Какво направихте с детските дрешки и играчки

  • 16 726
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 190
Ние занесохме по големите неща като кошара,количка в свекърва ми, дрехите и коритото ги изхвърлих, реших че живот и здраве да имаме друго бебче няма да мога да го гледам и обличам в същите тез дрехи, или да го къпя в същото корито, козметиката остана в болницата, там бях и някои от дрехите му,естествено нищо не потърсихме, то бебето ни почина, какви дрехи и памперси да искаме, тъй като сме от Бургас, бяхме оставили в повечко затова го казвам, за да си има да му слагат,да го къпят, не питайте какво е било на мъжа ми, с такава любов беше сглобил кошарата, беше до спалнята точно до мен, да мога да го гледам вечер без да ставам, и след месец трябваше да я разглоби и прибере, голяма мъка...

# 91
  • Мнения: 320
Днес се навършва една седмица от загубата на бебето ми но аз все още нямам сили нито погледна дрешките нито да махна нещо от стаята не позволявам никой да пипа нищо искам аз да ги събера и мисля да си ги запазя дано да мога скоро да ги облека на детето си понякога се чудя дали ще мога ако имам друго дете да го гледам в тези дрехи или те винаги ще ми напомнят за бебето което не успях да видя или прегърна никога кажете дали да ги запазя защото сърце не ми дава да изхвърля или дам на някого

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Няма нужда да бързаш, да изхвърляш или да даваш нещо. Не си мисли, че дрешките са донесли или ще донесат нещастие на бъдещото ти дете. Те са само предмети, с които ти ще решиш какво да правиш. А ако ги облечеш на следващото си дете, те много бързо ще почнат да ти напомнят само за него самото.

# 93
  • Мнения: 74
Аз всичко съм си запазила! И за смятам да ги ползвам. Peace

# 94
  • Мнения: 533
От собствен опит ще ви кажа не ги раздавайте не ги изхвърляйте, ще ви трябват. Аз си ги ползвах даже ми беше много приятно!

# 95
  • Мнения: 320
Днес събрах сили и прибрах всички дрешки много ми беше тъжно докато го правех защото само преди десет дни мислех че ще ги обличам на моето ангелче и сега когато ги прибрах мисля че ако господ ме дари с друго дете ще ми бъде приятно да ги обличам

# 96
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мими много се радвам, че си събрала сили и си взела това решение. Живей с тази вяра. Тя само ще ти помогне, няма да ти навреди. Hug

# 97
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Не съм изхвърляла нищо след загубата на първото ми бебе. След като се роди големият ми син ги ползвах и не са ми носели негативни емоции. Някои съм ползвала и за малкия син.

# 98
  • Мнения: 259
Здравейте майчици. Аз ще си запазя всичко от моето бебче. Взех си и гривничката с номерчето, което седеше с кувьоза. Когато си я поисках се притеснях дали няма да ми откажат да ми я дадат, но ми я дадоха. Купих хавлийка и една шапчица и ще си ги пазя. Нямам сили да направя нещо друго с тях, ще си ги прибера.

# 99
  • Мнения: 309
Аз също много мислих но със съпруга ми решихме всичко което бяхме купили за нашето ангелче да си отиде с него,сложихме дрешките играчките козметиката и шишетата,памперсите и мокрите кърпи всичко  в ковчежето.Оставих си само чорапките с които е бил в ковиоза гривната от раждането и две снимки които му бях направила на едната бях взела и рамка!Легалцето беше от баткото затова още като се прибрах от погребението помолих да го разглобят и приберат някъде.С едно уточнение че аз не знам защо но също не бях пазарувала много не знам но нещо ме спираше и притесняваше!А и имах много дрешки от баткото както и почити всичко необходимо тях ги прибрах и все още не мога да ги погледна!Пазя и всички изследвания снимки и дискове от бременността както и всички епикризи и изследвания на детето след това!Всеки решава сам за себе си но аз реших че достатъчно ме боли и щом имам сили да пренаредя стаята ще е по-добре и за мен и за сина ми!

Общи условия

Активация на акаунт