лятото и косата

  • 5 387
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
Фито ползвам и съм много доволна Peace

# 46
  • Мнения: 1 081
Aз лично ползвам кристали и спрея на Глис Кюр/розовият/ и съм доволна . Косата ми е жива и не е суха Simple Smile


И аз го ползвам, косата ми седи подредена и лъскава, освен това мирише страхотно   Crazy

# 47
  • Мнения: 125
Ползвам спрея на Phyto и съм доволна. Иначе полагам обичайните грижи-шампоан,балсам,маска...

# 48
  • Мнения: 1 318
Миналата година специално за морето си взех олио за коса (на Ейвън, за сухи краища). Слагах по краищата и косата ми въобще не се изсуши, дори не нацъфтя. Тази година ще направя същото. Това олио го ползвам винаги, когато се изкъпя - на влажна коса и съм страшно доволна.
Знам от една позната, че си слага балсам без отмиване.

# 49
# 50
  • Мнения: 6 017
нищо особено. Никакви кой знае какви грижи. Както обикновено- шампоан и балсам. Peace

# 51
  • Мнения: 99
Това на Рефан не омазнява ли косата? Странно ми е. Аз съм къдрокоса, но от Глис кЮра взех да се поизправям та го подарих, почти без да съм го използвала.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 430
Aз лично ползвам кристали и спрея на Глис Кюр/розовият/ и съм доволна . Косата ми е жива и не е суха Simple Smile
а омазнява ли се косата ?

# 53
  • Мнения: 422
Взех си Глис Кюр ето това.Някой момичета казаха,че не са доволни,та Ви питам вие дали сте доволни?? Blush

# 54
  • София
  • Мнения: 2 430
Взех си Глис Кюр ето това.Някой момичета казаха,че не са доволни,та Ви питам вие дали сте доволни?? Blush
е това и аз го имам ползвам го почти 3год,различни имаше даже и едно розово,доволна съм от него особено за разресване на косата,но явно не съм формулирала въпроса за кристалите.Никога не съм ползвала кристали,та ако може малко инфо

# 55
  • София
  • Мнения: 1 176
това та Ви питам вие дали сте доволни?? Blush
Аз имах подобно.
Купувала съм повече от веднъж, не е лошо.

# 56
  • Мнения: 5 173
Купих си слънцезащитен крем на Р. Ф с фактор 90. Има приятна консистенция, прави ми косата мека на допир и има хубава миризма. Ползвала съм го 2 пъти, така че не знам колко е ефикасно.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 430
Купих си слънцезащитен крем на Р. Ф с фактор 90. Има приятна консистенция, прави ми косата мека на допир и има хубава миризма. Ползвала съм го 2 пъти, така че не знам колко е ефикасно.
а цената каква е?Мерси

# 58
  • Мнения: 5 173
взех го за 23 лева.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 430
малко скъпичко ми се струва,ама може и да си го взема!Мерси за инфото

Общи условия

Активация на акаунт