Отговори
# 390
  • Мнения: 3 050
Добро утро

По едно кафе-
  Grinning
Аз отивам на пазар -дано си харесам нещо да си купя. Ако някой иска все още може да ми прати инфо за табличката (нови мерки)  Peace Скоро ще я пусна темичката  Party
Днес закуската бе овес.ядки и пшен.трици с прясно мляко и малко медец.  Grinning
До скоро  Peace

# 391
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички!  Hug

Липсвам по /вече станах пословична Crazy/ интернетска липса у нас - писна ми и от другия месец ще ги сменям гадовете с друг доставчик.  #Cussing out

СкорпиHug с твоя разказ ме върна в онази страшна зима - помня я - с дъщеря на 4 1/2 г и бременна с второ и със заплата стигаща за около 1 кг сирене.  ooooh! Но пък я преживяхме - сега се чудя как  newsm78 Моята история на дебелеене е подобна на твоята - и също с дългогодишва давност.  Blush
Браво за постигнатото с Дюкан  smile3501 smile3501и скоро да ни се фръцкаш напълно отслабнала!  newsm10
А режима на Дюкан и аз го харесвам - и имам идея да го направя, но все още не съм готова да се откажа от любимите ми плодчета.  Grinning
Моята мисъл по въпроса беше , че имам колежки, които са хем дебели, хем не правят опит да отслабнат, хем нападат всеки, който се опита да направи нещо по въпроса. И само ми повтарят - дали съм чула колко е вредно и т.н . А пък сума ти кила сланина да им притискат всички органи и да им пречат да си вържат обувките много са полезни сигурно  #Cussing out

Иле  Hug ще ти пратя мерките си за табличката  Heart Eyes

Шоки, Тиквичка, Мирама, Миранди, Водчица, Ая , Аелис , Силваната , Вивиан , Женя 20 и всички останали мацки  Hug Hug Hug

Приятна вечер на всички!  Kissing Heart

# 392
  • Мнения: 3 050
                            Ето я новата тема, до няколко часа ще сложа новата табличка.   Grinning

   

   



Общи условия

Активация на акаунт