Какво мислите за жените лигли?

  • 10 539
  • 211
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 448
винаги са ме дразнели.не са мой тип  Mr. Green

И що реши тогава да върнеш темата на 1 страница да почнем да ги обсъждаме отново. Че не можах да се стърпя като ми излезе на нови отговори.  Laughing

# 196
  • Мнения: 123
не се лигави  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 2 759
Лиглите са подмножество на глезлите.
                      Перфектно казано  4470 .

# 198
  • Мнения: X
Лиглите са подмножество на глезлите.
                      Перфектно казано  4470 .
Олиии, любимата ми темичка възкръсна от пепелтЪТ, колко очарователно.

# 199
  • Мнения: 2 759
Лиглите са подмножество на глезлите.
                      Перфектно казано  4470 .
Олиии, любимата ми темичка възкръсна от пепелтЪТ, колко очарователно.
                     Тъй, тъй... Аз отивам да вадя 'Мрънкащите красавици' сега, да попълним колекцията  Twisted Evil.

# 200
  • Мнения: 759
Какво да мисля...нищо не мисля

Знам само, че на жените всичко им е простено - били те лигли, фльорци, мъжкарани, дори клявки

Мъж лигльо обаче...
Сещам се за един мой преподавател в 4 курс, който казваше: " Жена тъпа, лигла и не знам си каква да видиш - простено й е! Тя е жена! Но мъж - това е обидно!" И по случая на момичетата пишеше тройки, четворки, дори и да не знаеха, но момчетата ги връщаше да си научат Simple Smile

# 201

Да.

Малко лиготия на точно определен място и по точно определено време не е навредила на никого. Ти явно имаш нещо предвид.
Но безразборното лигавене на мен ми идва в повече и не тьрпя.

жена да почне да се държи като дете да прави муцки, да говори на бебешки да подскача и т.н. Даже се дразня от това: като говорят с мъж по телефона, че не го правят женствено, а като пискливи пубертетки.
Е те тия жени ,дето така се държат не ги ли прибираха в Кърлуково или на 4-ти километър newsm78,мене ако питате на такива там им е мястото  Laughing

# 202
  • Мнения: 7 122
Е те тия жени ,дето така се държат не ги ли прибираха в Кърлуково или на 4-ти километър newsm78,мене ако питате на такива там им е мястото  Laughing
Ако наоколо в района има училище, започни да се държиш и ти така.  Laughing

# 203
  • Мнения: 2 759
...Е те тия жени ,дето така се държат не ги ли прибираха в Кърлуково или на 4-ти километър newsm78, мене ако питате на такива там им е мястото  Laughing
                      Засега не те питаме  Crossing Arms.

# 204
  • Мнения: X
...Е те тия жени ,дето така се държат не ги ли прибираха в Кърлуково или на 4-ти километър newsm78, мене ако питате на такива там им е мястото  Laughing
                      Засега не те питаме  Crossing Arms.
Не, в Карлуково са тези,които са се взимали прекалено насериозно Hug

# 205
  • Мнения: 2 759
Не, в Карлуково са тези,които са се взимали прекалено насериозно Hug
                    Добре де, добре, ще отида да видя, може и да ми хареса пък  Confused.

# 206
  • Мнения: X
Не, в Карлуково са тези,които са се взимали прекалено насериозно Hug
                    Добре де, добре, ще отида да видя, може и да ми хареса пък  Confused.
Ти пък как реши,че е адресирано към теб newsm78

# 207
  • Мнения: 2 759
Ти пък как реши,че е адресирано към теб newsm78
                    Ами лигла съм и се взимам насериозно. Или поне лигленската част от себе си  4470.

# 208
  • Мнения: 421
мисля,че е по-добре да стоят далече от мене.хич ама хич не ги понасям.особенно тези които даже не говорят,а само мияукат.и движенията им едни премерени,нищо естественно няма в тях.заучено поведение и пози

# 209
  • Мнения: X
Ти пък как реши,че е адресирано към теб newsm78
                    Ами лигла съм и се взимам насериозно. Или поне лигленската част от себе си  4470.
Никаква лудница! Хайде под ръчичка и на инфрачервена кабина. Лекува всякакви бесове,ша знайш Peace (поне тъй каза колежката ,а както се знае, тя е моят гуру)

Общи условия

Активация на акаунт