ядът ли децата ви солено ?

  • 2 522
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 929
Ако не му предложа, няма и да си поиска. Единствено иска сол, когато яде краставица, но не защото различава, кога е солена и кога - не, а защото така го научи дядо му и той си иска по навик. Мъжът ми също все му слага сол, за да имало вкус, но аз съм страшно против да му се предлага сол, още повече че той яде и без сол.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 999
Не.

До навършване на година и половина не беше близвала нито сол, нито захар, а хляб й давах както се дава бисквитка...

Сега яденето се соли минимално, аз добавям за себе си - на нея и без сол да й го предложиш - си го хапва, ако е солено - не харесва. Същото е и със захарта. Хляб все така хапва като отделна храна. Нищо не забранявам, но навиците са си навици Wink

# 32
  • Мнения: 251
Това с купичките сол и захар в градината е просто  ooooh! Как може такова нещо...

# 33
  • в баира
  • Мнения: 861
деца нямам, но в детската градина имаме 2 купички - едната пълна със сол, другата - със захар и на кой каквото му забраняват да яде вкъщи при нас маа кат невидял. ядЪт не ами, ушите им плющят Mr. Green
Хуморески.  newsm62

# 34
  • Мнения: 1 045
Оф.... Много моля авторката да си оправи грешките поне в заглавието  Tired
И не , децата ми не ядАт солено  Mr. Green

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
Ъф корс, постът ми беше шега Mr. Green не са купички със сол и захар, кофи са!!! споко, не се юркайте толкоз Mr. Green малчуганите идват с огромна радост на детска градина!!!

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
Има предпочитания към определени храни, независимо дали са сладки или солени. От солените лакомства най - много обича бирени фъстъци, но я ограничавам в количеството.

Общи условия

Активация на акаунт