страх ли ви е

  • 2 866
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 312
Не мисля за това.
Може би е грешка..,но предпочитам да не гледам чак толкова напред в бъдещето.

# 46
  • Мнения: 604
Не ме е страх къде  ще остарея,по- важното е до мен да са хората които обичам!!!!! Hug

# 47
  • Мнения: 489
Ами.... да! И точно затова със съпругът ми решихме до 2г. да се върнем в България. Не искаме да остаряваме тук! Тепърва искаме да живеем, след почти 10г. просто съществуване  Joy

# 48
  • Мнения: 3 367
Мисля и то как,хич не ми  е все едно и хич не намирам да има полза от страх и драми-етап от живота е,ако е помислен и подготвен,при липса на непредвидими обстоятелства,от нас си зависи как ще го изиграем. С кого съм не е маловажно,но не е и най-важното,ако си отчуваме децата и не вредим на другите-туй ми трябва

# 49
  • Мнения: 919
Не ме е страх къде ще остарея, важното е кой ще е до мен Wink
Peace

# 50
  • Мнения: X
Не ме е страх къде ще остарея, важното е кой ще е до мен Wink
Peace
И аз заставам зад това мнение.
ПОнякога като сезамисля за старостта тайно си мечтая приятелите ми,мъжът ми да ме надживеят. След като станах свидетел на това как бавно и мъчително угасна баба ми,как вече не беше същия мъдър и одухотворен човек,а уморено и безсилно същество, гледащо в една точка по цял ден и молещо се мъките му да спрат,нямам желание за дълъг живот, ако няма да мога да се обслужвам сама. Страхувам се от идеята,да съм безумно стара и самотна и като че ли не ми е важно толкова къде ще съм,а с кого ще съм. За това си мисля и че има смисъл от това човек да създаде поколение (макар и не винаги това да е гаранция,че ще има кой да се погрижи за теб,но все пак....)

# 51
  • Мнения: 750
Никога не се бях замислила над това...как ще остарея,с кого,къде ,к'во,що.....
Който каквото си постели!

Общи условия

Активация на акаунт