Лекарката или аз трябва да настояваме за иследвания?!!!!!!!!

  • 2 611
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 293
Buminka ти ходи ли при моята лекарка ? newsm03
Как може да имам гъбички и да не се изолира нищо???? Възможно ли е това и каква връзка има ? От къде се пръкват тогава тия гъбички???? И сега как да продължа някакво лечение като нищо не помага а резултата е нулев ??? newsm12

# 31
  • Мнения: 4 428
Препоръчвам ти моята докторка - тя ми помогна и да забременея., всички изследвания бяха нейна инициатива, включително след това проследи бременността и ме изроди ( нормално, без нито един шев) - Д-р Джонгова, мед. център Лора на бул. Ботев.

Аз мога да препоръчам още една докторка от МЦ Лора - д-р Щерева  Peace Тя ми следи първата бременност и ми направи секциото. Сега пак се подготвям с нея за второто бебе, дай Боже  Grinning

# 32
  • Мнения: 36
AGAPH, извинявам се за тъпия въпрос ама ти сигурна ли си, че имаш гъбички. Възможно е да е някакъв друг проблема и затова и лечението не е ефикасно. Лекарката нищто ли не ти каза, или поне там от където си взе изследването. Не съм много запозната, но си мисля че ако имаше гъбички би трябвало да пише че има нещто ама да не те подведа само така си мисля.
Още не съм ходила при лекарката, немога да намеря време като отида ще пиша. Стискам ти палци наистина да нямаш нищо и спокоино да си правите бебчето  Simple Smile   

# 33
  • Мнения: 4 428
Buminka ти ходи ли при моята лекарка ? newsm03
Как може да имам гъбички и да не се изолира нищо???? Възможно ли е това и каква връзка има ? От къде се пръкват тогава тия гъбички???? И сега как да продължа някакво лечение като нищо не помага а резултата е нулев ??? newsm12

Според мен има два варианта за такъв рецултат - или лаборантката е гола-вода или течението е от друго. Ако са гъбички наистина, може да има и съпътстващи фактори освен течение - парене, сърбеж.

И аз пих Ясмин допреди два месеца. Спрях ги и започнахме с бебеправенето. Но се оказа, че ми се е появила киста  Tired И сега ще трябва да оправя първо нея  Tired
Така, че не е гаранция, че като спреш хапчетата и хоп - бебето е на лице.
При мен така се получи първия път, но сега не е било писано  Tired Но тогава бях на Логест преди това.

# 34
  • Мнения: 293
Момичета отидох първия път на лекар и констатира,че е гъбички.Започна да ме лекува ( едновременно с това бях почнала противозачатъчните.Не се излекувах. Сега като отидох пак ми взе секрет дадох си го в лаборатория ( уж точна) и резултата е,че не се изолира нищо.Мнението на лекарката е че може би заради приема на противозачатъчните не мога да се излекувам.Нямам никакво парене нито сърбеж.Сега в сайта на Ясмин - www.yasmina.bg прочетох,че при приема им цервикалната слуз става гъста и лепкава,което не позволява на спермита да преминават и си мисля дали може да е просто от противозачатъчните? Ама чак пък толкоз??? Представлява бяло без особен мирис като пресечено мляко и лепне  smile3511
Моля ви за мнения Weary

# 35
  • Мнения: 4 428
И аз, като ги пиех имах по-силно течение. Но нищо извън нормата. Но при всеки е различно.
Ами нали ще си сменяш доктора. Като отидеш при новия доктор, виж той какво ще ти каже.

# 36
  • Мнения: 293
Веси ама тва е много неприятно бе , то е лепкаво , кофти е , а и особено при и след полов акт .....
Ама на колкото и лекари да отида , след като в изследването ми пише,че не се изолира нищо всеки ще ми хвърля по една рецепта и.....до безбожие!!!

# 37
  • Мнения: 4 428
Веси ама тва е много неприятно бе , то е лепкаво , кофти е , а и особено при и след полов акт .....
Ама на колкото и лекари да отида , след като в изследването ми пише,че не се изолира нищо всеки ще ми хвърля по една рецепта и.....до безбожие!!!

Добре, тогава повтори теста в друга лаборатория. Така ще си сигурна в резултата. Ако пак няма растеж, просто е нещо друго. А какво е, само доктор може да ти каже, след преглед и евентуално назначени други изследвания.
Мога само да ти пожелая УСПЕХ с избора на доктор  Peace

Общи условия

Активация на акаунт