Помощ - психясах от тия страхове!

  • 3 737
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 378
И аз така даже спрях да гледам новини,а като чух,че във Варна щяло да има торнадо снощи какви мисли ми минаваха през главата не е истина,защо така бе хора направо от това черногледство не мога да се нарадвам пълноценно на живота.

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз съм болна от вашата болест Tired
УЖАСНО ГАДНО Е.
Знам, че не е редно , но е по - силно от мен.
Мислих си, че като имам друго дете, задълженията ще ме погълнат и няма да мисля толкова.
Вече имам две деца ( да са ми живи и здрави ) и повярвяйте, мисленето и филмите, в които се вкарвам са х2 #Crazy

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 874
Май ни трябва психиатър. Shocked Момичета, да се вземаме в ръце, че не е добре работата. ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Вземането в ръце не помага. Нужна е хубава почивка, а децата да ги поеме някоя баба за колкото време може. Това е пренапрежение и претоварване от всяка гледна точка.

# 19
  • Мнения: 1 966
От момента в който забременях се започна при мен и става все по-зле  Confused
При мен пък  е откакто родих  Peace но очевидно всички майки имат такива страхове  Thinking
Ето това е и моето мнение:
Мисля си, че се дължи на отговорността от това да си родител. Тоест осъзнавам голямата отговорност, която сме поели.
Също си мисля че има връзка и с хормоните покрай раждането, защото тогава ми беше най-зле, сега се пооправих  Hug

# 20
  • Мнения: 1 168
Май е всеобща тази болест. И аз така. Изпитвам панически страх от задушаване на детето, например и стигнах до там, че и заших спалния чувал за матрака в раменната част - да не се обърне докато мен ме няма и спи по корем. Когато съм сама с нея, докато тя спи и трябва да напазарувам, не смея да мръдна по далеч от кварталния магазин /който е в съседния вход/. Ако трябва да отида до бензиностанцията отсреща, звъня на мъжо, че излизам и после, че съм се прибрала. Ако до 10 мин. напр. не се обадя, значи е станало нещо/ блъснала ме е кола - понеже един път за малко да стане/, да се прибира, че детето да не остане само и гладно. Сега осъзнавам, че най-тъпото е, че когато излизам с детето не ме е шубе чак толкова, а е логично точно обратното. Тази вечер чух за накълцания от свой съученик абитуриент и едно от първите неща,  които си помислих беше "Боже, как ще си опазя детето?" а пък за гледане от друг човек и дума да не става - и на баща и не смея да я оставя, освен спяща или за игра.

# 21
  • Мнения: 1 058
И аз съм голяма паника. Какви ли не мисли ми се въртят в главата.

# 22
  • Мнения: 94
Аз също изпитвам страхове.Най-вече за детенцето ми ,някой да не ми го отнеме или нещо лошо да не се случи с мъжа ми CryОстава ми 1 месец докато почна работа и явно това че сега нямам какво да правя е причината.Не се притеснявай всеки малко или много си ги има страховете в себе си,просто при по-емоционалните хора се изявяват по-силно  #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 518
От момента в който забременях се започна при мен и става все по-зле  Confused
И при мен е така Sad
Най-вече се страхувам от катастрофи,а преди не беше така,въпреки че имам не една тежка катастрофа,при една от тях загубих мой много близък човек Cry а при последната,която не беше отдавна дори бях бременна,може би оттогава непрестанно мисля за тези неща #Crazy Сега на мъжа ми му предстои да пътува на дълго растояние и то ще трябва да иде няколко пъти и да се върне-без мен и аз все мисля за това как ще го пусна сам,като знам как кара Confused На моменти се усещам и си казвам,че трябва да престана,но то е по силно от мен,дори съм си представяла ако нещо се случи с мен какво ще правя,кой ще гледа малката,или ако нещо стане с мъжа ми... Sad просто не знам как да се отърва от тия мисли Confused

# 24
Аз съм на мнение, 4е 4овек не трябва да мисли негативно! Трябва да мислим за хубави не6та, за да ги предизвикваме да се слу4ват.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
От момента в който забременях се започна при мен и става все по-зле  Confused
И при мен
.....май е "заразно"  и аз съм така

..... само че избягвам да ги споделям/коментирам тези мисли  Confused

# 26
  • Мнения: 2 015
Свекърва ми е такава и адски ме вбесява!Мен пък ме обзема страх с нейните черни мисли да не предизвика нещо лошо Crossing Arms!
Гледам да мисля оптимистично и вярвам, че подсъзнанието може много Peace.Животът е един, гледайте да не мислите за лоши неща Naughty!А и сме млади и всичко ще е наред Hug.

# 27
  • Мнения: 22
Здравеите,
Абе да ви питам:няма ли някакво хапче против този страх???? newsm78
Мен много ме е страх от мъжа ми.Просто ми е взел страха и се възползва от това.Мисля и искам да го напусна,но умирам от страх.А всичко това рефлектира и върху детето.

# 28
От момента в който забременях се започна при мен и става все по-зле  Confused
Явно  е  истина, и аз съм така.Както си спя и  се събуждам от кошмар, че  нещо лошо се случва с детето.Я  са я отвлекли, я кола я блъска, я се полива с вряла вода.Ама туй всичкото , дето може да го роди един средно статистически мозък  в лоша насока, аз го раждам  безпроблемно.Йъъъххх....Особено откак  си счупи главата като бебе, от страхове се поболях и  от гуша, сериозно и то. Бе те старите хора са казали: "И кучката майка да не става." Лудваме, определено Sad

# 29
  • Мнения: 836
Всичко е от хормоните. И аз психясвах по време на бременността, държа ме доста дълго след това. Сега като се сетя за какви неща ме е обземал страхът, ми става смешно. Но, тогава...
А за катастрофите  - след всичко случващо се по пътищата, нормално е да се страхуваш.

Общи условия

Активация на акаунт