Той не иска да отслабвам!!!!

  • 6 636
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
ами ти си решаваш , аз ако бях на твое място щях да си пазя диети и да спортувам...мъжът ти няма да те остави за някакви си 6-7 кг....   Grinning

# 16
  • Мнения: 6 461
Върни си старите килограми...така ще се чувстваш най- добре в кожата си Wink

# 17
  • Мнения: 24
  Първо искам да кажа, че много зависи колко слаба си била преди това. Слабо тяло не винаги означава хубаво тяло. На някои хора структурата на тялото е такава, че изглеждат по-добре с малко мръвка върху тях. Ако си била слаба 7кг. са оформяне на тялото, при повече килограми са надебеляване. Така мисля аз. Аз съм щастлива, когато мъжа ми ме харесва. Бих си останала на същите килограми, АКО те не ми тежат и не се чувствам добре в кожата си. Никъде не си писала дали се чувстваш добре така и отслабването е просто каприз.

   Сега видях какво си написала. Еми хора с еднакви мерки и килограми изглеждат различно, така че и това не е критерии а 57кг на 1.67 са си супер. Явно наистина си била много слаба.

Права си, но смея да твърдя, че наистина тялото ми беше добре оформено и  изглеждах доста добре /това не е само мое мнение/. Ясно ми е, че никога няма да си върна предишната фигура изцяло, но...пък много ми се иска отново да си влизам в старите дънки...
ЗДРАВОСЛОВНО не се чувствам зле, но килограмите ми влияят негативно на самочувствието. Дилемата ми бе породена от факта, че аз искам да съм карсива и секси за мъжа си, а той взе, че ме изненада...не знам дали приятно или неприятно  Sad

# 18
  • Мнения: 5 103
Аз съм на твоя ръст, а съм 47 кг и се чувствам много добре, мъжът ми също иска да съм 50кг , но аз се харесвам  така Peace

# 19
  • Мнения: 3 830
Направи това, от което ще се чувстваш ти добре. Тялото си е твое и затова е по-важно твоето желание. Ако се чувстваш по-красива, по-женствена, ако ти е по-леко на по-малко килограми, тогава отслабни.

Той като те обича, ще те обича и по-пълничка и по-слабичка Peace

# 20
  • Мнения: 1 505
Преди те е харесал слаба,значи сега щом искаш си свали килограмите и той ще свикне и пак ще си те харесва.

# 21
  • Мнения: 446
Направи това, от което ще се чувстваш ти добре. Тялото си е твое и затова е по-важно твоето желание. Ако се чувстваш по-красива, по-женствена, ако ти е по-леко на по-малко килограми, тогава отслабни.

Той като те обича, ще те обича и по-пълничка и по-слабичка Peace

Абсолютно съм съгласна с написаното по-горе!!!

# 22
  • Мнения: 3 695
и аз мисля, че трябва да постъпиш както на теб ти е добре - това е твоето тяло и ти решаваш как най добре се чустваш в него  Peace

# 23
  • Мнения: 649
О я се стегни! Ами преди ако са те заглеждали повече, а сега по-малко и той е някой ревнивец естествено, че така ще каже! Направи  така, както се чувстваш по- добре и както ТИ искаш да изглеждаш!

# 24
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Мъжът ти може да ти носи хамбургери във фитнеса ( Shocked), а ти не си сигурна дали непременно искаш да отслабнеш, но да бъдеш 'красива и секси'. Тези 'храни', с които той се 'грижи' за теб съвсем няма да те разхубавят, ами напротив. Нищо хубаво няма в един купен хамбургер, нито ще ти направи кожата по-сияйна, нито косата по-лъскава, нито ще се грижи за настроението ти. Разбирам да ти носеше пълнозърнести сандвичи, ядки и т.н....

Ако твоят мъж наистина те обича, ще те остави да изглеждаш и да се грижиш за тялото си така, както ТИ пожелаеш. Как така ще протестира от желанието ти да изглеждаш добре и да правиш нещо ДОБРО за себе си Shocked?

Със здраве  bouquet

# 25
  • Мнения: 565
Аз бях 42-43кг до към 20 год. Сега съм на 27г и съм 50кг. Ами много по-хубава съм така и мъжа ми много ми се радва (прости ми тази малка самонадеяност). Ако преди това си била много слаба, мисля че разбирам защо мъжа ти повече те харесва така. Но както са казали момичетата, важното е ти да се харесваш и да си щастлива. bouquet

# 26
  • Мнения: 1 243
Писка Лиска, и аз бях 45 кг. до към 20 год, сега съм на 25 и съм 51-52, но и никога не искам да съм отново толкова слаба , колкото преди  Naughty Е...сега отвреме-навреме си налагам някои ограничения, за да не пълнея повече,но...Определено ако мъжа ми сега ми каже, че ме е харесвал повече слаба/знае ме как съм била и преди години/ и иска пак да съм 45 кила, ще му кажа да ходи да си търси друга анорексичка. За мен по-важно е аз как се харесвам и чувствам и от там нататък другите. Ако се харесваш и се чувстваш добре в кожата си сам, някакси повлияваш и на околните.
Така че - към авторката - ако искаш да си отново слаба, направи го! Аз мисля, че мъжа ти или ревнува и се страхува , че привличаш мъжките погледи, или егоистично те кара да вървиш против волята си, вместо да ти помогне Wink

# 27
аз пък едно време бях 50 кила на ръст 165 и не можех да се търпя.....сега съм 58-60 кг и много ми е кеф ..... естествено че една жена изглежда по-добре и по-здрава когато не прилича на скелет и не и се броят кокалите  Flutter Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Да не би пък мъжът ти да те ревнува, като си по-слаба и затова така да държи да си пълничка  newsm78 Пък и чак толкова настоятелно, че и хамбургери да ти носи  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 978
Да не би пък мъжът ти да те ревнува, като си по-слаба и затова така да държи да си пълничка  newsm78 Пък и чак толкова настоятелно, че и хамбургери да ти носи  Thinking

Ххахах ще е много смешно от негова страна ако това му е целта!
Да не говорим, че ако наистина я ревнува, то той значи, че я харесва слаба. В един момент и той ще спре да я харесва пълничка.
Мъжка му работа!

Общи условия

Активация на акаунт