На тортата сияят три свещички, празнуват Юнските звездички!

  • 25 215
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 006
Много целувки, прегърдки, здраве, късмет, любов и щастие за  всички, чийто празници съм изпуснала!


Ще се върна да чета, но не знам дали ще успея? Уф, на колко хора съм обещала да пиша  и да се обаждам....

Кажете предложения за интересен подарък за РДто? Бяхме решили колело, че и тя си го иска,но май сестра ми ще купуват, и сега трябва пак да мисля.... Embarassed

# 31
  • Мнения: 516
ЕлиТ, честит празник! Да ви е жив и здрав Гого, много да ви радва целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 592
Хотче - честит ден ден и от мен мацка - много здраве, щастие, огън в любовта, много семейно щастие и ... каквото си пожелаеш.
ЕлиТ - темата е страхотна - браво, а и заглавието също Simple Smile Честито ти и рожденник - да ти е жив и здрав, много да ви радва и хайде опит за момиченце да правите Simple Smile че да изравните силите в къщи Simple Smile
Още не знаем къде ще празнуваме рождения ден - чудя се как да го направим понеже е през седмицата - искаме на детската градина да празнуваме, парти с приятели да направим, а и с родата да го полеем и се чудим как така в един ден ще стане - но бабите май май ще почакат до уикенда Simple Smile май само това ми идва на ум.
Подарък - искаме колело - с две гуми и помощни колелца, мама купи и каска и наколенки и налакътници така ще сме оборудвани изцяло безопасно. От първия рожден ден имаме трикола, но нещо ни е малка и решихме да вземем колело Simple Smile За 1-ви щни честно казано не знам какво - но ще си изберем нещо Simple Smile След това на 2-ри живот и здраве с бодра песен и ние тръгваме на детска градина Simple Smile Много от дечицата от яслата ще бъдат в същата детска градина, така че се надявам по-лесно да преодолеем промяната. За сега толкова - започвам да следя рожденниците за да не пропускам честитки за малките слaдури.

# 33
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит рожден ден на Гого! Да ви е жив и здрав!

# 34
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ, МОМИЧЕТА  bouquet

Рожденият ден мина много добре. Само дето Гого не искаше много да позира за снимки, седя в мен и едва го укротявах да гледа кукления театър в клуба (20тина минутки е все пак). Искаше да играе вън. Направихме го в Лейди.
Когато успея, ще кача малко снимки, да ви покажа.

# 35
  • Мнения: 36 013
Честито на всички, които са имали повод   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 11 734
Да се отчета на бързо.Замислила съм количка за кукли за РД-то.
Събирам идеи и мнения,та софиянки,ако сте виждали някъде голяма и хубава количка споделете.
А и Мели иска това за рождения си ден.
За 1 юни не съм мислила.Голямото ще иска книга то е ясно,а за малкото не знам какво  Thinking.
Миналата година на РД-то и подариха триколка за бутане и мисля с нея да изкараме това лято.Догодина живот и здраве ще мислим за колело с помощни колела,че и без това ми е финичка,как ще ги върти педалите сега.
За Рождения Ден запазихме час в Островът на Съкровищата на 15.06.А на 14.06 ще празнуваме с бабите.
Да се оплача,че ме хвана някакъв стомашен вирус с всички екстри и едва сега се освестих и не бях в състояние за никакви срещи.
Хайде до скоро! Hug

# 37
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Али, количката за кукли на Луси я взех от Марсел, впрочен на нея 90 % от играчките са й от там.

Мисля, че детската лятна количка беше около 25-30 лв, а голямата, тип зимна около 65-70 лв. Много са издръжливи, за разлика от предишната й, която имаше добър външен вид, но в рамките на няма и два месеца се разглоби на съставните си части. Тя беше някаква ефтина, 15-тина лева.

Погледни и тук http://eshop.marseltoys.com/index.php?cPath=34&osCsid=82aa82 … 553eb4a095a51a347 ,но не всички продукти ги има.

Сиси, я раздуй за протеиновата диета, че се впечатлих!

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:05 от Nansen

# 38
  • София
  • Мнения: 2 688
ЕлиТ, да ти е жив и здрав Гогича, сори, отплеснах се и забравих да се обадя, а предпочитам по телефон.
Радвам се, че сте изкаради добре РД. Да е много щастливо момченцето и във всичко да му върви.

Нансен, протеиновата диета най-вероятно е на Пиер Дюкан - едно зелено книжле - всичко е залято с него. Първата седмица грухаш само протеини и сваляш много, после задържаш фронта и сваляш по мъничко, но се стремиш да задържиш сваленото от първата седмица. Виж в Красива мама, там са много активни.

И ние имаме една детска количка, дето половината време Ивайла се е возила в нея, още не е сдала багажа. Дано да е доволна Мелата от подаръка. Аз правя списък мислен за подаръци, защото всеки ме пита.

Повече не ми се пише - имам да се шушкам из къщи още, че планираме за малко да отскочим до Созопол. Тая сутрин станах в петт да гладя, че всичко беше в новоизвадени и изпрани летни дрехи. Не съм си навивала часовник, не съм таквоз куку, просто се събудих напълно събудена.
Тресе ме здрава треска по повод бъдещото ни приемане надявам се в детска градина. Уж сме малък номер в най-желаната, но ми е леко свитичко. Едва ли утре ще мога да пиша, желая ви хубав уикенд и лека седмица. Чау.

# 39
  • Мнения: 3 698
Нансен, протеиновата диета най-вероятно е на Пиер Дюкан ...Виж в Красива мама, там са много активни.
Да, там има много инф. Grinning
Сиси, я раздуй за протеиновата диета, че се впечатлих!
Нанс, аз съм на нея, раздувам-много съм доволна, за месец ми ликвидира целулита, см.от обиколките и 2кг.Сега съм под 49кг. bowuu , съжалявам, че не я започнах по-рано, защото е много лесна и се отслабва без усилие  Peace .

На всички сладки дечица мнооооооооого целувки  Hug Heart Eyes Hug

# 40
  • Мнения: 1 698
Сети, ти ще изчезнеш накрая Laughing, много малко ми се струват 49кг, а ти искаш 47 Shocked да станеш. И аз не бих отказала да сваля още 2-3кг, или да се стегна малко, ама нямам много воля.
Ние утре се прибираме, стига толкова на гости. Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 2 164
Привет  Hug

Аз се разцепих от купони тази седмица, още не мога да се освестя  Tired

Какво ще правите утре?

# 42
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Хи bowuu

Получих мейл - Гого е приет на трето желание, в 12-то ОДЗ, в Мусагеница. Ще изчакам второто класиране, дано се вредим за дена от двете градини в Студ. град.

Идея си нямам какво ще ги правя децата утре. Навсякъде, предполагам, ще е лудница. Баща им е в чужбина, а моят баща сглобява гардероб в нас. Най-вероятно никъде няма да ходим Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 36 013
Яна също е приета - на второ желание, в ДГ до свекър и свекърва ми; далеч ми е, за това се надявам на следващо класиране да 'влезе' в ДГ до нас

# 44
  • Мнения: 440
Момичетаа, жива съм!
Първо да честитя на всички, чиито празници пропуснах! Hug
Нямам време да се обърна.
Мойте са болни всичките. Аз го карах миналата седмица този отвратителен грип, а сега всички у дома са се натръшкали.

Дано не ви хване. Не е тежък ама е кофти.

Моите са приети по първо желание, поне едно предимство да имам и аз.
Цунки на всички,

Сети, ще те позная ли като те видя Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт