резервации през немски тур. фирми?

  • 10 876
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 576
Моят мъж е голям образ и първо сяда да разгледа офертите на ТУИ в немският сайт. Подчертавам, че немски не знае!  Wink Та харесва си хотели и там можеш да видиш и колко струва. После отидохме на Раковска в Турист сървис и си питаме съответният хотел дали е свободен. Там има оферти и на DERTOUR. Ако искаш дай ми ИЦЯ номер и утре мога да ти помогна как да разгледаш в сайта. По принцип цената на немците е колкото на нашите и дори понякога по-добра. Само си заплащаш допълнително разходите по доставката на ваучера от Германия, което беше около 20 - 30 лв.

# 31
  • Мнения: 639
Благодаря на всички, които заявиха готовност да ми помогнат! След дълги полемики се отказахме от Елените. Днес капарирах 50% от нашата осем дневна почивка на родното море. Платих 450 лв. за двустаен апартамент с всички екстри в нов, модерен комплекс с басейн, интернет, климатик, напълно оборудвана кухня, детска площадка и т.н. далеч от чалгата и шума... .   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 966
Къде е това?

# 33
  • Мнения: 1 167
И всичкотова през ТУИ ли? 450 общо или това е капарото?

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря на всички, които заявиха готовност да ми помогнат! След дълги полемики се отказахме от Елените. Днес капарирах 50% от нашата осем дневна почивка на родното море. Платих 450 лв. за двустаен апартамент с всички екстри в нов, модерен комплекс с басейн, интернет, климатик, напълно оборудвана кухня, детска площадка и т.н. далеч от чалгата и шума... .   bouquet

а готвач капарира ли?
НЕ заменям за никакъв N стаен апартамент АИ системата.

# 35
  • Мнения: 265
нани,къде е този комплекс?

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 219
Нани, аз миналата година резервирах през Турист сервиз нашата почивка в Дюни. Нямам никакви оплаквания от фирмата. Тази година пак ги питах за цени за Дюни и цената е точно същата като в сайта на ТУИ. www.tui.de. Впрочем в самият сайт можеш да си избереш почивка без самолетен билет и то е като цъкнеш на Hotels.

Момиче, нещо не мога да се оправя със сайта на ТУИ/хич ме няма с немския/. Ако имаш възможност прати линк за офертата на Дюни.

Общи условия

Активация на акаунт