Как и къде съхранявате бялата си козметика?!?!

  • 1 750
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В шкаф....винаги така съм си съхранявала всякаква козметика (кремове, маски за лице и коса, шампоани, боди лосиони и всичко останало, за което може да се сетите) и никога съм нямала проблеми  Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
В банята държа козметиката за коса, почистващ гел, душ гел.
В стъклена витрина нареждам останалото.

# 17
  • Мнения: 3 641
В един шкаф с витрина, но вече почна да ми малее Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 695
и аз в шкафа

# 19
  • Мнения: 2 161
В банята,в спалнята имам отделен шкаф,също и в хладилника държа козметика,която в момента не използвам.

# 20
  • Мнения: 425
Пък аз на етажерката в спалнята  Mr. Green
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Всичко си държа в шкаф, който ми е само за тези неща. Не съм имала никакви развалени продукти до момента.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 815
На тоалетката са ми почти всички неща, някои и в банята. Само плажното мляко слагам в хладилника и някой крем, който не ползвам.

# 23
  • Мнения: 164
В банята , само лосионът ми за тяло е в спалнята.

# 24
  • Мнения: 4 916
В спалнята.

# 25
  • Мнения: 1 243
Козметиката за коса и за почистване на лицето - в банята.
Кремове, лосиони, гримове, спирали, червила - в шкафовете на тоалетката ми!

Исках да питам - нямам шкафчета за козметика в банята, само рафтове. Дали мога да си държа кремовете там. Притеснява ме това, че след баня е доста влажно от горещата вода, по бурканчетата и тубичките после се стичат капчици...Да не ги прецака това? newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 214
Всичко си държа в шкаф, който ми е само за тези неща. Не съм имала никакви развалени продукти до момента.
Peace И аз така.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
В банята са ми крема за лице и очи, крема за тяло са ми в спалнята, а плажните мазила ако е останало нещо от предходната година в хлкадилника на пролет ги хвърлям и си взимам нови  Mr. Green
да ме питате защо ги прибирам само и си тъпча хладилника  Embarassed

# 28
  • Мнения: 680
Държа ги в хладилника.Не защото могат да се развалят,просто ми е приятно да са охладени. Hug

Общи условия

Активация на акаунт