Порцеланови фасети - 2

  • 216 764
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • Varna
  • Мнения: 264
Разбира се че ще се радваме да видим:))))В Пловдив ли ще ти ги правят?

# 91
  • Мнения: 764
Не получих отговор как е чуствителността на зъбите след изпиляването им преди поставяне на фасетите.... newsm78

# 92
  • София
  • Мнения: 2 044
Не получих отговор как е чуствителността на зъбите след изпиляването им преди поставяне на фасетите.... newsm78
Търпи се PeaceВсе пак внимаваш със студеното и сладкото

# 93
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Искам да попитам каква е цената на "светулките"?

# 94
  • Мнения: 1
Днес беше голямото пилене при мен))))
сега съм със временните фасети. Искам да кажа, че въобще не боли ( с упойка се прави все пак). Относно чувствителността на зъбките - ами няма как да се мине без това. Но наистина се търпи, щом не съм пила обезболителни никакви, а упойката вече отдавна ме е отпуснала. И въпреки, че съм с временните вече виждам какъв ще е крайният резултат и си мисля само едно - че си струваше  Hug

Да, в Пловдив ми ги слагат Simple Smile

# 95
  • Varna
  • Мнения: 264
Танче за колко време се правят?Щом си с временни,значи няма естетически проблем докато се получи крайния резултат,защото се притеснявах колко време не трябва да съм на работа,но явно няма проблем.

# 96
  • Мнения: 1
Танче за колко време се правят?Щом си с временни,значи няма естетически проблем докато се получи крайния резултат,защото се притеснявах колко време не трябва да съм на работа,но явно няма проблем.

ALESSANDRA, ами да ти кажа, че са много красиви...не са. но са с цвета на зъбите ми, така че не се набиват на очи. А и по-рано зъбките ми не бяха много за гледане...така че.. Laughing

Самите фасети се изработват за около 2 седмици, +/- два три дена.

Колкото и странно да звучи, като се видя в огледалото, даже с пластмасовите се харесвам, поне са правички  Hug

# 97
Здравей Таня, въпросът ми е, къде в Пловдив може да се ползват такива козметични услуги и на каква цена(говорим за Козметична Стоматология естествено)
БЛАГОДАРЯ Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1
Здравей,wander. Аз си правя моите при доктор Вангелов в медико стоматологичен ц-р Авангард. Зад хотел Марица се намира. Май "Драва" беше името на улицата.
Тел: 032 963584

За фасетите плащам 500лв за една (при мен са 3 + 1 коронка). За коронките цената варира от 120 до 500 лв ако не се лъжа, в зависимост материала. Аз реших да си сложа от най-скъпите..все пак ми е на предно зъбче и не върви да ми лъсне или метал или да ми посинеят венците...
Все още съм с временните фасети, около средата на Май ще сложа снимки в сайта Wink

# 99
Благодаря за отговора Таня...ще се радвам да видя и снимките Wink

# 100
# 101
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Да ви следя. Аз по-скоро се интересувам от бондинга на предни зъби. Не ми се пилят здрави зъби с по 1 малка пломбичка. Или по-скоро какви са вариантите за есетическа корекция на зъби с потъмнели стари пломби и леко дооформяне на разстоянието между зъбите?

# 102
  • София
  • Мнения: 577
Да ви следя. Аз по-скоро се интересувам от бондинга на предни зъби. Не ми се пилят здрави зъби с по 1 малка пломбичка. Или по-скоро какви са вариантите за есетическа корекция на зъби с потъмнели стари пломби и леко дооформяне на разстоянието между зъбите?

Директна художествена реставрация е, може би, най-добрия вариант.

# 103
  • Мнения: 98
Разбира се,че не е нужно да се пилят з. Достатъчно е да се отстранят старите обтурации и с бондинг да се коригират естетичните дефекти(включително и разстоянията м-у з.)

# 104
  • Русе
  • Мнения: 176
Здравейте,
най-накрая се престраших да пиша по тази тема.Зъбите ми са в окаяно състояние-и двата ми кучешки са още млечни, а съм на 23год.Единият е счупен вече и само коренът му  седи.Ходих и на снимка, при която се видя че имам друг зъб, който да смени този, но е във венеца и трябва по хирургичен начин да се издърпа.Освен при моято стоматоложка, от която хич не съм доволна, защото искаше да ми го извади и да си седа без зъб (я се покаже другия, я не), ходих и при още две уж специалистки, платих се като поп за преглед, с времетраене от 5 мин. и думите "За сега няма нужда  да се вади зъбчето,стой си така с него, не ти пречи ".За фасетите разбрах, че:
-са по-евтини от коронките
-изпиляването на зъбите е по-малко, в сравнение с изпиляването при коронките
Дали някой може да ми препоръча стоматолог в Русе, който се занимава с това?А също и някакви координати.

Общи условия

Активация на акаунт