За аборта в 3-4 г.с. Къде, колко, как? Абе, всичко!

  • 121 194
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 776
Миличка, съчувствам ти за майчето ти и се надявам всичко да се нареди след съответното лечение. Мисля, че нямаш основание да се тревожиш все още за цикъла, защото е минал 1 месец, а щом са ти казали до 8 седмици, това са приблизително 2 месеца. Но, ако се тревожиш прекалено много се консултирай с лекар, макар и по телефона какво следва да се направи. Има вероятност при силен стрес, цикълът да се забави значително или дори да спре, за това също трябва да питаш доктора. Пожелавам ти, всичко да се нареди при теб. УСПЕХ!  Hug Hug Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 484
Не  се  притеснявай  може  и  до   45  дни  от  датата  на  аборта  да  ти  дойде.Но  сега  се  варди  много,след  аборт  най  лесно  се  забременява.Стискам  палци  всичко  да  е  наред. Hug Hug Hug

# 47
Mlyna, kiki06, благодаря и на двете ви за отговорите!
Притеснена съм, защото минаха 2 месеца вече и това надхвърля всички периоди, посочени като ориентировъчни.
За пазенето знам, имам си и изписани противозачатъчни нови, само трябва да ми дойде, за да ги започна.

# 48
Здравейте момичета. имам няколко въпроса. Цикълът ми е абсолютно редовен, нямам никакви симптоми които да напомнят бременност освен газове, къркорене на червата и понякога болки в главата. Незнам дали се психирам но просто откакто стана фала (преди 2 месеца) просто съм на тръни и все си мисля че това къркорене не е от това че ям по веднъж на ден(за толкова ми оставя време малката ми дъщеричка на 5 месеца), а са движения на бебче. Превих си тест преди 4 дена въпреки че цикълът ми не ми закъснява(трябва да ми дойде чак на 21ви), и резултатът беше отрицателен. Нямам почти никакво време и не мога да ида на гинеколог. Ще успея но чак след 4 дена. Кажете ми според вас какъв е шансът да съм бременна? И ако съм моля ви препоръчайте ми доктор със Велико Търново който прави аборти. Съответно актуална цена на аборт по желание? Много благодаря предварително!!!

# 49
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Според мен шансът да си бременна е никакъв Peace

# 50
blagodarq ti za yspokoenieto!Ama nali znaesh kakva e jenskata panika:)

# 51
  • Мнения: 1
Zdraveite momicheta.....i az tuk kato vsichki vas sum v panika v momenta i molq za suvet.....kakvo da pravq i az nz...zakusnqva mi veche 11 dena ,pravih si test za bremennost pokaza otricatelen...no nqma i sleda da mi doide cikula....mislq da hodq na lekar tiq dni.
gaf ne  staval,koeto e nai-interesnoto,vuzmojno li da e ot stress?i ako mojete da mi pomognete s informacia,kude v Plovdiv moga da napravq abort i kolko struva tova gore-dolu...?
Mnogo shte vi buda blagodarna za pomoshta....

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Ще можели да ми препоръчате лекарка в Велико Търново за аборт.. и малко инфо за неа благодаря предварително.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
mont, съжалявам за това, което ти предстои. За съжаление не мога да ти препоръчам доктор от Велико Търново, но мога да те посъветвам да намериш добър специалист за да мине всичко както трябва. Попитай твои познати, близки на които можеш да се довериш.
 Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт