Тормозят ме по Скайп!!! Изход?

  • 2 568
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Ми, Лабри, това за мене е най-лесният начин, затова. К'о ще му се занимавам па с блокиране, па с АйПи и т.н. Аз, ако искам, мога да се обаждам, но мене не могат да тормозят.

# 16
  • Мнения: 10
Решението е много просто.В скайпа има една опция която забранява абонати извън твоят списък да ти пишат(дефакто неможе да им получаваш съобщенията),да ти търсят пълномощно и т.н

# 17
  • Мнения: 677
Според мен Блонди иска да се изфука. Няма как да е толкова зле, че да не си е погледнала настройките на скайпа. Интерфейса им е като за деца. Айде, Блонди, наздраве, ти черпиш!

# 18
  • Мнения: 4 195
рече Тони и отсече Mr. Green
Блонди напиши в профила си - искам да съм като русото гадже от аватара ми, омръзнаха ми тези пъпки, сланини и мазни коси, търся си грък балък за малко финансови инжекции, за малко изсмукващи инжекции Mr. Green
ако искаш да го напиша и на гръцки Wink
много неприятно
само за сведение, аз също не знам, как да блокирам всички, освен ве4е съществуващите в листата ми Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 677
Ми, засрамете се, де. Дори Кочинка знае как.

# 20
  • Мнения: 3 423
Според мен "женен с три деца, но и майка"
звучи още по-стряскащо. Дори аз се плаша.

# 21
  • Мнения: 27 524
Трудно ли е да бъдем добри и нормални и трябва ли във всичко да бъдем заядливи и ехидни?
Благодаря на нормално отговорилите по темата. Simple Smile

Моля темата да се заключи!

# 22
  • Мнения: 2 386
А ако си инвизибъл? Приема, че все те няма и спира...

# 23
  • Мнения: 2 792
 На мен това не ми се вижда съвсем като тормоз, моето екранно име и в скайп и на кю е такова, че се тълкува погрешно и получавах множество покани, дори няколко за секс туризъм по Черноморието. Получих и снимки на бицепси, трицепси, пред зад и около луксозни коли, чиито марки не разпознавам, просто защото не разбирам нищо от коли. Като ми писна си отворих настройки и прекратих възможността да получавам подобни предложения, защото като благоверна половинка бях на прага на изкушението...

# 24
  • Мнения: 3 835
Точно затова вече не ползвам скайп, нЕмам нерви! Малко ми се сърдят де, а като ме попитат: Ползваш ли скайп? Мънкам нещо от сорта. - Абе на теория да, ама на практика не, няма ме! Както казва Мина, аз съм най-скайпващата жена! Laughing Все се чудя, откъде намирате време и за чат по скайпа...? newsm78

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Според мен "женен с три деца, но и майка"
звучи още по-стряскащо. Дори аз се плаша.

Такъв е реалният статус на мъжа ми.
Не го крие и все пак има кандидатки . Laughing

# 26
  • Мнения: 1 168
И на мен ми се е случвало, не е приятно Sad

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Моля темата да се заключи!
Да бъде.

Общи условия

Активация на акаунт