Ще разберете ли тези Инструкции за употре

  • 3 359
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 991
Що не ги пуснете в Господари на ефира тия смешки, мисля че си е новина.

# 31
  • Мнения: 17 546
Що не ги пуснете в Господари на ефира тия смешки, мисля че си е новина.
Господарите са го отразили преди около две години, писа някой по-напред.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 094
Стига бе, тези хора пък дето отпечатват това недоразумение не четат ли?  Shocked
Божееее... Това чудо го бях мярнала някъде преди време... сега разбирам, че явно е масова практика  Crazy И аз не мога да разбера, никой от продавачите (или дистрибуторите или какви са там) не е обърнал внимание на тази дивотия?!

# 33
  • Мнения: 3 880
Ох, голяма веселба Joy с глас съм се смяла.
обаче се чудя защо така се гъбаркат с клиентите си тия хора? То бива, бива пестеливост, ама и от един кирлив превод да гледат да икономисат и да ползват разни безплатни онлайн-преводачи си е направо подигравка.....

Точно днес съм се смяла по подобен повод с "преводача" на Гугъл. Братовчедка ми ме пита по скайпа за една статия в един тукашен вестник, да съм й кажела за какво става въпрос и аз реших да се изтарикатя и пуснах сайта през преводача, да си го чете сама. Е не е истина направо какви глупости изплю hahaha ни в клин, ни в ръкав пишеше за някакви космически кораби и други такива глупости, текоха ми сълзи от смях, а смисълът на текста изобщо не се разбираше Laughing. Превеждала съм си разни неща от английски на немски, за мен си, пак е смешно, но поне смисъла долу-горе се разбира и можеш да си го донагласиш, обаче преводите на български са велики, "евалла" на тоя дето е програмирал преводача- никаква работа не е свършил Joy

Обаче да печаташ инструкции по този начин ми се струва абсолютно куха постъпка, по-добре да си бяха спестили хартията и мастилото.....

# 34
  • Мнения: 4 519
Мъртва съм. От смях! А съм едва на първата снимка.  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 5 758
Мъртва съм. От смях! А съм едва на първата снимка.  Joy

Joy Joy Joy
не помня скоро да съм се смяла така 

# 36
  • Мнения: 3 405
Икономисали от превод, ама са си платили за печат на хиляди бройки от въпросните инструкции  hahaha

# 37
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
 Joy Олеле, това направо е върха на сладоледа Joy

# 38
  • Мнения: 759
хора,  аз и напушена да бях пак нямаше да мога да измисля нещо подобно newsm20

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Не е истна просто!Голяма смях!Ааааааааааа такова нещо не ми се беше случвало!Е гати превода! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт