От кога обикновен натурален сок и от вашето ядене?

  • 3 783
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Започна да яде от нашата храна на около 10 месеца. Тогава изобщо не пиеше сокове, само вода и айран. Пропи сок на година и половина и оттогава и давам натурални сокове без захар. Нямам време да и правя фрешове, а и плодовете, които се продават имат същото количество химия, само консервантите бих избегнала.

# 16
  • Мнения: 9 814
След като навърши две години дъщеря ми започна да яде от нашата храна, натурални сокове "за възрастни" започна да пие след
2 г. и 6м.

# 17
  • Мнения: 6 029
Започна да яде от нашата храна на около 10 месеца. Тогава изобщо не пиеше сокове, само вода и айран. Пропи сок на година и половина и оттогава и давам натурални сокове без захар. Нямам време да и правя фрешове, а и плодовете, които се продават имат същото количество химия, само консервантите бих избегнала.

По-добре давай със захар, тези без захар са подсладени с изкуствени подсладители.

# 18
  • Мнения: 72
"Натурални" сокове нямам и намерение да давам скоро. Яде плодове и пие фреш. Записан е на ДК, но понякога яде и от нашата храна.

# 19
  • Мнения: 630
Моята дъщеря е на 2 години и все още си пие или прясно изцеден сок или бебешките на хип. Няма да й дам скоро консерванти. що се касае до общата храна, много зависи вие как се храните. Ние примерно обичаме по-покантна храна, така че когато й готвя, готвя за нея отделно. През седмицата се храни с храна от детска кухня.

# 20
  • Мнения: 678
От 1.5 г,давам всякакви сокове/без тях не може,мъка голяма/.
Обща храна от 1,3 м./храни се много добре./

# 21
  • Мнения: 1 691
Сокове - "натурални" или натурални (изцедени вкъщи) - синът ми не харесва и съответно не пие, защото не му предлагам. "Натурални" сокове вкъщи не влизат, но ако случайно си поръчам на заведение и той пожелае да опита, няма да го спирам.
За храната: още от 6-7-месечен е захранен с обща храна, като вкъщи готвим всеки ден по възможност здравословно. Давам му подправки, включително черен пипер, люто и т.н., но гледам да е не е много солено.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нашия е на кухня от 3 месеца.
Съответно си яде манджички оттогава. Peace

# 23
  • Мнения: 5 401
1. Сокчета: все още купувам за Каби от бебешките и от прясно изцедените от Пикадили.  Peace Само ако сме навън и не съм предвидила за него, му давам да си пийне малко от моя сок (Cappy). По принцип предпочитам и наблягам върху пресните плодове, а не върху сокчетата.  Peace

2. Обща храна: след 1 г. започнах да му предлагам нашите манжди, а на 1,3 г. го записах на кухня.

# 24
  • Мнения: 3 929
Според мен вече й е време да се храни с вашите храни. Малко преди годинка започнах да давам от нашите манджи на детето, но гледах да няма мазно и запържено.

# 25
  • Мнения: 8 999
От готвената вкъщи храна започнах да давам още щом захраних - всичко, което ми се струваше подходящо и достатъчно кашаво, за да бъде преглътнато без проблем. Сокчета /небебешки/ дадох след първата годинка - не че смятах за нередно преди това, но децата ми изобщо не обичаха да пият сокове - нито бебешки, нито фрешове, нито обикновени от кутия или компот.

# 26
  • Мнения: 1 674
Предпочитам пресните плодове вместо нат. сокове.Давам фрешове.

# 27
  • Мнения: 492
Моята вече пие натурални сокове, защото прясно изцедените така и не ги хареса  Rolling Eyes От нашата манджа всичко й харесва, но избягвам да й давам - яде си детската кухня.  Peace

# 28
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Спокойно я захранвай вече с вашта храна като избягваш черен пипер. Сокове по-добре фрешове!
Действай слело и  Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
Аз натурални сокове не давам, то какво ли натурално има в тях, освен името. Давам му фреш или от бебешките сокове на Гербер и Хип.
В храната, която готвя за нас избягвам подправките и за това отдавна му давам.

Общи условия

Активация на акаунт