Конкурс за снимка на кърмеща майка - награждаването!

  • 1 797
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 550
И аз искам едно приключение до Пловдив, ама хлапето е доста малко. Дали ще издържи? Идва чудно лято, мсе ще се организираме с някоя софийска майка.

# 31
  • Мнения: 4 242
Честито на наградените! Всички снимки бяха страхотни!
Чудесни сте момичета, браво на вас за срещата! Много ми се хоцка и на мен, ама май ще трябва микробус за целта.

# 32
  • Мнения: 8 463
СТрахотни са всички.Нямах много време да разгледам снимките,защото не съм си у дома, авлизам за малко в един компютърен клуб,но многови се радвах.Нека да има повече инициативи като тази.Специални поздрави на наградените от"бандата" с "главатар" Бу!

# 33
  • Мнения: 488
Еееей, момичета, и ние се мярнахме там за малко, но такава блъсканица и суматоха беше, а пък и аз с още две приятелки с деца... та, срам и резил, ама не можахме да се запознаем!
Като ви гледам почти изцяло момичешката група (добре, че е Поля да отсрами мъжкото съсловие  Laughing), моят убавец много щеше се чуди коя мома да си избере!
Без майтап, хайде вземете елате пак! Този път на спокойствие в едно заведениийце само за нас, ще ви посрещнем както подобава!  bouquet

# 34
  • Мнения: 830
Супер снимки , всички сте много готини !
 Трябва да има и следващ  път , че да се присъединят и тези , дето не можаха  Cry .

# 35
  • Мнения: 6 243
Трябва да има и следващ  път , че да се присъединят и тези , дето не можаха  Cry .

Май на всички им се иска и следващ път. И аз искам пак да се видим.

Може пък да измислим нещо през седмицата на кърменето - нали беше от 1 до 7 август - хем ще имаме повод съвсем тематичен. Хайде момичета, мислете по въпроса!!!

# 36
  • Мнения: 1 391
Чудесни снимки!!! честито на всички участнички!!!
Страхотни мами със страхотни кърмачета!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт