Кое АМ не запича децата ви?

  • 8 043
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
пробвай с лактана био ние сменихме 4 ам и от както го давам запека изчезна а и ефекта беше още на първия ден

# 31
Да сега съм поръчала Лактана био да ми докарат в аптеката че нещо не се намира много лесно и от утре ще сме на него .Консултирах се с педи и той така каза .Най странното е че от Нан1 се изрина цялата.Целите и гърди,лицето и гушката са в пъпки от както и го давам. #Crazy

# 32
# 33
  • Мнения: 2 172
Предполагам под "разхлабващо" имаш предвид,да се изхожда нормално и редовно,без напъване и без твърди акита.
 По принцип ако е от млякото проблемът,смениш ли го с "по-доброто" за вас веднага би имало резултат.При бебчетата метаболизът е много добър и веднага ще се отрази.Така че,не съм съгласна,че трябва да мине поне месец  Shocked докато се регулира "евентуално" стомахчето му със съответното мляко.Ако наистина проблемът е в млякото,то трябва да потърсите подходящото за вас,ние няма как да знаем кое е то,просто предлагаме различни алтернативи,които изглеждат подходящи и споделяме опит от това как се е отразило съответно на нашите деца  Peace
Ако проблемът не е в млякото ,а си има по принцип нередовен стомах(което е почти изключено) давай плодовите пюрета,които са ти посочили по-горе другите майки-сини сливи,тиква(зеленчуково),вода от сушени сливи или пък давай овесена вода,има голям ефект  Peace

# 34
Момичета да ви се похваля от вчера вечерта  давам на моята дъщеря Лактана био и веднага днес имаше резултат newsm44.Явно това си е неиното мляко Party

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давам Аптамил и досега никога не се е запичала Peace

# 36
  • Мнения: 1 477
Синът ми е на Милумил.До сега не се е запичал  Peace

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 87
 Celia Develop върши страхотна работа.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз давам Нутрилон и съм много доволна. Не сме имали проблеми с акането изобщо. Но в началото давах Фризолак и пак не сме имали проблеми, а много майки се оплакват от това АМ. Миша се запичаше от Аптамил примерно. Всяко бебче приема АМ по различен начин. А плодовите пюрета може да запичат пак. Незнам дали във всички има, но поне тези които аз давам съдържат ориз, така че ...... нищо чудно.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Отначало давах Нутрилон. Запече се ужасно. След като започнах да давам Милумил нямаше такъв проблем.

# 40
  • Мнения: 3 070
Хипп (розов) с пребиотици..  Peace
Акаме по 2 пъти дневно...

Общи условия

Активация на акаунт