Какво струва едно бебче

  • 8 851
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 629
Абе хора много сте крайни бе???!!!! Казах го за хубаво а не за заядливо!!!!Просто детенцето е страхотно нещото не  съм искала никой да обидя...Верно е,че има и жени,които от егоистична гледна точка не искат деца, за да не си скапят живота (това в прав текст, достойно за псуване Wink),, а за тези, които не могат да имат тях не ги намесвам, за тях незнам какво е, и на никой не пожелавам да разбира. А вие не бъдете толкова крайни.

# 166
  • Мнения: 1 554
4естито,една лека бременност ти пожелавам Hug

# 167
  • Мнения: 29
Честито!  bouquet Пожелавам ти най- прекрасното бебче на света! Grinning

# 168
  • Мнения: 60
Честито и от мен   bouquet Лекооо и спокойно да ти мине бременността.
Иначе ако се върнем на темата - мамите са прави - може и много и малко да струва - според възможностите. А бебо си заслужава цялата любов и каквито жертви се налагат заради него. Аз зимата си водих за кратко счетоводство какво отива за бебо. Два-три поредни месеца ми излезе към 300-350 лв. (като имаш впредвид, че още сме малки, с нищо не се изхвърляме, а и дрехи много ни подаряват...) та престанах да си водя повече сметка. Но това наистина няма значение, защото винаги се оправя човек в името на детето. Не го мисли това, радвай се на предстоящото чудо  Grinning.

# 169
  • Мнения: 1 629
И аз да ти честитя... после като родиш ще видиш за какво говоря:) Hug Пожелавам ти всичко да ти върви като по вода!!!

# 170
  • При драконите
  • Мнения: 34
Ето една тема с happy end!  Grinning Честито на бъдещата мама Албена! Да си роди хубаво здраво бебче и после да дойде да разкаже как то е променило живота на нейното семейство!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт