Как бихте постъпили?

  • 1 920
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Здравей,
според мен много му се е събрало на съпруга ти. Едно че е починала майка му, второ наскоро си родила. Аз мисля, че както майката преживява след родилна депресия, така и таткото. Ако наистина е бил този грижовен и любящ човек който описваш, мисля че трябва да му дадеш още малко време. Сигурно и ти си доста напрегната, но преди да си тръгнеш с две деца, дай още един шанс на този човек. Един откровен разговор, понякога също помага.
Надявам се всичко при теб да се оправи  Hug

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Недей да бързаш да се разделяте,ей така за едното нищо.Все пак наскоро е починала майка му,може би ги изживява нещата все още.Това че те е наранил е грешка от негова страна,но все пак разбери го и ти по-някакъв начин.Той може би най-добре от всички знае,че именно ти се грижиш най-добре за децата ви,затова не приемай думите му твърде в буквалния смисъл,малко му е дошло нанагорно,поне така смятам аз.

# 17
  • Мнения: 600
сори за спама, ама какво е 'мозилла'?

а по темата - може да му се  е събрало много на човека, а може и просто да му е писнало. да е търпял, търпял, и вече да не иска да търпи.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички казвате да него вземала навътре. Ако аз бях току-що родила и мъжът ми започне да ми казва, че не ставам за майка бих го приела много навътре. А вие не бих те ли го приели така? В такива моменти емоциите са и в двете страни. Ако той е преживял загуба, тя е майка и всичко вътре в нея я кара да мисли само за децата. Направо е обидно и унизително.

# 19
  • Мнения: 4 668
Добре де , не може ли просто да седнеш и да му обясниш с възможно най - спокоен тон , че му съчувстваш за загубата и разбираш / донякъде  Rolling Eyes / колко му е тежко , но че подобно отношение към теб е недопустимо .
И също така , че ако продължи да "страда" по този начин ще го напуснеш с децата ...
Може би има нужда малко да слезе на земята ...

Аз имам познати при които се случи същото - почина майката на мъжа и той все едно е друг човек , направо откачи ...  Sick

# 20
  • Мнения: 67
съжалявам за загубата  Praynig
Ма разбира се майка му е идеал за жена в неговите очи. Така се получава , когато е "мамино детенце", ако мога да го кажа.  Моментът е много деликатен и търпение се иска от двете страни. Намери начин и говори с него. Успех, бих искала следващи път да пишеш че всичко е ок!

# 21
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
да наистина не се разбирахме и аз и съпругът ми със свекърва ми. Благодаря на всички за отговорите. Помогнахте ми много! желая на всички щастие и късмет!

# 22
  • Мнения: 4 292
Явно човека просто изпитва вина. Което не го оправдава, но е човешка и очаквана реакция в такава ситуация.

# 23
  • София
  • Мнения: 397
Тук всички са големи разбирачи
Къде пише че не са се разбирали със свекървата?

Вече го написа и самата авторка, но се подразбира и от предишните й публикации. Нещо против?

# 24
  • Мнения: 1 168
Съмнявам с да го е мислил наистина, ако беше така, щеше да ти го каже още с първото дете. По-скоро или не се е усетил какво е казал, но от гордост не си е признал, или е бил ядосан за нещо и го е казал именно за да те заболи, което е по-неприятния вариант, защото е жестоко.
И ние с моя понякога стигаме до заключение като мързел и още по-тежки думи, заради едни джапанки например.

# 25
  • Мнения: 654
 Hugкураж.той не е прав и това сигурно го озлобява повече.съвет мога да дам , но как бих постъпила на твое място , настина не зная.

Общи условия

Активация на акаунт