няма. Това е, то! Ще ви чета другата седмица, ама дали ще мога да пиша ... ще видим...

# 391
  • Мнения: 5 873
На Голдиту да е жив и здрав юнака!  bouquet
 Мариетке-честито ви деветмесечие! Hug

Мила,Попинс,Дика,Блу кафе,щастлива съм  да ви видя! Hug

Ели,добре  дошла. Grinning

Хъфи,къде забегна ,а,А?! LaughingМного си потайна значии! Crazy

Пиле,радвам се,че се вясна поне за малко. Hug

# 392
# 393
  • Мнения: 100
На Ели добре дошла, кажи повече за себе си. Тези трите кукли на снимката дъщери ли са ти? И... обичаш ли магданоз  Mr. Green
От Варна съм.Семейна.Имам най-готиния,грижовен и мил съпруг и  да,това са моите 3 мадами:Мими-6 клас,Диди-2 клас,Биби-3 група-5 годинки, Grinning,и да оби4ам всичко зелено,а колкото и да е странно необичам сладкото.Привет на всички вас.Много ми харесвате.Моята дъщеричка Диди имаше рожден ден на 24.05.Аз имам на 28.05.

# 394
  • Мнения: 1 387
Здравейте и от мен!
Ели,добре дошла и успех!  bouquet
 smile3510 ЧРД НА СИНЧЕТО НА ГОЛДИ-ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!
 newsm32ЧЕСТИТИ ДЕВЕТ МЕСЕЦА НА АНДРО НА МАРИЕТКА-ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!
ЧЕТИТА КОЛА НА ПИНКИ-ЛЕКО И БЕЗАВАРИЙНО ШОФИРАНЕcar003
Много съм режимна,чак немога да се позная! LaughingУтре правя 20 дни на Млечен Дюкан и засега нямам прегрешения! bowuu Дано и занапред така,че се задават едни рождени дни едно чудо... Praynig

# 395
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Ели , добре дошла
Голди , да ти живо , здраво и палаво момчето   bouquet
Милла , мАтора е Honda VTX 1300
Вчера "прескочихме " до Ямбол през Несебър  Mr. Green , днес - до Слилистра ( щяхме до Калараш да отидем , но имеша мотористи без лични карти )
Чакам снимки - Айче  Hug
Пинкиии, честита ти колица . И никакво пушене  Naughty

# 396
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 newsm46

# 397
  • Мнения: 1 280
Благодаря ви на всички за хубавите пожелания! Коконка,няма да пуша,обещала съм ви..! Днес беше един спокоен ден,по4ивен..ама утре ако,4е е по4ивен тук,ще се отдам на къщата..ама само половин ден! ДРугата половинка,за мене! Hug

# 398
  • Мнения: 100
Благодаря на всички а топлото приемане,а ти Pinkito,извинявай ако името не е точно,но още ми е малко трудно,ме успокоява6,4е моята борба с кг е реална.Моляте напиши ми на лични да не занимаваме другите как успя?

# 399
  • Мнения: 1 479
Привет, рицарки!
Отчет:
- закуска - кисело мляко с овсени трици и нес-кафе без нищо
-обяд - ролца от раци с извара и салата домати и краставици
- вечеря - телешко със сирене ескуиза и една пилешка пържола, салата домати и краставици
- едно- две парчета пуешка шунка между другото, вода - 2 л и кисело мляко желирано - 2 панички

Приятно изкарване на Хъфката!
Добре дошла на Ели и удпех!

За сега чао!

# 400
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро
Де го Айчето ? 

# 401
  • Мнения: 181
Добро утро Grinning Кафенце?

Лека и режимна седмица на всички!
Ели'74, добре дошла  Hug

# 402
  • Мнения: 1 142
Добро утро,момичета.
Честит рожден ден на синчето на Голди,макар и на патерици.Много здраве и щастливо детство му желая.
Голди,нещо не разбрах снимки има ли от срещата в София?

# 403
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
Честит рожден ден на малчо на Голди, на патерици!
Честита месечинка на Андриан!
Честита кола на Пинкито!Зарази ме с настроение, докато те четох.С много здраве и безаварийно да си я караш!
Добре дошла на Ели1974!
Абе, старите рицарки, нас ни мъчихте с поезия и магданоС, пък сега приемате ей така, само със зелентия...Кво стана,А?
Уф, аз дебел!Половин кило надолу за цяла седмица...Ако вървя така за два месеца ще сваля 5 кг., а не 10...Ама, колкото, толкова.
Да кажа за мама:тръгнали са пак надобре нещата.Ръката е излекувана на 50% и има вероятност да не я връщат в БГ без операция.Дано!
Хубав и слънчев ден на всички!

# 404
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug

Честитки на всички празнували  Hug

Били, продължавам с палците  Hug

Айдеееееееее, на новата тема

Общи условия

Активация на акаунт