Как се става форумска легенда?

  • 9 487
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 502
охх, какви са тези глупости, легенди, звезди, дрън, дрън ярини
това че някой се изказва във всяка тема, къде компетентно, къде не, къде пък ръси пълни глупости и го прави легенда ли? или че няма елементарно възпитание и се държи като простак?
ми сигурно има легенди, всеки си има свои и така...

# 91
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Mirama, явно не ти е изяснено понятието легенда. Щом името на някого се носи от тема в тема, особено в такива, в които се говори за спомени, та това си е чиста легенда. И няма значение с простотии или с хубаво, факт е, че тук се споменаха няколко ника, като най-често повтаряният е МК.

# 92
  • Мнения: 3 423
Е, Лисо, бъркаш с адеквантите оценки.
Недей да скромничиш!
Когото и да питам,
знае коя е Буболина.

има легенди, всеки си има свои и така...
Тъй, тъй...

# 93
  • София
  • Мнения: 4 423
А коя е Буболина?
Знае ли някой?

# 94
  • Мнения: 984
Междувременно дъвча 2-3-ма за да поддържам форма. Ама са слабички. И за спаринг не стават.

Ми ти, Сопранито, толкова си можеш, бейби. Не знам дали се опитваш да си лИгенда, но знам, че обичаш болката и за това си вечно между шамарите. Е, сега, не може пред всички да изваждаме камшика - някак неетично е. И после и други ще поискат. То къде ще му излезе краят?! Еволюирай в земноводно и ще ти се обърне повече внимание.
Дотогава трай там и стига си мрънкал. Mr. Green

Бубси, аз те знам коя си. И ми е кеф, че го знам.

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 23:29 от Хатшепсут

# 95
  • Мнения: 2 386
Ми те легендите се разписаха повечето, темата може да бъде приключена.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 623
Чак пък легенди...айде нЕма нужда Stop
Просто  тук един като се наведе да олиже нечие дупе и тълпата след него започва и тя   #Silly

Категорично обобщаващ отговор Peace
Има и леко кръгова насоченост - ти на мене,аз на тебе Mr. Green,докато не се заформи цикъла Whistling

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 23:49 от Мария с Бонукса

# 97
  • Мнения: 7 837
А коя е Буболина?
Знае ли някой?

Цвете сред бурени...
Кон сред слонове...

# 98
  • Мнения: 6 029
Но помня какво превъзнасяне беше, когато Тони имаше по-дълготраен бан.

Аз тогава се опълчих на мнозинството, пък то реши да ме изяжда с парцалите. Не е лесно да си различен, ама хич.

# 99
  • Мнения: 677
Междувременно дъвча 2-3-ма за да поддържам форма. Ама са слабички. И за спаринг не стават.

Ми ти, Сопранито, толкова си можеш, бейби. Не знам дали се опитваш да си лИгенда, но знам, че обичаш болката и за това си вечно между шамарите. Е, сега, не може пред всички да изваждаме камшика - някак неетично е. И после и други ще поискат. То къде ще му излезе краят?!
Трай там и стига си мрънкал. Mr. Green

Бубси, аз те знам коя си. И ми е кеф, че го знам.

Ти пък къде се вмъкваш в бройката ми от спаринг партньори. Не съм свалил толкова гарда. Не се самопоканвай в А-група. Стой си в партията, а виждам, че каниш и нови членове, браво. Забелязал съм, че елементарността се групира бързо. Така че няма да ви е нужно много време. Много сте и сте силни.

Браво, Джули, и аз те обичам!

# 100
  • Мнения: 7 837
Ама са слабички. И за спаринг не стават.

Тук съм, сопрано. 52 кила все пак.

# 101
  • Мнения: 6 029
Ех, Сопрано, нищо лично. Явна зодиакална несъвместимост. Ти го рече  Grinning

# 102
  • Мнения: 1 008
Ако си жена в отпуск поради бременност и майчинство, или просто вече майчинството е изтекло, но си прекфалифицирана, като домакиня вкъщи, започваш да пишеш в Майки бъдещи и настоящи, Хранене и захранване и КМ. Понатрупваш определен брой мнения, съответно на аватара ти слагат 2,3,4 а може и 5 звезди. От там отиваш в ДИС и започваш да даваш съвети. Задължително показваш красивият си дом в Нашият дом, новите си дрехи, обувки и козметика в КМ (но не забравяй,че трябва да са скъпи). Вече си със самочувствие и уверено започваш да пишеш в Клюкарника, заяждаш се с новаците и изобщо с всички, които незнайно защо те дразнят. Прекарваш във форумът поне 9 часа на ден.
Ми, май така се става форумска легенда.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 099

Е, тва беше грубо, каква е връзката с темата?

Тони, аватара, змията, подсъзнанието ми явно бавно вдява, та ми трябваше време да те разбера. Точно към Ивонска, никога, а и към никой друг, точно по тоя начин. Разби ме, тъпо.

Скромно ще насоча асоциацията в правилна посока - изящна, гъвкава, бърза, хлъзгава, агресивна ... + 40 кг връз сичката тая прелест!  Mr. Green Като бонус - не всеки ме възприема правилно и някои ме считат за гадна.

Ето, получих шанс за един пост слава! Без да съм си изпросила бан, даже! Явно съм и далновидна...

# 104
  • София
  • Мнения: 3 099
Провалих се. От отчетни скокнах тук. Описаният процес не съм следвала. Легенда не ще стана. Добре, че втъкнах предишният си пост!

Общи условия

Активация на акаунт