Къде срещнахте половинката си?

  • 17 967
  • 203
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 558
Моят съпруг е завършил дърворезба и майка го беше наела за една поръчка. Когато я донесе се надявал да изляза аз да я взема и така бил планувал да ми "чукне" среща. Но точно когато звънна на звънеца аз се преобличах и излезе майка. Когато поискала да му заплати той казал да му се обадя аз да се разберем. След седмица му се обадих, видяхме се на кафе и така поръчката на майка й струваше дъщеря й.

# 76
  • Мнения: 1 479
Преди 11 години брат ми го доведе в кьщи Wink

# 77
  • Мнения: 616
В университета, но реално се забелязахме че "съществуваме" в едно панагюрско село, в прахта, сред животинския тор, далеч от обхвата на мобилни телефони... Голям кеф беше  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 920
Много готина темичка Peace
Ние бяхме колеги с моя. Той обаче не обръщаше никакво внимание на жените в работата си, беше завил, че е женен за нея (работата си). Аз го харесах още като го фиксирах, казах си че е много хубав мъж и би било страхотно да си имаш такова гадже като него hahaha
Е един общ приятел ни събра на една обща среща на колеги и така вече три години Flutter

# 79
  • Мнения: 19
 В една дискотека.

# 80
  • Мнения: 6 999
В университета, изключително банално.

И аз там!
Обичах да ходя на лекции,но откакто го видях съвсем обикнах СУ. Joy
А, разбирам, защо не можех да понасям СУ и лекциите. Бяхме само момичета  Joy

# 81
  • Мнения: 342
Напусках работа и той идваше на мое място. Три дни го обучавах....
Много ми хареса - лъчезарен, позитивен и постоянно се смееше. Но до там - с разменени телефони за да може да ме попита за нещо в работата, защото времето за което го обучавах беше малко. Но поводите да се чуваме  не бяха само по работа. И така след две години ходихме, след една вече сме семейство, а сега чакаме нашето бебче  Simple Smile Не съжалявам, най-после дочаках това което търсих, на моите 32 години.... Хубавите неща стават бавно  Wink

# 82
  • Мнения: 101
Ами, в автобуса с който ходех всеки ден на работа! Засякохме се един път, втори и трети път... после минаха 2-3 месеца преди да се засечем пак, тогава разбрах с кой точно автобус, в колко часа пътува той за работа и... следващите 2-3 месеца бях първа кипра в този автобус... ! Нищо, че ходех 1 час по-рано на работа! То не беше гледане, то не бяха усмивки, намигания, побутвания, небрежни докосвания по ръцете... Накрая, понеже ни местеха офиса и нямаше вече да пътувам с този автобус - взех радикални мерки. На един Word file написах следната бележка "Свободна съм, покани ме на кафе! Може и на коктейли след работа!" И отдолу име и телефон. Две-три седмици още я носих всеки ден с мен тази бележка, докато накрая събрах смелост и една сутрин му я набутах в ръката като слизах... и оттогава - почти година, сме заедно! Та никога не се знае от кой храст (автобус) ще изскочи зайчето!!  Peace

# 83
  • Мнения: 673
   На село. Видях го за първи път ,когато бях седми клас , а той шести. hahaha Влюбих се от пръв поглед. Беше най-красивото момче, което бях срещала някога. ...Но той не ми обръщаше никакво внимание. В продължение на три години мислех само за него,... денонощно. Накрая той започна до излиза с едно друго момиче, което ми беше и приятелка на всичкото отгоре. Надявах се нещата при тях да приключат бързо ,но сгреших - цели 12 години #Crazy #Crazy. По някое време аз вече усетих ,че се самоизмъчвам и се надявам напразно, и  реших - КРАЙ! Crossing Arms ooooh! Започнах да сменям гаджетата като носни кърпички. Никой не можеше да бъде като него. Накрая се запознах с едно момче, което ... newsm78...одобрявах, харесвах, но...не беше това което всъщност исках. Реших да се омъжа и го направих. И тогава ...О!Чудо! ...Той се появи ! Дойде сам самичък! Разведох се. Сега съм омъжена за онова красиво момче, от който имам и двама сина.  loveuuu family

# 84
  • Мнения: 2 478
оооооо radivdani като филм е това вашето.
Ние по-банално .На рожден ден на наша обща позната.Аз скучаех.Видях го,но неисках да влизам в контакт с него.
Имах задръжки към мъже с неговата визия.
Но той беше настоятелен и след 2 месежа вече бяхме заедно.Къде на шега,къде сериозно,синът ни вече е на 1г и 2м.

# 85
  • Мнения: 673
оооооо radivdani като филм е това вашето.
smile3521

# 86
  • Мнения: 8 247
Ами ние се запознахме в гората така да се каже. И двамата караме колело, общи приятели, състезания и така.

# 87
  • Мнения: 19
В една механа!!! Whistling Whistling Whistling

# 88
  • Мнения: 220
В любимия ни клуб "Петното" ! Запознахме се там, но на мен не ми беше интересен, след което не го бях виждала една година. Той пък през тази година събирал смелост пак да ме заговори Laughing защото се оказа, че сме се засичали по заведенията, но аз не съм го забелязвала и мислел, че му се сърдя за нещо  Laughing След това станахме само приятели, въртях го известно време на шиш, докато не разбрах, че всъщност той е прекрасен, добър, умен и мил човек и е най - хубавото нещо което ми се е случвало. Така постепенно се влюбих  и даже пристрастих към него Laughing

# 89
  • Мнения: 1 080
В университета!!!

Общи условия

Активация на акаунт