Как заспивате вечер, след като направихте годинка?

  • 1 373
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 931
Нямам спомени как съм заспивала аз на тази възраст.
Това беше първото нещо което си помислих като прочетох заглавието на темата. Иначе Йони до 2 год и 6 месеца заспиваше със шише, а Маринка си ляга и се обръща на другата страна, а понякога иска да легна до нея, но напоследък й е топло и не иска никой до нея.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 686
Откакто стана на година, преди лягане пие млякото си на мойто легло, докато аз разказвам приказка или пея песничка. Следва миене на зъбите (още не плакне, затова процедурата се извършва пак в мойто легло). Следва гуш-гуш, слагам го в леглото, гася лампата и излизам от стаята. Все още сме с биберон през нощта, ако е от значение. Скоро няма изгледи да го махнем.

Пие по 100-150 мл АМ, независимо дали от шише с биберон или от чашка с накрайник. Затова съм решила тези дни да махна изцяло шишетата с биберони, няма да е трудно, защото не е пристрастен. Преди това вечеряме заедно цялото семейство, т.е. млякото му е по-скоро за десерт. Чудя се вече дали да му го давам наистина като десерт след вечеря, или да си продължаваме традицията преди сън. Смятам да давам АМ до 3 години. Кисело мляко яде за разнообразие през деня.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 15:24 от Тинтири-Минтири

# 32
  • Мнения: 64
Заспива с биба (залъгалка), незнам кога горе-долу да се опитам да я откажа от бибероната?  newsm78 И дали не е голяма за биба? Вие какво мислите?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вечеря в 20:30 АМ с бисквити/с лъжичка/ и след това заспива на спалнята-аз само я милвам

# 34
  • Мнения: 4 784
Като твоето. Напоследък не винаги заспива веднага след като си изпие АМ, върти се известно време в леглото и след десетина минути е заспал. На кисело мляко не възнамерявам да минаваме скоро, предпочитам да е АМ, докато и той го предпочита разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт