1-ви юни

  • 8 442
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 929
Засега мисля да му купим подарък и да го заведем на Банкя, да му купим сладолед, балон и да си поиграе на въртележката и другите забавления в градината там.

# 76
  • Мнения: 3 423
Ще стартираме серията от почивки за лятото на 1-ви .
Ще сменим обстановката.Иначе живеейки до Южния сме всеки ден там на влакчетата,колите,въртележките и ако сме пак там няма как детето да усети празничното.В Зоопарка,клубчетата също сме постоянни посетители.
То си е и проблем това с пренаситените деца,към които мисля принадлежи и моето ,как да усетят празниците.
Ето и играчка вече не знам ,каква няма и каква би го впечатлила.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 499
Не знам, къде ще сме, но със сигурност знам вече къде няма да сме.

Няма да сме в Южният парк, особено пък на 1-ви юни!  Naughty
Последно време тоа е станал най-гнусавият и  пренаселен парк.
А толкова го обичах навремето, когато всичко беше тихо и спокойно и човек, наистина можеше да се наслаждава на разходката си.  Wink
Сега се е превърнало в една сбуирщина на продавачи и всякакви лапачи.
Мизерен асфалт и купища хора и деца, едва разминаващи се помежду се-осонбено в съботно-неелните дни.
Колела, бордове, рикши....
последният път щяхме да си изгубим децата там в тая навалица.
Не искам да си мисля, какво ще бъде там на 1-ви юни!  Naughty

Няма да сме и на така чаканият цирк.
Заради цените на билетите.
Сега проверих цените -от 10лв на горе. Средно хубавите места са по 14 лв.., за децата са по 6лв.
Сами смятайте, за 4 членно семйство, какъв празник ще е!
Възмутена съм!!! Crossing Arms

Моите деца ще получат по един подарък от сърце от мама и тати и сладолед в допълнение.  Grinning
Мястото-ще го измислим.  Peace

# 78
  • Мнения: 230
Перфектният първи юни според моя син ще е:
1. "Марсел тойс" - на пет мин. от нас са. Познава какичките и си има любими играчки за разглеждане. (програма и прочие само ще му пречат Simple Smile)
2. "Арена" - да обиколи всички маси, да се качи и подруса на всички столчета. Да се повози на ескалаторите и асансьора. Но е задължително той да натиска копчетата.
3. МОЛ - а - пак ескалатори и асансьори, може да покара количките в "Пикадили" и да побибибка и задължително Макдоналдс в МОЛ - 10 мин ядене, а после.....тичане между маси и хора с табли. Просто няма по-голям кеф от това.
Накрая ако сме били добрички може да се съгласи и да го полюляме на "ежедневните" люлки.
Като компромисен вариант ще ни отпусне игра на катерушките в Борисовата градина, но само ако отидем и се върнем пеша Naughty. Това метрото и трамвая са просто страховити неща.

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
На този празник винаги я извеждаме на разходка на някое место, за което знаем, че ще и хареса. Тази година в службата на съпруга ми са казали, че ще организират на 1. юни празник за децата на всички работещи там. Все още не зная къде ще бъде и как ще е организирано тържеството, но се надявам да и хареса.

# 80
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
На този празник винаги я извеждаме на разходка на някое место, за което знаем, че ще и хареса. Тази година в службата на съпруга ми са казали, че ще организират на 1. юни празник за децата на всички работещи там. Все още не зная къде ще бъде и как ще е организирано тържеството, но се надявам да и хареса.

Супер! Не е лошо и другите фирми да почнат да действат по европейски! Много хубав празник Ви пожелавам!

# 81
  • Мнения: 1 809
Не знам, къде ще сме, но със сигурност знам вече къде няма да сме.

Няма да сме в Южният парк, особено пък на 1-ви юни!  Naughty
Последно време това е станал  и пренаселен парк.
Не искам да си мисля, какво ще бъде там на 1-ви юни!  Naughty

Няма да сме и на така чаканият цирк.

Моите деца ще получат по един подарък от сърце от мама и та ти и сладолед в допълнение.  Grinning
Мястото го измислим.  Peace

Абсолютно на същото мнение съм  Simple Smile
Определено знам местата където няма да съм.
В зоопарка също няма да сме.
Подарък ще има.
Място - най-вероятно в Борисовата или някой от моловете и МакДоналдс  Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 17 592
Не съм го избрала, но със сигурност ще му купя подарък!!!!!

# 83
  • София
  • Мнения: 14 724
Малеее, Макдоналдс Sadминалия първи юни се редих два часа в този на Орион. Опашката се виеше по тротоара, ама като се тръшна празнуващатата Mr. GreenЗатова тази година ще ги заобикалям отдалеч, та да не се присеща за тях.

# 84
  • Мнения: 4 841
Питах снощи сина ми къде иска да отидем, изредих няколко алтернативи, но човекът отсече, че иска на китайски ресторант.
Та окончателно това ще е.

# 85
  • София
  • Мнения: 95
Нашият татко ни каза,че от фирмата,в която работи е организирано празненство в Борисовата градина,Коколандия на 1 юни от 11 часа!

# 86
  • Мнения: 60
някой случайно да знае дали няма нешто организирано и в град Варна

# 87
  • Мнения: 11
Аз  писах вече и другаде и ще се повторя, но ние май ще ходим от 12 часа в Практикер Люлин. Знам, че и в другия ще има същото парти /ама за майчетата от провинцията не съм много сигурна, ако искате проверете/.. Ще карат колела децата, а може и на майка им да й излезе късметът и да спечели колело..няма само те да се забавляват Sunglasses 

Честит 1ви юни мамчета Crazy Crazy

# 88
  • Мнения: 7 947
Ние ще сме с две приятелски семейства в зоопарка - списание АЗ ДЕТЕТО /ако не бъркам името/ има рожден ден и ще прави празник. Не че заради това отиваме - просто Яни си умира от кеф там - тича на воля и се радва на животинките - колкото и малко да са останали...
П.П. А защо в Практикер newsm78

# 89
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
За Варна знам това:
ПФОЕ Мол/31/05/2008 от 16:30 часа ще има организирано мероприятие с "Като Лъвовете"
За 1/06/2008 чух, че ще има детски концерт на входа на Морската Градина мисля, че към 11 часа. Обикновено и на Раковината има нещо организирано след обяд.
Моят подарък ще е енциклопедия-детска разбира се, Валентина обича да знае всичко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт