Споделете 65!

  • 22 812
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 1 035
# 1 036
  • Мнения: 2 768
Децата ми ги няма и още не ме е хванала 1-юнската вълна.

За това споделям с вас чаша ароматно кафе и любимото ми парче на Metallica.


изтървала съм интригата с никовете  Rolling Eyes Да се кръстя ли "ета с 2 кюфтета" ?

# 1 037
  • Мнения: 604
Честит 1-ви юни на всички деца
с пожелания за много щастие и
безброй усмивки! Hug Hug Hug

# 1 038
  • Мнения: 17 546
Мерси! Laughing

Да са ни живи и здрави дечурлигата и дано света стане по-добър за тях, когато ще правят за своите деца това, което ние сега правим за тях! На моите не им остава много време до този момент и надеждите са ми леко колебливи, но пък човек трябва да се надява винаги, че ще стане по-добре. Вашите са по-малки и има време. Честит празник и от мен!  ura  Party Time

# 1 039
  • Варна
  • Мнения: 2 171

изтървала съм интригата с никовете  Rolling Eyes Да се кръстя ли "ета с 2 кюфтета" ?


 Joy Аз се сетих само за "Катюша с ботуша" и не го одобрих.

# 1 040
  • Мнения: X
Joy Аз се сетих само за "Катюша с ботуша" и не го одобрих.

Е, как?!  "Катюша  яде круша" например?! Мъжа ми суфлира зад гърба ми едно предложение, но то не е подходящо... Mr. Green

Честит празник, хора! Нека от време на време се сещаме, че и ние сме били малки.

# 1 041
  • Мнения: 742
Кампари, а на бас, че е същото, което и моя мъж предложи  Laughing

Одеве се разхождам из клюкарника и попадам на тази тема. Реших, че е майтап - викам си, брех, чудесна задявка, как е  успяла така правдиво и естествено в един пост само да илюстрира онова, което обикновено изтипосват в Шапчицата и консОлтациЙте.  Ключа на мъжа със жабата  Laughing обаче ме усъмни и влязох да прочета другите мнения на момичето. Голям майтап, темата не е майтап.

Вълк, кога ще има резултати?  Остисках си палците.

# 1 042
  • Мнения: X
Предполагам, че е същото,  ellyst.   Laughing

Стиснах и аз палци за Вълка.

Знаете ли тия дни коя песен ми се върти из главата и ми се ще да я чуя?

"Майки и бащи, родители,
защо на бъдещето ваше удряте шамари..."

Т`ва от "Васко Да Гама от село Рупча"
Дали я има нейде из нета? Rolling Eyes

# 1 043
  • Мнения: 7 122
"Майки и бащи, родители,
защо на бъдещето ваше удряте шамари..."
Женя. Страшно парче.  Grinning

Споделям две форумски вижданки за един ден. Grinning И двете бяха много ползотворни и радващи ме.

Вълк, дано вълчето успее да се адаптира към средата, в която се провежда тестването.   bouquet

# 1 044
  • Мнения: 488
Добър ден. Моето дете вчера си получи подаръците от германско, които всъщност идеално се връзват и с днешния празник.
Разходката беше чудесна, пих хубаво вино и ядох вкусни неща, но уви, хубави мъже не видях.
Затова пък тук ситуацията става напечена... добре е, че не си заслужават чак толкова, че да се поддам на изкушението.

# 1 045
  • Мнения: 2 070
Споделям брутална нощ - няколко пъти заря, разни народни музики, детето реши да не си спи в леглото и яко ме наритваше в корема, утрото пък дойде с най-силните гръмотевици в живота ми. Дядо ми е казвал, че като светне светкавицата броиш секундите, ако са да кажем 5-6 и дойде гръмотевицата значи на около 5-6 километра се случва събитието. Не го знам дали е прав, но тия светваха и гърмяха едновременно и имах чувството, че падат зад блока. И на балкан като съм била не е гърмяло и трещяло така.
За капак имах контракции до преди малко и почти бях решила да тръгвам за родилното.
Такъв 1ви юни не помня.
ЧРД на една певица, която отдавна не слушам, но пък уважавам като творец - Аланис Морисет
Честито на всичките ви дечица, усмихнете ги днес!

# 1 046
# 1 047
  • Мнения: X
Благодарско, ellyst.    bouquet
Боже, попаднах на нещо ужасно в нета.

# 1 048
  • Мнения: 4 586

Ама стига сте стискали, вълчето излязло в 10.15 и казало,
че е лесно.
Резултатът при нас не е интересен, а участието изобщо.

# 1 049
  • Мнения: 4 586
ДеЩо, дядо ти е долу-горе прав. Светкавицата и гръмотевицата възникват едновременно,
но поради разликата в скоростите на светлината и звука, гръмотевицата закъснява.
Разстоянието в километри от събитието е равно на разликата във времената, в случая от светкавицата до гръмотевицата, умножено по 0.3, защото скоростта на звука е 0.3км/сек.

Общи условия

Активация на акаунт