ОКТОМВРИЙКАТА е във дилема, чуди се за името на бебчо и за тема...

  • 9 210
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 558
Хай от нас!
В нашето семейство консенсус за мъжко име се получи някъде в 38 г.с.

Винаги ми е криво да чуя, че някой малчуган е болен, Krusteva , пожелавам бързо оздравявяне на сладура  Praynig! Пиши как сте...

feel_u, сериозно е положението, пази се от претоварване, доколкото можеш с баткото изобщо... и то не е смешно, ама с тия вълци и меса  Joy много ме разсмяхте... то и снимката в подписа ти помогна де, щото се вижда пакетирано, въпросното месце, пред което охххх  Joy Joy Joy.... МЛЪКВАМ, чЕ СЕ ЗАСРАМИХ!!!!!

# 31
  • Мнения: 80
     Здравейте момичета!Аз да споделя голямата си радост с вас.Сега се връщам от прегледа при марков,този човек наистина е страхотен.Доста обстойно го гледахме бебчо,всеки един орган подред ми показа измери и обясни че всичко е наред.Малко бяхме срамежливи и си криехме личицето,но с побутване от страна на доктора се видя че и там всичко е наред и няма причини за тревоги и притеснения.И най-важното (поне за мен де), ще си имаме 100% принцеска,така че Инче моля те слагай ми розовото щъркелче и името Весела EmbarassedНемога да ви опиша колко съм щастлива в момента,а и бабите също.Пожелавам ви на всички да изпитате тази радост от срещата с бебо,която изпитах аз Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен! Честит имен ден на празнуващите  bouquet

Аз явно пак ще трябва да си налягам парцалите. Доки пак ме прие в почивен за нея ден и понеже нямаше свободни кабинети ме прегледа в родилното отделение Sick Шийката е затворена, което е добре, но анатомично ми е по-къса (бях споменавала преди) и е добре да овладеем контракциите за да не се скъси още че тогава лошо. Иначе ако остане в сегашното си състояние както каза докторката мога и да пренося. Изписа ми Магнерич. Каза че може да ме приеме в отделението да ми налее магнезиева система ако искам. Оставих на нейната преценка ако се налага, но ме остави да си тръгна и да пия магнерича до петък, когато пак иска да ме види. Дано се закрепи положението.

# 33
  • Мнения: 217
Капучино, честит ти мъж! Той и на мен Балев ми присъди в 16 г.с. мъж, и на мен ми беше малко криво, чак се съжалих, като си представих какво ме чака ако е като Дени, но сега вече го приех и си ги представям двамата палави сладури Simple Smile Все пак има време до края... стават и грешки... Четох из форума, че се е случвало Балев на 3 ФМ да каже, че е мъж, а да се роди 100% жена. Но се настройвай, че е прав  Peace

Съни, на теб честита принцеса! Да се роди жива и здрава и много да си я обичате... Тати беше ли с теб? Как реагира на новината?

СофкоБофко, чак се изчервих за пакетираното месо... и много се смях  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 368
sunny_77, честити ти розови гащи и добре дошла в отбора на мамите на принцески! Изживяването е уникално Hug
mylili, много да се пазиш, мила! Всичко ще е наред, имаш моите стиснати силно палци!
Cappucino, честит ти мъж! Имената които сте избрали са страхотни!

# 35
  • Мнения: 80

Съни, на теб честита принцеса! Да се роди жива и здрава и много да си я обичате... Тати беше ли с теб? Как реагира на новината?

  И таткото и баткото бяха с мен.Много се радваха,ама доктора ги сложи на едни столчета срещу една голяма плазма и леко намалено осветление,абе като на кино JoyИ баткото само подскачаше,че видял ръка,или краче или нещо друго.Страшни коментари пускаше,чак и доктора успяхме да разсмеем.Таткото както казах и преди не му е за пръв път,беше щастлив,но най-вече че бебка е добре,не толкова заради пола.

# 36
  • Мнения: 817
Cappucino, честито ти мъж! Не се разочаровай, мила, ще дойде и девойката!

sunny_77
, на теб честита госпожичка! Много се радвам за теб ( и тайничко лееееееко ти завиждам)

mylili
, много да се пазиш и не се натоварвай!  Hug

# 37
# 38
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици  bouquet

mylili, много да се пазиш мила и да слушаш доки.Всичко ще се оправи ще видиш Hug

sunny_77
, честита ти принцеска  bouquet Много се радвам и искам и аз!!! Laughing newsm03 Но и младеж да  е много ще си го обичам..просто ми се ще панделки и шнолки да и слагам. Joy

Cappucino, мила честит син щъркел  bouquet И  аз съм се настроила за момиче, но все повече вече ми говорят, че щяло да е мъжко.Ми да са живи и здрави пък ще правим и по още едно  Laughing

Днес времето е ужасно мрачно и май ще има буря...Гледам да нося памучни дрехи, че всичко друго ме дразни..Аз да ви кажа си пълнея безспирно../казват, че изглеждам добре..защото бях слаба като забременях, но това не ме успокоява..пълнея ли пълнея../ Joy а гледам да ям здравословно..накрая ще взема да ди ям поне на воля дюнери и пици та да знам от къде качвам.Сладко не обичам.При вас как са кг-те?

Реших да сменя и цвета малко на косата си.Станах блондинка, но покрай бременността кожата ми е станала ужасна и пъпки често ми излизат и изглеждам много бледа, а преди не съм била така бледа.Сега ще е  правя лешник или тъмно русо.

# 39
  • Мнения: 16
Добро утро мами , хаиде един слънчев и усмихнат ден да ни бъде

# 40
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Хуабв ден пожелавам на всички, въпреки че тук вали и склънцето едва ли ще се покаже днес.

Крисси, аз наддавам точно по тази таблича, която сме си сложили на стр.1, ама всички ми казват, че съм била слаба и на следващия преглед ще питам долки дали добре наддавам на килограми  Sad Аз съм качила на гърди и коремче, и като че ли малко ми се е разширил ханша. Ти равномерно на всякъде ли качваш?

# 41
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички! Днес е дъждовно и мрачно навън, но това не пречи да ни е хубаво настроение!  Grinning
Kpuccu, не се притеснявай за килограмите, после ще сваляме, най - важното е да са ни живи и здрави дечицата!  Hug Аз съм качила до сега 4 кг, бях 46 кг, като забременях, вчера се мерих и кантара показа 50 кг. , качила съм на гърди, коремче и на ханша! Ти колко си качила
Приятен ден от мен!

# 42
  • Мнения: 3 453
Сев, не на ханш , корем , гърди и дупе.Краката и ръцете са ми същите newsm78

trixy, аз 8 #Crazy  Joy Близиките казват че не личат ама аз нали гледам кантара.

И много вода задържам.Постоянно ми отичат краката ooooh!

За свалянето не се съмнявам.Аз ги умея тези неща. Laughing но все пак.....

# 43
  • Мнения: 132
Здравейте  bouquet
Аз нз колко съм качила последния път като се мерих беше около 0.500 грама ще видим на 3.06.По таблицата съм под минимума но и този път по малко трябва да кача.Ама ще го мисля после имам си степер Wink
Момичета може да ви е смешно ама броя часовете до утре мъжа ми се спуква от смях даже сънувах как влизаме в кабинета и Марков пуска УЗ и аз гледам бебето и казвам "Ура няма пишка може ли да ми го снимате" Blush hahaha hahaha hahaha

# 44
  • Мнения: 498
Добро утро. Днес е ужасно(((
Да ви се оплача сутринта се събудих с леко като гърлобол и дискомфорт. Изпих парацетамол, налапах се с мед, ама плодзеленчука беше затворен да си взема лимон да ям... та ще отскачам после. Друго не се сещам какво да пия, довечера съм на месечния преглед на частно да видим доки какво ще каже, ама така се притесних...

А сутринта преди да стана точно откъм коремчето ми се разнасяха звуци на къркорене, но ритмични и кратки, все едно червата ми куркаха, но пък чувстовто не беше като от моите, т.е. ако е от бебо, какво ли е правил?

И за малко да закъснея за работа, че бях седнала пред ТВ-то и си гледках корема и бебчо подритна 2-3 пъти))) и леко ми измести коремчето))) много щастлива се почувствах.

Стига съм ви се оплаквала, лек и усмихнат ден от мен!


П.С. Ох, забравих да честитя новите розови и сини гащи ))) 

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 09:55 от ina.gg

Общи условия

Активация на акаунт