kak разбрахте?

  • 1 607
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз исках малка разлика - с брат ми сме почти породени (разликата ни е година и половина) и си раснахме като близнаци. Още когато синът ми беше на 1г, се чувствах готова за ново бебе. За мъжа ми беше абсурд, изобщо не искаше и да помисли. И отложихме. Когато баткото беше на 4г, решихме, че най-сетне моментът е назрял. Забременях - за кратко (мисед). После възстановяване, чакане... и така дребната се появи при 5,5 г разлика с батко си. Има си своите предимства, но и своите немалки недостатъци. Аз все пак бих предпочела малката разлика, но с акъла и представите, които вече имах след въпросните 5 години гледане на дете Mr. Green

# 31
  • Мнения: X
Не знам. Един ден просто осъзнах, че искам второ дете, малко преди да почнем целенасочени опити то взе, че стана случайно.  Grinning

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Все още нямам второ, много ми се  иска, но не ми стиска май.Когато бях бременна казвах, че искам децата ми да имат 4-5 год. разлика.Сега когато сина ми е на 1г.6м. пак казвам "Като забременея след 4-5 год." и тя разликата става 6-7. Но и след една може друго да ми дойде на ума, знам ли.А може и нас да ни изненада втори бебчо  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 7 201
Винаги съм искала да имам две деца.
Peace Аз също.Исках по-голяма разлика и започнахме когато синът ми беше на 4 г....Е още не се е получило. Sad
Затова си е Божа работа кога ще дойде детето.

Общи условия

Активация на акаунт