59 ways to stay cool или в сащ се стопли и кроим планове за лятото

  • 12 845
  • 301
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 091
Благодаря отново за пожеланията на всички!!!

Ехеее, Рая къде се слагаш и ти при учещите се! Като ти видях тортата в Готварския и ми падна шапката!   bouquet

Биз, тя Ели се опитва да падне отдавна, дори един път беше в полет като я хванах, та затова и свалихме решетката ( на по-ниско от най-ниското ниво) и си има столче да се качва и слиза. Яд ме е, че така е засега, ама се надявам до края на годината да и купим легло, мислех да им пренареждам и детската стая. Тя просто си иска да спи в нормално легло, ходи и гони батко си от неговото за да спи там.
Ама засега се оправяме. Трудно е, когато започнат да стават и да могат да шатрят из къщи, ама да ти кажа при нея беше малко всяко чудо за 3 дни, първо ставаше непрекъснато, после видя, че не е кой-знае каква голяма работа и се успокои и заспива пак самичка.
Сега на нас зора ни е по сваляне на памперса...пожелайте ми успех, с Калин стана супер лесно, много се надявам и с ели да е така, защото трябва да я науча до другото лято задължително, че тръгва на училище. А отгоре на това почна да прескача следобедния сън и аз съм в ужас...защото го ползвах за всякакви неща, дето не мога да правя в нейно присъствие. Ама така е, растат.

Миз, аз за ходенията не се притеснявам, защото ние никога никъде не ходим, ако ходим някъде е за по 2 дни.

За да не пиша пак подробности, ето тук пускам една тема със запитване към майките сладкарки и тези, които се интересуват от торти и подобни:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298328.msg7618107#new

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 06:16 от Tandoori

# 226
  • У дома
  • Мнения: 1 741
raya_usa , още нищо не сме правили, та ще съм благодарна да чуя поне едно мнение, т.е. сертификата за гражданство нужен ли е или не за вадене на паспорт на дете тук.
Аз от познати българи чух, че имало опасност за деца като нашите да се прибират в БГ, защото имало вече отвличания за подкуп.

Аз днес посрещнах моята любима преподавателка от университета. На седмото небе съм, но за жалост утре се връща в София. Поне разгледах даунтаун покрай нея и пипнах най-после яйцето. Разкошен ден ми беше днес. А утре и двете с Мая ще плачем на летището. Жената ми е много близка приятелка, а Мая пък не се отдели от нея цяла вечер - като магнитче се беше залепила. И си дадох сметка колко са интуитивни децата и колко бързо усещат какъв човек имат пред себе си. Вярно, че моята приятелка е уникална личност и като интелект, и като душевност, и като преподавател, но такова привързване от страна на Мая досега не бях виждала.

Tandoori , не мога да не се повторя и да кажа колко ти се възхищавам и  newsm20

# 227
  • Мнения: 1 147
Аз от познати българи чух, че имало опасност за деца като нашите да се прибират в БГ, защото имало вече отвличания за подкуп.

Девойки, недейте да се поддавате на "тоя каза", "онзи рече". Като не сме там, и лесно ставаме жертви на всякакви измислици.

# 228
  • Мнения: 1 783
Вики, ама защо решихте да я местите в голямо легло? Просто, защото е време ли? Питам пак, защото не виждам причина у нас това да го правим още. Ако не го преместя, какво ще стане?
Е гати разглезената жена си ти - 9 часа?!? На 2 и половина години и става в 8-9 ам!??! И си ляга в 8-9пм?!?!? Съществуват ли такива деца? И колко спи на обяд?
Аз го слагам да спи 8-9 пм и става между 5 и 7:30 ам и веднага вика "мамааа вземи!", спи между час и половина и 2 и половина на обяд, и като се има предвид, че аз не лягам преди 12 пм, представяй си колко сън ми се събира...  Tired Блазе ти...

# 229
  • Мнения: 7 091
Биз, ако не проявява признаци, че не иска да спи в кошарата защо да го местиш? Нищо няма да му стане разбира се! При нас Калин първо го изместихме, защото тогава щеше да се ражда Ели и ни трябваше кошарата, та постепенно го привикнахме към голямото легло.
Сега пък Ели просто показва, че иска и тя да спи на голямо легло ( може би гледа от батко си), затова си мислим за голямо.

Хайде бе хора, дайте да направим една форумска среща в Tulsa Simple Smile Хем ще сме по женски 2 дена, хем ще се назяпаме на торти Simple Smile

# 230
  • Мнения: 940
Тандур...Тулса Оклахома ли ?  newsm78 ,тъкмо вчера там му предлагаха работа на Дан ...не съм си и помислила да ходим де.
Ние във Вегас отидохме после къде беше в Аржентина ли....сега Тулса хахахехе

Биз...ами нейния криб беше по малък а и купихме тодлер креватчето преди година и 2те висяха в стаята и , място заемаха и след като ми скочи веднъж преди близо месец и реших че е време,а и като гледам на нея колко и е кеф че спи в креват като нас ,а и стаята и заприлича на тодлер стая и стана една такава свежа промяна.Хем тъжно че расте толкова бързо хем много радостно Heart Eyes....
За спането да аз съм късметлийка като сравнявам в отчетните и тук ,преди спеше и повече но сега вече расте и понамаля малко,ляга м-у 9-9:30 в зависимост дали спи на обед (защото напоследък не винаги спи а и не значи че вечер заспива веднага като си легне,пее си ,лежи си )...и става 8-9 -ето днес ме събуди в 9 например.Давам и закуска ,пускам Елмо и си долежавам на дивана до нея докато тя гледа.Ама и аз съм една ,лягам си не по рано от 2 нощес и все не си взимам необходимите ми 8 часа ...ама май свикнах на 6-7 часа сън.
Ако на Марти му е добре в тодлера и не ти прескача няма смисъл да го местиш,колкото повече заграден толкова по добре,така казват експертите ениуейс .

# 231
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Вики, ама защо решихте да я местите в голямо легло? Просто, защото е време ли? Питам пак, защото не виждам причина у нас това да го правим още. Ако не го преместя, какво ще стане?
Е гати разглезената жена си ти - 9 часа?!? На 2 и половина години и става в 8-9 ам!??! И си ляга в 8-9пм?!?!? Съществуват ли такива деца? И колко спи на обяд?
Аз го слагам да спи 8-9 пм и става между 5 и 7:30 ам и веднага вика "мамааа вземи!", спи между час и половина и 2 и половина на обяд, и като се има предвид, че аз не лягам преди 12 пм, представяй си колко сън ми се събира...  Tired Блазе ти...

Същата работа е Дани - 8-9 заспива, става в 7 (но напоследък, като е болен, се буди 5-6 и не може да заспи повече), следобед спи по 2-3 часа, но като е на градина не ме грее това. Иначе дори в 10 да легна, като стана 5 пъти през нощта (температура, вода, мама ела) и едва гледам през деня. Вики, ти наистина не знаеш какъв късмет си извадила със ставането на Елла, за ставане в 10 пък изобщо не говоря, че на мен това ми е лукса за уикенда, когато се разкарат мъжете от нас. Пу-пу, все така да си спи Елла!

Биз, ние го преместихме Дани в неговата стая, защото прескачаше решетката. Всъщност му свалихме решетката, за да стане леглото на тодлър, но той сега не ще вече да спи там и спи на голямо (фул сайз) легло, което ще е проблем, като дойде брат ми, защото той трябва да спи в тодлър леглото.  Grinning

Тандури, Тълса, Оклахома? Майтап си правиш, нали? Wink

# 232
  • Мнения: 7 091
Ееее, вие пък сега Simple Smile Аз казвам да съчетаем полезното с приятното Simple Smile Няма да се местим там все пак Simple Smile
Щеше да ми е много приятно да се видим с повечко от вас, а пък това изложение се провежда там, ако беше във Вегас, там щях да ви предложа  Laughing

# 233
  • Мнения: 3 478
Това Толса, Оклахома съм го запомнила от "Френдс" преди години, като кофти място Mr. Green

Иначе, Тандури, идеята е хубава. И на мен много би ми харесало да посетя такова нещо, ама едно че тогава няма да съм тук и друго, в Оклахома не отивам. Поздравления за поредната торта.

# 234
  • Мнения: 1 783
Вики, ще искам подробности как се прави такова спящо дете  Mr. Green Пу-пу! Ама използвай повече, поспивай си, моля те, за да има за какво да ти завиждам значи. Но виждам, че не съм сама - Бубков и той като Марти. Бубка подговяш ли се за моето посещение? Simple Smile

МисЗ и аз от там помня Тулса Joy Aма колко декадентско звучи само The official home of the Oklahoma State Sugar Art Show    Joy Айде, давай Тандури, с теб сме!

# 235
  • Мнения: 384
Мис 3 тези дни за теб си мислих Grinning Hug
Та ние днес най- накрая си купихме и платихме билетите до Варна.  Peace Цената не е лоша , обаче ги взехме от друго място- не можах никой да намеря на този телефон който си ми дала, нито на е-майла.  newsm78
Вие купихте ли си билети
Тандури да се забавляваш добре Hug

# 236
  • USA
  • Мнения: 559
Friends май са направили лоша услуга на Тулса. Как беше.. Tulsa is the Paris of Oklahoma.  Joy

# 237
  • Мнения: 7 091
Я, аз този епизод на Приятели не съм го гледала, раздуйте каква е клюката за Тълса Simple Smile

# 238
  • Мнения: 2 185
Аз пък бих отишла в Тълса, а и хич не ми е далеч, но ми съвпада с датите за връщане в Бг и ще си умра от яд  Crossing Arms

# 239
  • Мнения: 405
Я, аз този епизод на Приятели не съм го гледала, раздуйте каква е клюката за Тълса Simple Smile

Чандлър го пращат на работа там (беше задрямал по време на среща и се съгласи без да знае за какво). Моника получава много хубава оферта в НЙ и живеят разделени. Аз съм голям Френдс гик, сигурно на изуст ги знам. Simple Smile

А това изложение само за гледане ли ще е или ще има и ядене на торти? (аз щото съм специалист само по втората част;)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт