За това, как да разпознаеш българина в странство

  • 3 292
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 513
Як купон! А тоз "булга" какво работи? (Честно казано, горката му жена!)
И вие откъде ги знаете тези случки? Той ли ви ги разправя?

Той разбира се.

# 16
  • Мнения: 1 581
Аууу, това не е истина  Laughing  Laughing  Laughing
Накрая ще издадем "Бай Ганьо" 3 част

Едва ли има жена този...

# 17
  • Мнения: 513
Аууу, това не е истина  Laughing  Laughing  Laughing
Накрая ще издадем "Бай Ганьо" 3 част

Едва ли има жена този...
Има, ама си живее в България. Айде, че ме хваща срама как коментирам човека...  Blush

# 18
  • Мнения: 1 581
То аз се смея, амаааа...  Crazy
Нашите съседи българи как ни познаха един ден, отпред на паркинга Виктор оглежда колите и пробва дали се отварят, може някой да е оставил отворено  Laughing И аз викам не пипай, сега ще почне някоя аларма. Спират хората, оглеждат ни, викам си нещо става тука, ще се извинявам, че детето е малко, не разбира...
Познаха ме хората беее  Laughing
Питайте ме4ето да ви каже  Laughing

После мъкнах едно тв с количката, бетер бай ви Гошо, ама мъж ми трябва да го е срам, не мене  Crossing Arms

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Една история и от мен и виц:
1. През 1997 г моя позната отива да учи във Филаделфия и там местната група БГ студенти от Своге си имат бизнес-хората си изнасяли на улицата вещи, които не ползват за хора, които нямат възможност да си ги купят. Просто минаваш-харесва ти веща и си я вземаш.
Така един българин видял лампа-почти запазена, но вече бил натоварен и си казва я аз да й взема нещо, така че да стане неизползваема и да си е само за мен, речено-сторено. Бързо се прибира с фасунката в общежитието, освобождава се от товара, връща се и нъц, няма лампа. Връща се крив обратно и среща съквартиранта си, който се оплаква, че взел много хубава лампа, амва без фасунка.
2. Виц: Българин на командировка в чужбина пише на жена си: Жена, тук е голям лукс, всичко е прекрасно, с нетърпение чакам да стане събота, за да се окъпя във ваната.

# 20
....Има, ама си живее в България. Айде, че ме хваща срама как коментирам човека...  Blush
smile3532 smile3532Давай, давай нататъка newsm62

# 21
  • Мнения: 7 837
Елфче, искрено ме разсмя
Давай още истории, ако има  Grinning

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Как можеш да разпознаеш бьлгарина???Много лесно.
Там кьдето vидиш найлоноvи 4анти от Илиенци и абсурдно грозни еvтини анцузи пак от там- тоvа е бьлгарин.
Когато vидиш мьж седнал с широко разкра4ени крака и 4оплеЩ семки,когато vидиш жена ,боядисана руса и корените на косата и отдаvна са пораснали,koгато vидиш ,4е някой оглежда най -нахално vси4ки останали с огромен интерес.....................ами няма ,какvо да се 4удиш................................  bg
Някой беше писал ,4е бьлгарките били красиvи и елегантни...........................елате тук да ги vидите.ИзобЩо не се поддьржат (разбирасе vинаги има изклУ4ения Bulb).ЛУбимото облекло е анцуга и то задьлжително от пазара..................

# 23
  • Мнения: 353
Мен пък ме разпознават тук (други българи разбира се) по това че си разхождам бебето в количка по улицата. Ходим и по парковете, но основно по улицата в квартала.

# 24
po tova che kato izlizat ot toaletna si zakopchavat pantalonite navanka

# 25
po tova che kato izlizat ot toaletna si zakopchavat pantalonite navanka
newsm62 newsm62 newsm62
Тук ме срази. Ще трябва да почна да се заглеждам как излизат от тоалетните  Wink

# 26
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Как можеш да разпознаеш бьлгарина???Много лесно.
Там кьдето vидиш найлоноvи 4анти....
И на мен това нещо ми правеше преди години впечатление, предимно на летищата.

# 27
  • Мнения: 1 909
po tova che kato izlizat ot toaletna si zakopchavat pantalonite navanka
newsm62 newsm62 newsm62
Тук ме срази. Ще трябва да почна да се заглеждам как излизат от тоалетните  Wink
Това и аз съм го забелязала  Laughing  Shocked
... което ме навежда на мисълта, че не си мият ръцете след тоалетна  Thinking

# 28
  • Мнения: 7 837
Мен пък ме разпознават тук (други българи разбира се) по това че си разхождам бебето в количка по улицата. Ходим и по парковете, но основно по улицата в квартала.
Вярно, че тук ги разхождат главно из mall-овете  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 7 837
Това и аз съм го забелязала  Laughing  Shocked
... което ме навежда на мисълта, че не си мият ръцете след тоалетна  Thinking
Ти пък  Laughing
Може ритуала да е обърнат - първо мие, после пипа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт