Къде срещнахте половинката си?

  • 17 946
  • 203
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 920
Ами, в автобуса с който ходех всеки ден на работа! Засякохме се един път, втори и трети път... после минаха 2-3 месеца преди да се засечем пак, тогава разбрах с кой точно автобус, в колко часа пътува той за работа и... следващите 2-3 месеца бях първа кипра в този автобус... ! Нищо, че ходех 1 час по-рано на работа! То не беше гледане, то не бяха усмивки, намигания, побутвания, небрежни докосвания по ръцете... Накрая, понеже ни местеха офиса и нямаше вече да пътувам с този автобус - взех радикални мерки. На един Word file написах следната бележка "Свободна съм, покани ме на кафе! Може и на коктейли след работа!" И отдолу име и телефон. Две-три седмици още я носих всеки ден с мен тази бележка, докато накрая събрах смелост и една сутрин му я набутах в ръката като слизах... и оттогава - почти година, сме заедно! Та никога не се знае от кой храст (автобус) ще изскочи зайчето!!  Peace
Леле, мила вашето запознанство е много симпатично и сладко  bouquet
Много се забявлявах като го четох Hug

# 91
  • Мнения: 101
Леле, мила вашето запознанство е много симпатично и сладко  bouquet
Много се забявлявах като го четох Hug
Hug и съквартирантките ми и приятелите ми също много се забавляваха тогава с мен  Mr. Green то целия свят разбра за мойта автобусна любов докато се престраша...  Mr. Green още ме бъзикат  Peace ама и скъпия си призна, че ако не съм била аз с тази бележка нямало той да се престраши  Joy

# 92
  • Мнения: 16
На работното място в р-т "Махалото".

# 93
  • Мнения: 2 090
И си беше нагласена среща.Обща познати му говорила за мен,на мен пък ми говори за него,реши да ни запознае.Отначало се дърпах и не исках,всичко ми беше на майтап,не вярвах в такива нагласени срещи....но ето че нещата продължават вече 6 години Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 3 929
В дискотеката.

# 95
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
В едно кръчме.Нищо специално.Запознахме се ,след 2  дена ме покани на купон и така вече 12г сме заедно.

# 96
  • Мнения: 24
В болницата - ранени, ранени...  Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 10 332
В университета, къде иначе. Но се забелязахме чак на петата година, преди това не знаехме, че съществуваме. И после - любов от пръв поглед и жива порба сеир за цяла сюрия състуденти.

# 98
  • Мнения: 575
Запознахме се на абитюренския бал на неговия приятел. Аз бях гадже на приятеля му... После скъсах с абитюрента и той се престраши да пробва. Интересното е че сме живели сума си години на 200 метра един от друг, а не сме се познавали. Майка му ме помнела като бебе, била си говорила с майка ми в градинката. (аз и сестра му сме един набор)

# 99
  • Мнения: 780
Запознаха ни.Току що, бях приключила една безсмислена, безперспективна и изцеждаща ме емоционално и психически връзка. Въобще не ми беше до нова. Уж на шега и съвсем не ангажиращо, предложиха да ни запознаят.Радвам се, че се съгласих.

# 100
На другия край на света...като българските мъже няма никъде Joy

# 101
  • Мнения: 118
Това е една дълга история,която не е за разказване.

# 102
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
На един площад, където се събираха скейтъри, скинари и музиканти... в 2 часа през нощта... през 2003 година.  Намразихме се от пръв поглед  Mr. Green или поне аз така си мислех, бях искрена в ненавистта си към него Rolling Eyes щото беше от типа мъже които просто изравнявам със земята, понеже ме дразнят. Той пък се оказа, че не ме е намразил - точно обратното... Две години се опитваше да ми стане приятел - имам предвид наистина приятелство, не друго (за другото не давах и да се спомене), идваше в компанията ми, сприятели се с мои приятели, наши общи приятели пък вложиха много усилия да ме убедят, че не е боклука за който го мисля...  Twisted Evil Но аз просто не можех да го дишам поради някаква причина - беше ми прекалено... хубав и с прекалено... голямо самочувствие - или поне така мислех (оказа се, че не е така...) Подминавах го демонстративно по улиците, извръщах глава като ми казваше 'здрасти', много рядко изсъсквах и аз едно 'здрасти' през зъби...

Две години по-късно се събрахме по един много... луд, откачен, невъзможен начин... но все пак темата не се казва 'Как се събрахте с половинката си', затова ще го спестя  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 171
На улицата Grinning Тогава работех в туристическа агенция.Една сутрин вървейки към работата той ме видял и ме харесал.Бил е с един приятел,който живееше над агенцията ми и му казал къде работя.И така! Докато отивах на работа той ме спря с думите:А екскурзии до Турция имате ли ? Whistling

# 104
  • Мнения: 1 969
Две години по-късно се събрахме по един много... луд, откачен, невъзможен начин... но все пак темата не се казва 'Как се събрахте с половинката си', затова ще го спестя  Mr. Green
стана ми интересно, защо не споделиш?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт