1-ви юни

  • 8 435
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 561
Е, ние тръгнахме към Южния парк, но ни се обадиха, че племеницата ми ще танцува в Борисовата градина, но като стигнахме там, се оказа , че било в коколандия, и докато я намериме, се отказахме.Никой не знаеше за нея, дори чичко полицай не ни помогна много.А то било на следващата отбивка, а ние сме завили на парвата.и така, за което съжалявам много, щом е било по- спокойно.

# 136
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не се заяждам,просто казвам,че тълпите и навалицата бяха доста по-късно.
 Сутринта си беше спокойно и децата наистина добре се забваляваха.
 Ама изказвания от рода на "Не ходете в Зоопарка,ужас,кошмар..." и т.н ме дразнят. Peace
 

# 137
  • Мнения: 2 211
Всяка година за 1 юни нашата община прави празник за децата в кварталния парк. Та преди обяда ще се радва на тази програма, пък след обяда ще решим допълнително - според настроението и желанието му.  Simple Smile
А коя е "Вашата" община? И къде обикн. правят празника?
Нашата община е Подуене, а парка е "Герена".
Изкарахме си страхотно. Нямаше навалица. Всичко си беше мирно, кротко и спокойно. Детето си умря от кеф да се вози на влакче, бесня си по пързалкине на музикално оформление  Mr. Green (щото той не може да седи мирно на едно място и да гледа какво се случва на сцената).

В Борисовата градина на нас ни продадоха балон за 5лв. - явно кой както хванат на варианта. Във вр с липсата на какъвто и да е контрол
При нас имаше дори балони за по 7 лева.  Money

# 138
  • Мнения: 7 947
Не се заяждам,просто казвам,че тълпите и навалицата бяха доста по-късно.
 Сутринта си беше спокойно и децата наистина добре се забваляваха.
 Ама изказвания от рода на "Не ходете в Зоопарка,ужас,кошмар..." и т.н ме дразнят. Peace
 
Че кой е казал "Не ходете в зоопарка"??? А дори да го е казах - какво толкова - всеки си казва мнението! Аз обаче наистина съм разочарована и леко ядосана от там и повече по празници - никога в зоопарка Naughty!
Ако знаех за Герена - щяхме да дойдем - защото точно там бяхме на гости Sad

# 139
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Ние си прекарахме добре. От службата на съпруга ми бяха наели от 10.00 ч. едно заведение с детски кът и аниматор. Той забавлява децата с развлекателни игри, в които могат да се включат деца на различна възраст. За малките имаше освен почерпка и подаръци. За родителите само почерпка. На дъщеря ни и хареса.  От предната вечер направихме заедно и изпекохме фигурки от солено тесто, а вчера след следобедното спане ги оцветявахме. Сутринта у дома и подарихме една голяма и дебела книга с много картинки и приказки и слънчеви очила. Когато я попитат какво ти подариха мама и татко отговаря " Очила " и въобще не се сеща да спомене книгата. Вечерта обаче в леглото четохме от новите приказки.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:26 от Вела

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние бяхме в Борисовата градина. Още от входа започваше рекета. Всички деца имаха балони . Е наредихме се за балонче, нали е празник. Цените бяха между 6 и 8 лева. Ние си избрахме уинкс и беше голяма радост. Детето започна да тича по алеите, но изведнъж си изпусна балона... ooooh!причерня ми. Започна една драма, която не мога да я опиша. Решихме, че е празник и няма да го разваляме, върнахме се за нов балон, но тези от нашите бяха свършили..голям проблем. За да и отклоня вниманието решихме да се повози на пони. За 2 обиколки 2 лева. Добре ама за тези 2 обиколки чакахме 1 час, после на влакчето и там половин час. Направо слънчасах. Решихме да влезем навътре където са пързалките и люлките. Бяхме компания и децата си тичаха по алеите а на нас ни се искаше да поседнем, но забрави. И на площадките беше пълно. За да се пуснат на пързалката опашка . Взехме решение,. че ще потичат малко и ще поиграят и заминаваме да се черпим. След като похапнаха, но вече извън Борисовата градина започна една игра, ние бяхме поседнали вече и бяхме доволни. Празникът ни приключи към 7 часа, изкарахме си добре, нооо този балон не се забрави Sad Детето след толкова забавления, вечерта си се натъжи отново за пустият балон. Какви ли не приказки измислих за балона, но... той нейният балон избяга...защо точно нейният..

# 141
  • Мнения: 6 206
И миналата година бяхме в някаква блъсканица в МОЛ-а, та за догодина мисля да се съберем родители на 10-ина дечица и овреме да запазим клуб или да ангажираме аниматори.

Пригответе си много пари - на първи юни хонорарите са много по-различни, плюс че някои ангажименти са договорени още с коледните.
Тогава се работи за големи фирми, супермаркети, вериги... И някой да затвори клуба си на първи юни - това ми звучи абсурдно, освен ако не е някой абсолютно не в час.
Първи юни е моят кошмар, не мога да се начудя защо точно тогава хората се сещат, че имат деца.
На мен не ми трябва ден да си прекарам добре с детето ми и да го забавлявам истински.

# 142
Аз съм на 12 години (утре ставам на 13 .4.6.08.)
моите родители ме заведоха в Коколандия.Там имаше една благотворителна томбола в коята ние участвахме купихме три билета .Само един от билетите беше печеливш.Спечелихме 2 сока .Беше много инересно.

Общи условия

Активация на акаунт