Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 687
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 35 950
Здравейте, решила съм да пробвам и аз да пия тази хиалуронова киселина, но не знам как да си избера - има с различни вещества. Знаете ли какво трябва да съблюдавам при избора- какво е важно - има с вит. Ц, вит. Б2, Б7, Б3, Q10 и т.н. Нямам идея, каква е разликата, дали е важна и съществена...

Трябва да гледаш колко е молекулярното тегло - трябва да е около 5000Да / Далтона/, защото само тя може да достигне до кожата.
Дори и да ти казват, че ХК е с ниско молек. тегло не се хващай, защото и 500 000 Да се воси ниско молек. тегло.
Ако има добавен В2 - това не е добре, защото точно В2 унищожава ХК в тялото. Или подобна комбинация е абсурдна.
ХК се приема на гладно, а СоQ10 - след хранене или и това не е много добре обмислено.
По-добре да е само ХК Peace

# 271
  • into the blue
  • Мнения: 771
Denis, би ли препоръчала хапчета,освен тези
Source Naturals, Injuv, Hyaluronic Acid, 70 mg, 60 Softgels
Четох хубави отзиви за тях,но въобще не искам да стигам до митница.
Благодаря!

Последна редакция: пт, 18 ное 2016, 19:48 от Стихия

# 272
  • София
  • Мнения: 35 950
Denis, би ли препоръчала хапчета,освен тези
Source Naturals, Injuv, Hyaluronic Acid, 70 mg, 60 Softgels
Четох хубави отзиви за тях,но въобще не искам да стигам до митница.
Благодаря!
Това е ХК за кожа и само в този сайт се предлага на добра цена.
Може да пускаш няколко поредни поръчки - да се натрупа малко Loyalty Credit + някой код за 10% и се получава цена под 30лв. / поне аз така правя/

# 273
  • Мнения: 1 095
Ползвали ли сте Fountain?
http://fountain.co/molecules
(сега някои са на добра цена в boots http://www.boots.com/en/Boots-Brands-A-to-Z/Fountain/)

# 274
  • Мнения: 1 095
Аз да ги похваля една от тези "молекули", както ги наричат създателите им.  Laughing Изпих едно шише и почвам второ. Разлика определено виждам в кожата си, не е драматична, но ми стига. Един по-отпочинал и свеж вид имам.  Crazy
Само че скъпо ми се струва - едно шише отива за 15 дена (по инструкции трябва да е за 12, но или съм пропуснала, или лъжиците ми са по-малки). Явно трябва следващият път да се запася като са намалени.

Общи условия

Активация на акаунт