Честита "Евровизия"

  • 2 778
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
                         Имало го. Ми... мен ме кефи песничката, и представянето готино започва, само мацката можеше да се постарае пет идеи повече... Въпреки това много жалко, че не ни взеха, яд ме е.

# 46
  • Мнения: 17 546
Няма да гласувам! Не виждам смисъл. Този конкурс в този си вид е на доизживяване. Златен евроОрфей...

# 47
  • Мнения: 2 386
Спечелих 20лв от бас, че ще е по силиконови чорапи и жартиери.. пак. Това момиче дори друг кат няма.  Laughing

# 48
  • Мнения: 4 734
 Песента е клубна по мое мнение. А червените чорапи и жартиерите...срам.

# 49
  • Мнения: 7 605
След като България не у4аства във финала, българската публика Ще може ли въобЩе да гласува?

# 50
  • Мнения: 2 759
След като България не у4аства във финала, българската публика Ще може ли въобЩе да гласува?
                      Естествено, защо не?

# 51
  • Мнения: 7 605
След като България не у4аства във финала, българската публика Ще може ли въобЩе да гласува?
                      Естествено, защо не?

ПРава си, сега про4етох правилата. Бях останала с впе4атление, 4е само у4астваЩите във финала държави могат да гласуват.

# 52
  • Мнения: 143
Според мен, другите държави съвсем целенасочено изпращат на това конкурсче най-слабите си изпълнители, щото да се изгаврят. Само ние се пънем ( или така изглежда).
Ще гласувам или за Хърватия, или за Латвия, или за Босна и Херцоговина! Crazy

# 53
  • Мнения: 822
Срам, срам и пак срам! Ама не само за българите. Вие чухте ли фалшивото пеене? В един момент се запитах "А бе аз ли недочувам?" , но почти всички снощи пяха фалшиво.
Посредственост, кич и цирк. Голяма излагация на Европата пред останалия свят.
То нашето песен ли беше или някакъв ремикс с едно изречение  newsm78 ?

Мисля, че щеше да е много по-готино, ако всяка от държавите си пееше на собствения език примерно и се изпращаха най-добрите - вие как мислите  Simple Smile ?

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 16:32 от MamaGalka

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
Миналата година Верка Сердючка вдигна много високо летвата на този тип представяне и песни и се видя, че е печеливш начин за забавление на публиката. Сега някои се юрнаха да правят нещо подобно.

# 55
  • Мнения: 868
   От песните на Евровизия ме заболява глава.Защо не спрат този конкурс?

# 56
  • Мнения: 251
===
 Още ме е яд за класирането на дядковците от Хърватско, на смешниците с пиратски костюми и куп други недоразумения, които се явиха снощи  Crazy
Сигурна съм ,че ако България се беше представили с  някой хит чалга, хайде да го кажа по-културно, с  поп-фолк хит, щяхме да ги разбием. От просташкия текст никой нямаше да вдене, но от към  ритъм поне  щяхме да го докараме. В чалгата ни е силата бе хора... Crazy

# 57
  • Мнения: 2 759
                      О-о-о-о, не на нас Камелия, молятса Stop!

# 58
  • Мнения: 251
Ееее,  стига де,  не е само Камелия пък. Naughty

# 59
  • Мнения: 2 199
Ей трябва да се намеся.
Искам да кажа, че за мен най-хибавата песен дето някога е участвала в Евровизия е

Sertab Erener-Everyway That I Can

Wink

Общи условия

Активация на акаунт