Отговори
# 15
  • Мнения: 196
Прекрасна история! Честито отбиване и поздравления за безпроблемното кърмене! С второто ми  дете ще постъпя по сходен начин. Ще му предлагам да суче хем от гърда, хем от шише, независимо дали ще е АМ или изцедена кърма. Причината за това мое желение,е чедвугодишно дете много по-трудно се отбива,особено когато не приема каквато и да било друга течност под каквато и да била форма през ноща. Също така няма да му махам бибката 6-ти месец, а по-късно  Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Много окуражителна история!
И ние се дохранваме заради недостиг на кърма. Планирам намаляване на добавката постепенно, дано кърмата се урегулира. Но винаги започваме храненето с двете гърди и засега бебо суче лакомо поне за 10-15 мин на гърда, после явно вече няма какво да суче и заспива от умора. Но като го махна започва рев и е още гладен, та дохранваме с АМ. Надявам се постепенно да махна напълно добавката, но все пак е окуражително че дългото смесено хранене е възможно. Peace

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
DoGma_PrObe,
приеми възхищенията и поздравленията ми Simple Smile
Никак не е лесно човек толкова време да се справя в такава по-необичайна ситуация. Моя много близка приятелка също успешно се справя в същото положение, детенцето й е точно колкото твоето Simple Smile
Браво и на двете ви с малката госпожица! Hug

# 18
  • Мнения: 4 017

Браво, DoGma_PrObe, поздравления и моите уважения  bouquet

NBM, кураж- и успех - да изкарате поне до годинката без АМ

Всички истории са много хубави, дано повече хора ги прочетат

# 19
  • Мнения: 121
Браво и от мен! smile3501
DoGma_PrObe, ти си невероятна- такава упоритост и постоянство рядко се срещат!  bouquet

# 20
  • Мнения: 177
Браво на вас!
И нас ни чака същото след 1-2 месеца. Вече имам мляко само в едната гърда и го кърмя само вечер, но той си знае като му се доспи и го гушна, изплюва бибата и прави човчицата.

Нашата история също е невероятна. Бебо имаше проблеми и 14 дни беше в ковиоз. Никой не вярваше, че ще засуче защото беше зле, но инстинкта си е инстинкт. Въпреки сондата и биберона с голяма дупка, до 6-тия месец го хранех смесено, но кърмейки и дохранвайки с изцедена кърма, защото се изморяваше. След 6-тия започна само да суче и до сега сме така.

Искам да питам:
Като го отбиеш АМ ли даваш вечер или кисело мляко? Има ли правило за това?

# 21
  • София
  • Мнения: 12 229
  Инедика поздравления, че си успяла да се справиш и малкия е преминал изцяло на кърма. Защо обаче смяташ, че след едину два месеца малкия ще се отбие, ако продължаваш да си кърмиш, млякото в едната гърда ще си му е достатъчно  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 177
  Инедика поздравления, че си успяла да се справиш и малкия е преминал изцяло на кърма. Защо обаче смяташ, че след едину два месеца малкия ще се отбие, ако продължаваш да си кърмиш, млякото в едната гърда ще си му е достатъчно  Simple Smile
Защото вече е много малко и често дори след 24 часа гърдата ми е мека. А и започнах все повече да работя, не намирам време за ядене, отслабнах доста и........... забелязвам че като се претоваря вечер почти нямам мляко. Но той не се сърди. Като че ли е само за приспиване, а не суче от глад.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 842
Поздравления и от нас!   bouquet

Моите юнаци минаха на смесено хранене малко след като навършиха 1 месец и още ги кърмя сутрин и вечер; също засукаха късно - бяха на 2 месеца;и при мен не е много кърмата, но докато пуска нещо ще давам

Общи условия

Активация на акаунт