Бихте ли пуснали 4 годишно дете на лагер?

  • 15 677
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 206
В нашата градина също се организира лагер всяка година. Дали бих я пуснала? Моята не бих!  Rolling Eyes Не е от кротките и послушни деца и не мога да разчитам, че ще се държи разумно. Сега е на 5 г. Самостоятелна е. Няма да има проблеми в това отношение, обаче не мога да съм сигурна, че няма да организира някое бягство от лагера  Wink
Иначе с доверието към учителките нямам проблеми, свестни жени са... но моето дете е...  Sick

# 61
  • Мнения: 6 039
n_nova, познавам мобда, вЕрвай ми, и сега щеше да я пусне... Crazy

# 62
  • Мнения: 153
Не бих пуснала дъщеря ми на лагер. Самостоятелна е, имам доверие на госпожите, но мисълта за 10 дневна раздяла не ми е по вкуса. Притеснявам се от евентуални произшествия, въпреки че и около мен да е не е изключено да се случи нещо. Но за сега предпочитам да имам поглед над ситуацията.

# 63
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не, в никакъв случай не бих го пуснала!Даже не си го и представям Simple Smile

# 64
# 65
  • Мнения: 370
не,не бих.мен лично ме е страх тя да е на лагер,особено но море,без мен.може да се грижат перфектно за децата ,но аз сам спокойна,когато дъщеря ми е с мен.а и ние с мъжа ми се грижиме доста добре за разнообразието и почивката на детето ни и нашата почивка също,през летния сезон. Simple Smileвинаги съм и казвала ,че нама дете от входа,което за 6 год да е ходило на толкова места като нея и на море всяка година,че и по 2 пъти понякога в летния сезон. newsm53 затова смятам ,че ния няма нужда от лагер.

# 66
  • Мнения: 164
Не, не бих.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не бих. И без това по друго време затъвам във хоръри по нея, та 10 дена... Иначе детето ми е самостоятелно и сговорчиво, госпожите ни също са свестни.

# 68
  • Мнения: X
Оф, какви са тия модернизми. След още 5 години ще излезе, че са хванати за полите на мама, тези, които не ги пускат.  Thinking Сигурно ще почнат и да им се смеят.

# 69
  • Мнения: 9 052
аz не мога да раzбера колко смели трябва да са въzпитателите , zа да тръгнат с толкова малки деца на лагер и то zа 10 дена  Rolling Eyes Ходила съм на спортен лагер , но от 1 клас и колко ли глупости сме правили и иzмисляли ...  бяхме решили да се съберем натъмно и да си светим с огън и zа малко не подпалихме хотела в Сопот, а на Обzор бяхме тръгнали по нощите да търсим един от учителите, който беше на риболов и на други места какви сме ги вършили не е истина просто. И където и да отидехме като група си намирахме zа zанимание да се сбием първо с местните  Rolling Eyes Ужас , А като по малка (имам си 2 сестри по малки) на морето играх пред бунгалото и на внеzапния въпрос на майка ми къде е малката ти сестра намерих най бърzият отговор спрха едни хора с колата и я вzеха, при което целия къмпинг се вдигна на крак и полиzия дойде и всички се иzпопобъркаха докато нея не я намерихме да си играе на площадката . А когато пак на морето нахранихме най малката с гъби , растящи край едно дърво .и отидохме да се похвалим на майка ...
Абе с повечко от едно дете човек трябва да е непрестанно на щтрек, а какво остава толкова много накуп да иzмислят щуротии  Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
аz не мога да раzбера колко смели трябва да са въzпитателите , zа да тръгнат с толкова малки деца на лагер и то zа 10 дена  Rolling Eyes

И аз това се чудя.Че и на море  Rolling Eyes.Всяко като хукне на някъде  ooooh! не мога да си представя.
Не бих пуснала сина си.

# 71
  • Мнения: 3 804
аз също запо4нах с лагерите от 1ви клас,но мисля 4е за 4 годишните е рано още

# 72
  • Мнения: 7 391
Не, не бих, още по малко на морски лагер... до училищна възраст изобщо не знам дали ще се прежаля за лагер от рода 20.деца с 2х учителки...
Малко разяснение относно двете учителки.Отиват две учителки,нач.лагер,две пом.възпитателки и мед.сестра.До тук 6 на 20 деца.В ДЗ не долюбват много лагерите защото остава по-малко персонал в групите ,от които са децата за лагер.
              Другото ,което ми е чудно - какъв е този лагер за 95 лв с транспорт храна и т.н.Кой спонсорира или базата е ужасно лоша,за храната не коментирам какво може да се яде за толкова пари.Обикновено тези 10 дена надхвърлят 300-350 лв . В стаи с 2-3 деца и отделни санитарни възли и други екстри,меню ,което е изготвено от мед.сестра.Ние поне така ходим.
              Да отговоря и на jabata_dil  - това не са деца ,които ще хукнат нанякъде или ще правят бели.Гледат се доста по лесно от по-големите.В мига ,в който се разделят с майките се лепват за определен човек от придружаващите ги и стават повече от собствените ти деца.Когато се върнат от лагер много лесно познаваш с коя жена от персонала са били постоянно .Казах вече,че се падат 6 човека на 20 т.с. всеки отговаря и се грижи за 3-4 деца и веднага разбираш кой го е къпал,хранил и въобще полагал грижи за детето ти,а и те разказват всичко,а вече има и снимки и клипчета от лагерите. Peace Пропуснах ,че често идва и по някоя майка с нас - не за контрол ,а за помощ.
 

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 13:53 от Didia

# 73
  • Мнения: 1 447
Не, не бих, още по малко на морски лагер... до училищна възраст изобщо не знам дали ще се прежаля за лагер от рода 20.деца с 2х учителки...
Малко разяснение относно двете учителки.Отиват две учителки,нач.лагер,две пом.възпитателки и мед.сестра.До тук 6 на 20 деца.В ДЗ не долюбват много лагерите защото остава по-малко персонал в групите ,от които са децата за лагер.
              Другото ,което ми е чудно - какъв е този лагер за 95 лв с транспорт храна и т.н.Кой спонсорира или базата е ужасно лоша,за храната не коментирам какво може да се яде за толкова пари.Обикновено тези 10 дена надхвърлят 300-350 лв . В стаи с 2-3 деца и отделни санитарни възли и други екстри,меню ,което е изготвено от мед.сестра.Ние поне така ходим.
Сумата е 95лв. снощи отново проверих,не знам каква е базата и дали е хубаво,но са писали такава цена.
Не съм разпитвала за подробности защото не изпитвам интерес

# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да,бих ги пуснала и съм ги пускала.
3 годишната ми дъщеря зимата беше на лагер,сега лятото е ред на морето.
Всеки родител си преценява.
Децата ми са спокойни и общителни,хранят се самостоятелно,обличат се сами.Никога не сме ги приспивали,просто си лягат и дасим лампата.Често ги гледа баб им,така че са свикнали да не сме постоянно край тях.
И да,госпожите се справят перфектно.Децата са много доволни след всеки лагер. Peace

Общи условия

Активация на акаунт