59 ways to stay cool или в сащ се стопли и кроим планове за лятото

  • 12 837
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Забравих да се похваля, че сме Лайм-фри, но пък имахме нов вирус.  Rolling Eyes Два дни беше в нас момчето, утре вече на градина.

Биз, в седалка на колелото отзад. Чакам те, я!

# 241
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
laла - ла - ла....тълса-тайм  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=omwpY42J1Fk
а за нас рицина тайм Simple Smile тръгваме след 10 мин къмто гръчко, а ренталът не мое побра пак багажа  Mr. Green весел и слънчев уикенд на всички  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 04:06 от Agent Provocateur

# 242
  • Мнения: 7 091
Атти, нямам идея дали ще се яде, но предполагам, че и такива ще има Simple Smile
Хайде който се навие да се обажда, аз мисля да резервирам билет все пак.  Ако не, ще четете " Един жена, една камера" в списание " Очерк"  Laughing Peace

# 243
  • Мнения: 8
Agent, приятно изкарване в гръцко! А след това да кажеш къде бяхте и как е.

И ние уж за Гърция сме се засилили след 3 седмици - послушах ви съветите, само дето още гледаме хотели...

Тандури, това изложение на торти в Тулса е много известно - гледала съм го по Food Network и въобще съм голям фен на тези състезания за украси на торти. Може и теб да те видим скоро там (като състезател).

А някой да е в Старозарозагорско - Българско на 16-17 юни освен аз и Ева, за да си правим среща?

# 244
  • Мнения: 1 147
Dee Dee, душа, срещата е у Софето. Laughing Подробности на лични.

И ние сме в Гърция за една седмица, после на Черноморието за седмица, и накрая завършваме с бурна фиеста в София.
Събирам отсега багажите, палим самальота следващият петък, броя дните като войник пред уволнение.

# 245
  • Мнения: 405
Лелееее, всички се изнесохте на някъде.  Laughing Да ми донесете мидички от морето.  Sunglasses
Аз чакам гости следващата седмица и предполагам, че няма да ми остане време за форума, дано да има кой да поддържа фронта тук.

# 246
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Тандури, вчера показвах на мъжа блога ти с тортите и той горкия загуби ума и дума. Снощи чак те е сънувал, как си правила някаква торта с конче като въртележка, детска.. много се смях... каза че това твоето си е изкуство и не знае кой има сърце да ги яде твоите торти. Вече имаш фенове и от мъжкото съсловие Laughing
Ето линк с малкото гардже без коса, голям рев изрева докато го пострижа http://family.webshots.com/photo/2213507770059334127ctFtRY?vhost=family.
А това е специално за любителите на кучета, другият ми бяс в къщи http://family.webshots.com/album/562537515VQgaXy?vhost=family

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:38 от sipirumi

# 247
  • Мнения: 558
Сипируми, това дето го пишеш хем е много смешно, хем много сладко  Joy!!!! Май Тандурините торти, са пробудили детето у съпруга ти  Grinning...
Тандури, за кой ли път- хвала на тебе!!!! Думи нямам аз Simple Smile... Може да те прекръстим на Тортената Магьосница или нещо от сорта  Flutter... СерИОзно, бе, Тандури, тия от Тълса, можеш да ги сложиш в малкото си джобче, ти си роден ТВОРЕЦ!!!

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:46 от [sfkbfk]

# 248
  • Мнения: 1 783
Атти, нямаш проблем за мидичките  Sunglasses

Сипируми, що така сте го остригали това дете?

# 249
  • Мнения: 940
Вики, ще искам подробности как се прави такова спящо дете  Mr. Green   
хаха Биз ами и аз и Дан сме си поспаливи,нощтни птици сме и двамата и сутрин ако може си спим до към 1-2 ( оопс обед искам да кажа)...и то детето е прихванало някои и друг ген от нас  Wink .Знам че ако някога имаме 2ро  едва ли ще сме такива щастливци.В 6 ако трябва да ставам направо ще съм буря мълненосна  Close

Сипируми...много ти е хубав сина Heart Eyes... и кучока също  Heart Eyes

Аз за БГ не се стягам ,но мамчето идва след 5 дена и вече нямам никакво търпение Mr. Green,миналия път като беше тук 6 м не можах да я заведа никъде да разгледа ,Елла ми беше пеленаче ама сега ще я заведа на всякъде .

И аз тортените шоута ги гледам ама тея там са архитекти някакви  Rolling Eyes ,как ги правят тея много етажни торти там и не се разпадат ...а последния път пък  гледах как една сладкарка лее шампански чаши от захар за украса...абе все едно си прави истински чаши...със духалката и всичките му неща...те са и леяри даму се не види.

# 250
  • Мнения: 7 091
Sipirumi, така се смях, нямаш идея!!! Да ти кажа ли, че снощи мислех каква торта да правя за РД на Ели и една от мислите беше точно за въртележка с кончета  Joy Joy Разкажи малко повече как се спогодиха дребосъка и кучо?

DeeDee, аз нямам кабелна и фууд канала не съм го гледала никога, ама заради децата не искам да слагаме сега. Дано наистина да е хубаво, нямам търпение! Simple Smile

# 251
  • USA
  • Мнения: 559
Сипируми, много е сладък сина ти! Гледам, че си решила проблема с подстригването за няколко месеца.  Laughing Не го ли беше страх от машинката?

Зора, дано бързо мине деноброенето. При мен ще е след 1 месец, но чакам с нетърпение. Най-вече да прекарам повече време с детето.

Бубка, много вируси при вас бе!

# 252
  • Мнения: 3 478
Мис 3 тези дни за теб си мислих Grinning Hug
Та ние днес най- накрая си купихме и платихме билетите до Варна.  Peace Цената не е лоша , обаче ги взехме от друго място- не можах никой да намеря на този телефон който си ми дала, нито на е-майла.  newsm78
Вие купихте ли си билети
Тандури да се забавляваш добре Hug

Мацката е започнала в нова фирма ( експрес травъл), но имаше съобщение на месиджа и. А мейла и наистина не работеше, но я издирих аз де. Сега ни действа по нашите искания. Кажи от къде взехте вашите билети, цени и за кога? Може и на лични.

# 253
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Детето го остригахме да е комплект с тати, пък и лятото идва, много се поти.

Дете и куче - в началото и двамата се пазеха един от друг, кучето го беше страх от Иво, а на Иво му беше неприятно, ако кучето го подушеше - нали знаеш е носовете им са все влажни. После постепенно взеха да се сближават, може би след около седмица-две. Гонят се, играят си, Иво храни куче с каквото не му се яде, разбирай с почти всичко, което му се дава. Сега кучето застава мирно до него когато се храни и само чака да падне нещо. Симо е много нежен с него, не скача около него и не играе грубо. Събарял го един-два пъти, когато е много развълнуван за разходка. Иво иска да си играят на топка, но не може да му хвърля топката надалеч все още. Ревнуват се много един от друг, и когато се прибера от работа трябва задължително и на двамата да обърна внимание, по едно и също време Crazy добре че наскоро се осъвършенствах в разхождане едновременно и на двамата и е по-лесно така. Иво се изживява като началник на Симо и ако се скарам на Иво, той отива и нарежда на Симо Sunglasses но нали минахме на удрящия период вчера го удари по главата и съответно си изяде шамарите. Сега само му размахва пръст като му се кара. Кучето е изключително протектив към него, не мърда дори и да го удари или настъпи, а когато Иво започне да пищи или плаче много започва да лае, дори изръмжа на мъжа ми един път newsm78
Не беше трудно, но пак казвам ние си взехме куче на година и половина, тренирано и невероятно умно. Ако е малко кутр ще трябва ти да му създаваш всички тези навици. Честно да ти кажа всеки ден се питам как може някой да не го иска Симо, невероятен е.
Благодаря на всички за милите думи за бесовете ми.  bouquet

# 254
  • Мнения: 7 091
Sipirumi, аз затова си мислех, понеже и Ели е дребосък, че е по-добре да вземем малко куче да "растат" заедно и да свикват един с друг. Калин събира стикери...не ви е работа направо  Laughing Дори име е измислил на кучето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт