На нас диети не са ни потребни - имаме си деца породени! - 15

  • 10 182
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 126
В колата ги возим (т.е. возихме, сега сме без кола) - Емко зад мен (шофьора), Дани до другия прозорец. Емко ми съобщава: Дани спи, Дани гледа, Дани си пусна бибата... Laughing

При нас от няколко дни се забелязва ревност от страна на Емко. От скоро слагаме Дани в проходилката и той ходи и пипа навсякъде и всяка вечер има: Мамооо, той ми пипа колелото, дърпа блузата и подобни. Laughing Но пък иначе чака да извадим Дани от проходилката и да се намърда той в нея. Joy
Охх много сладко това "Дани спи,Дани гледа....",душици Hug
И при нас с проходилката е така,само че тя  каката никак не ревнува а само като скочи в проходилката и ходи насам натам си умираме от смях.Самото влизане и излизане е голям майтап,катери си се голямата магарица hahaha
Напоследък иска да я нося като бебе,т.е. легнала в ръцете ми.
А иначе това за ревността остана в миналото някъде средата на ноември,Слава Богу.СПоред мен голямо влияние оказа,че никога не съм и позволявала да ревнува,незнам точно как да го обясня.Но бях подготвена за това и всячески се опитвах да осуетя подобни чувства.
адрианска,мерси за комплиментите Hug И твоите бонбони не са по малко сладурски.

За возеенто в колата - едната от едната страна другата от другата,аз по средата.Но мисля да не седя вече по средата,а да ги оставям да се оправят.Утре ни предстои пътуване до София при свекитата,та ще пробвам.
За коликите - при нас (имахме зверски) само Бейбинос помагаха и едни Дентинокс,но за тях незнам откъде се намират,английски са.

ина221,снимката ти не е качена в интернет,затова неможем да я видим Peace А и малко други неща липсват,но като за начало я качи някъде Wink

# 271
  • София
  • Мнения: 62 595
И моите така и сега се връщат към бебешкия си период. Като ги прихване и започват да ме карат да играя с тях първите им бебешки игри - друс, друс, конче; боц; хей ръчички, хей ги две; да им показвам по книжки къде е котенцето и как прави... Не можете да си представите колко комично изглеждат - и двамата по метър и четиридесет, краката и ръцете им стърчат отвсякъде, а те се правят на бебета. Само за проходилката не са се сетили, но на моменти си играят с кубчетата (злополучните кубчета, с които се замерваха като ги оставех да отида до тоалетната).

# 272
  • Мнения: 290
Здравейте наминавам на бързо само да ви се похваля-Днес моят Иво навършва 1 годинка,почерпете се за негово здраве.Утре ще показваме снимки с тортата.Приятен ден на всички и много усмивки.

# 273
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Иво! Хриси да ти е здравичък и много игрив!

# 274
  • Мнения: 2 331
                                                         

# 275
  • Мнения: 5 391
ЧРД на Ивчо!  bouquet
Много здраве и незабравимо детство! Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 62 595
ЧРД на детето и от мен. На рожденика много здраве, щастие и пътешествия до всички хубави кътчета на земята. На мама специално много, много здраве, любов и мъдрост.



Пак ще се похваля с моите пораснали бебета. Днес беше пролетният концерт на музикалната им школа. Всички деца се представиха чудесно, моите също. Свириха с много чувство, за удоволствие на публиката и без грешка. Не че и друг път не са свирили, но сега беше много тържествено, заедно с другите деца. Викам си, ето за какво беше цяла година ходене на уроци (и надуване на моята глава). Хем зная, че са бетон като свирят, хем малко се притеснявах, че току-виж някой се пльоснал на сцената в бързината. Всеки път се сещам за "Изпити по никое време" и злополучния концерт от това филмче. След почти месец ще имат още една продукция и наистина ще приключат изцяло учебната година.

# 277
  • Мнения: 440
hrisi051, честит ти малък рожденник! Да е много здрав, весел и пълен с енергия, на теб много усмивки и любов от малките и таткото!  bouquet

# 278
  • Мнения: 4 520
Хриси, да ти е жив и здрав Рожденика!  Hug Много да те слуша, да бъде здрав и усмихнат!   bouquet Края на темата ще дойде след неговия РД, ама нищо.

Деси, и Стефан не слиза от проходилката. hahaha Иначе а-ха брат му му е докоснал колата или някоя играчка, веднага надава вой. Tired

# 279
  • Мнения: 1 479
Привет и от нас!Честит Рожден Ден на ИВО newsm59 newsm38Да е жив и здрав!Честито на приетите в ДГ и ДЯ дечица на:Furia,adrianska,Huliya,лято,Галя PeaceКарчита,Олимпиа,Бини-много хубави снимки :hug:KatiaN-и моите 2 деца не са приети на 1-во класиране и чакаме 2-ро,като Presi PraynigДес-блазе ви,че нямате проблем за места в ДГ.Явно вашият кмет мисли за хората,не знам от кой град си WinkНадявам се поне баткото да трьгне,а за Алекс нямаме никакьв шанс.Май още 1 година няма да мога да се вьрна на работа Cry

# 280
  • Мнения: 535
Честит рожден ден на Ивчо! Да е жив и здрав и много щастлив!  baloni  happy bd  baloni Хриси, честит празник!   bouquet
Радостина, браво на децата ти  Peace. Не сте ли ги снимали с камера, да ги видиме и ние, да им се порадваме?
dannyangel, ще стискаме палци за второто класиране  Peace.

# 281
  • Мнения: 1 461
Честит рожден ден на Ивчо , с пожелания за щастливо детство    bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 1 124
Честит рожден ден на Ивчо  newsm59, да ти е жив и здрав и много да те слушка  Hug. А на теб желая много щастливи моменти   bouquet

# 283
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте момичета
не влизам често тук, но ви се радвам - когато пуснах първата тема за породени бях отчаяна, а сега ви има вас - прекрасен клуб за подкрепа
имам ВЪПОРОС - аз съм в Младост 3 - има ли мами около мен, идваще в градинката срещу общината или тази при трафопоста ?
исак мад се запозная лично и да контактуваме

лек и хубав ден

# 284
  • Мнения: 4 520
Нова тема, пари, пари!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт