Басейни в София

  • 40 489
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А къде е Корали? Цени?
10х


 Възрастен 10 лв, шезлонг 3 лв. деца до 7 години безплатно.
 Намира се в Панчарево и е с топла минерална вода. Peace

# 46
  • Мнения: 6 390
В събота ходихме в Корали.
Много топла вода, има детски басейн, нямаше много хора, което е странно. Peace
има ли сайт?
къде в П-во?

# 47
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
В началото на Панчарево, преди или след ресторант Лебеда се пада. В детския басейн водата е доста топла, предполагам, че е изворна и затова.

# 48
  • Мнения: 6 390
http://tonus.tialoto.bg/article.php?id=2277
намерих адреси на басейните в СФ

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 13:48 от Eli_cz

# 49
  • София
  • Мнения: 9 979
А къде е Корали? Цени?
10х


 Възрастен 10 лв, шезлонг 3 лв. деца до 7 години безплатно.
 Намира се в Панчарево и е с топла минерална вода. Peace

Деца до 5 или 7 не запомних - 5 лв.
След това до 12г. - 7 лв.
Няма безплатни Sad, поне в неделя беше така.

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз мисля да ходя на закрит басейн в Спортната палата, че ми е най-близко до офиса. Ензнам обаче условията какви са newsm78

Не помня цената, но твърдо не ти го препоръчвам!!! Водата е с температура 27 градуса, направо е супа вътре, а отвън не се диша!  ooooh!

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Водата е с температура 27 градуса,

жИстоко.
Нещо подобно търся...
10Х Ерика   bouquet

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Водата е с температура 27 градуса,

жИстоко.
Нещо подобно търся...
10Х Ерика   bouquet

малииий  ooooh! варена Шани  Laughing

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
По пътя за Банкя, точно срещу Saloon-а (Конната база), има комплекс с два басейна и една пързалка.

Към този комплекс има и ресторант-пицерия. Там ходя по обедно време с колеги, нямам идея какви са цените за шезлонг, вход и т.н., имам поглед върху ресторанта само.

# 54
  • Мнения: 246
По пътя за Банкя, точно срещу Saloon-а (Конната база), има комплекс с два басейна и една пързалка.

Към този комплекс има и ресторант-пицерия. Там ходя по обедно време с колеги, нямам идея какви са цените за шезлонг, вход и т.н., имам поглед върху ресторанта само.

Там е претъпкано, в 8 ч. вече няма места и по тревата. Аз ходя на басейн в хотел "Банкя Палас" - почти няма хора, много е спокойно и уютно.  Wink

# 55
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
По пътя за Банкя, точно срещу Saloon-а (Конната база), има комплекс с два басейна и една пързалка.

Към този комплекс има и ресторант-пицерия. Там ходя по обедно време с колеги, нямам идея какви са цените за шезлонг, вход и т.н., имам поглед върху ресторанта само.

Там е претъпкано, в 8 ч. вече няма места и по тревата. Аз ходя на басейн в хотел "Банкя Палас" - почти няма хора, много е спокойно и уютно.  Wink


какви са цените?

# 56
  • Мнения: 246
По пътя за Банкя, точно срещу Saloon-а (Конната база), има комплекс с два басейна и една пързалка.

Към този комплекс има и ресторант-пицерия. Там ходя по обедно време с колеги, нямам идея какви са цените за шезлонг, вход и т.н., имам поглед върху ресторанта само.

Там е претъпкано, в 8 ч. вече няма места и по тревата. Аз ходя на басейн в хотел "Банкя Палас" - почти няма хора, много е спокойно и уютно.  Wink

какви са цените?


Събота и неделя е 10 лв. на човек - включва чадър и шезлонг, деца до 14г. - на половин цена, до 3 г. - безплатно.  Wink

# 57
  • Мнения: 690
Момичета, някой знае ли работното време на Елените в Бистрица? (конкретно за петък ме интересува) Ако някой има координати ще е супер (тъй като не откривам нищо в нета) Мерси предварително Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 695
мисля, че е от 10 часа, но не съм много сигурна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт