идеалният пръстен

  • 3 613
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
Малко идеални пръстени и от мен Whistling
 Цък
цък
цък
цък
цък
цък
цък
цък

# 46
  • Мнения: 3 830

И аз такива много харесвам, но на Карчева направо ми отнесоха главата. Невероятни са, много оригинални, много екстравагантни, разкошни просто:


Казвайте, ако знаете, откъде можем да се сдобием с тия пръстени, които показвате?
Така де, стига сме плакнали очи, време е за шопинг Laughing

# 47
  • Мнения: X
Ех, тази Преслава, бе!Прическата на Преслава, обиците на Преслава, пръстена на Преслава..... Whistling

 hahaha Joy Joy Да не е станала модна икона, а ние да не знаем?  Laughing

# 48
  • Мнения: X
Към авторката: А ти нямаш ли собствен вкус, мнение и виждане за това как да изглежда това или онова по теб ?  newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • Мнения: 1 312
Към авторката: А ти нямаш ли собствен вкус, мнение и виждане за това как да изглежда това или онова по теб ?  newsm78 newsm78 newsm78
А ти никога ли не си харесвала нещо чуждо и да искаш да го имаш? newsm78

# 50
  • Мнения: X
Ех, тази Преслава, бе!Прическата на Преслава, обиците на Преслава, пръстена на Преслава..... Whistling

 hahaha Joy Joy Да не е станала модна икона, а ние да не знаем?  Laughing
  Ами по принцип винаги имам собствено мнение, ОСОБЕНО за външния си вид и облекло !!! Повече можеш да впечатлиш ако си неповторим, а не ако си копие на някого или нещо си. С нетърпение очаквам следващата тема за копчетата на блузата на Преслава, обувките на Анелия, токата на колана на Камелия и прочие.... Но това си е лично мое мнение и не е задължително да се засягаш !!!  Peace

# 51
  • Мнения: 2 674



Pamsi,пусни линковете с цените.Много ми харесаха някои от тях.Да се подготвя психически. Wink

# 52
  • Мнения: 1 447
Направо нямам думи страхотни са пръстените,но най-много харесах третия.Супер е

# 53
  • Мнения: 1 447
Харесвам и този.

Общи условия

Активация на акаунт