1-ви юни

  • 8 441
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За Варна

1 Юни 2008 г.:

час: 10.00           
място: Плажа до Първа буна
Детски спортни състезания на плажа.

час: 10.00 – 18.00           
място: Сцена “Раковина” в Морската градина
По повод Международния ден за защита правата на децата детски спектакли ще представят Артцентър “Арлекин”, Балет “Красная”, Детски танцов ансамбъл “Зорница” и Фолклорен театър “Родина”.   


# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ще празнуваме с торти и подаръци bowuu  chef
и ние така Peace

# 107
  • Мнения: 37
Каня всички мами  и техните малчугани които живеят в Редута на парти с диско,клоун и балони  bigdance2Мястото-градинката на ул.Иларион Драгостинов и ул.Атанас Узунов.Веселбата ще продължи час и половина и е комплимент от ресторанта там за вас и вашите деца.ОЧАКВАМЕ ВИ!

# 108
  • Мнения: 154
С подарък вече съм се снабдила (поредния трансформер и книжка за Франклин). За съжаление, оказа се, че книжката вече я имаме...ама те толкова много станаха, че им изгубих края... Confused А за мероприятието още се чудя. Искам да се получи истински празник и от всички предложения, имайки предвид голямата блъсканица, която ще е навсякъде утре, се колебая между зоопарка, Патиланци и НДД.

# 109
  • Мнения: 131
Обръщам се към пловдивските мами: моля дайте предложения за празнуване в Пловдив, че сме запецнали и нищо не можем да измислим с моичкия... Tired

# 110
Ние сме поканени да празнуваме в клиника "Торакс" Tada.Детското парти там започва в 13 часа.С няколко мами сме заформили групичка и  дано си изкараме добре.

# 111
  • София
  • Мнения: 97
В дадения линк за програмата на 1 юни за Южния парк пише само "детски празник". Някой случайно да има информация какво точно ще включва празника, защото ни е трудно да изберем къде точно да отидем утре? А за цирк Балкански утре дали няма да има някакви намаления за деца, че ние сме много  Grinning  ?

# 112
  • Мнения: 480
Каня всички мами  и техните малчугани които живеят в Редута на парти с диско,клоун и балони  bigdance2Мястото-градинката на ул.Иларион Драгостинов и ул.Атанас Узунов.Веселбата ще продължи час и половина и е комплимент от ресторанта там за вас и вашите деца.ОЧАКВАМЕ ВИ!

Ами това е до нас!  Hug

Благодаря за поканата и от колко часа?

# 113
  • София
  • Мнения: 2 181
А за цирк Балкански утре дали няма да има някакви намаления за деца, че ние сме много  Grinning  ?

Незнам за намление,но каква опашка имаше.......Аз чаках половин час и не ми издържаха нервите.Според мен и местата свършиха,поне хубавите.Честно казано на мен 18лв много ми се виждат Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 37
За мамите в Редута-11.30 до 13.00.

# 115
  • Мнения: 480
Благодаря! Това градинката на пицарията ли е? Бившото "Куцото куче"?  newsm78

# 116
Всяка година за 1 юни нашата община прави празник за децата в кварталния парк. Та преди обяда ще се радва на тази програма, пък след обяда ще решим допълнително - според настроението и желанието му.  Simple Smile
А коя е "Вашата" община? И къде обикн. правят празника?

# 117
  • У нас
  • Мнения: 304
Честит празник на всички малки и големи сладури!!!!!!!!!  bigdance2

# 118
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Знаете ли до колко часа ще работи зоопаркът днес?

# 119
  • Мнения: 7 947
Дано не си отишла там - такава лудница беше - че съжалих, че сме отишли... Sad
Място за паркиране - забрави
Опашка още на входа - 20 минути
Влизаш вътре - животните се изпокрили от жегата - а там където се разхождаха в клетките - толкова хора, че въобще не можеше да се доредиш
На кафетата - опашка, на която чакахме 1.2 ч!!!
За капак - заваля дъжд
На изхода - пак опашка
Абе отвратително беше, а забравих да спомена, че всички роми се бяха изсипали там - и основно мургави муцунки и циганска реч се чуваше...

Общи условия

Активация на акаунт