САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете

  • 7 623
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 463
Добро утро и от мен!
Майче, не спим до късно, но пък малчо зве че заспа преди обяд и разходката ще почака. Хич не ми се излизаше по жегите на обяд. Предпочитам сутрин и привечер от към 17 часа, ама на детенце не мога да му го наложа. Това да не е концерт по желание.
Приятен слънчев ден на всички!!!

# 286
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ео меееееееееее Laughing
Вчера М взе да ми преинсталира РС-то, че нещо беше станало мн бавно, а неговото хич не ми е удобно \няма да си сменям мойто, за такова като неговото\
Нова тема мисля да не правя, че няма кога, ще копираме и тази 3-4 пъти пък ако остане време ще направя или ако някой друг се освободи - редовете са негови.
Пр нас преди малко заваля, а сутринта времето тук беше страхотно. Тъкмо си мислих следобяд ако се стопил водата да се къпем....ама няма да е днес. С майка пак се уговаряхме кога др. месец да й закарам Н за да поплажувам и да си почина. Тя и голямата племенница на М иска да идва, че да я водя на плаж.....то май почивката ми пак няма да е мн почивка с нея Thinking
Кате радвам се, че всичко е минало безпроблемно, ще чакаме снимки на малчо Laughing
А забравих да ви споделя - сутринта М тръгна да записва на Н час за консултация и вместо да вземе неговия картон, взел моя от бременността hahaha Joy Joy Joy

# 287
# 288
  • Мнения: 141
първа съм smile3501да почерпя нещо разхладително

# 289
  • Мнения: 4
Ето ни и нас нямахме компютър дълго време.Надявам се вече да не гръмва.

Общи условия

Активация на акаунт