Любители на котки, тема 5

  • 24 240
  • 470
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 951
Djindjar,как  е   малкия   Пух?По  добре  ли  е,бебчо?

# 451
  • Мнения: 1 218
Djindjar,как  е   малкия   Пух?По  добре  ли  е,бебчо?

Ох не смея да се обадя, че моето диваненце все пак не е толкова зле, колкото са Рижко и Пусанка  ooooh!
Mи  Weary, само на млекцето е днеска, не иска да папка и това е ... Тъжничък е и си лежи ,не си играе с нищо  Weary
Не идва да ми изнасилва крака , не мрънка  ... Одеве пак кихна, ма вече не ми е смешно  Sad
Мъж ми сега го гушка малко ... Ще видим , дано това млеко да помогне малко да прочистим коремчето, ако е изял нещо дето не требва, ако не утре пак при вет ...

Милата Пусанка дано да дочака срещата със Сиамка , ще ми се да се  стабилизира това котаче, аз съм винаги със заврян нос в облаците и все се надявам на чудеса ...Дано да си поживее още писанчето  Praynig И Рижко да се оправи ... и Гугито пак да почне да прави белички и ще ми светне малко ...


# 452
  • Мнения: 3 050
И котаракът на приятеля ми яде Данте от Кауфланд-явно не са лоши.
Той прилича на Гугумънкито  Heart Eyes  Grinning ей го на  Hug http://img72.imageshack.us/img72/3632/p1030268at4.jpg

Дано всички писанчета оздравеят  Hug  bouquet

# 453
  • Мнения: 3 770
iguanka , голям красавец !  Peace

Джиндж , Гугито не се ли подрисква от това прясно мляко? Аз един път дадох на Рет , много му се услади , но горкия , не можа да стигне до тоалетната си !  Joy Сега излезнах на терасата с него да пуша и той показа хищническата си порода - от засада свали една нощна пеперуда.При което аз панически се скрих зад мрежестата врата / ужасявам се от разни дребни гадини и насекоми! / и го оставих да се бори с нея.Беше дъвкана и плюта неколкократно , подритвана с финтове из цялата тераса - мисля ,че сега е с 85% инвалидност. Джиндж , само моля те не  newsm45 за пеперудата - беше гадна !

# 454
  • София
  • Мнения: 1 951
От  известно   време  сме  само на тези консерви.Хапва  ги с  удоволствие.Единствено  от  тях  има   голямо  разнообразие,с пиле,с риба,с говеждо.,със  зеленчуци.Хубаво миришат,пресни са ,чак и на мен ми се  приисква.
Djindjari,внимавай  с млякото  ,да не  причиниш   стомашно  разтройство  на  детето.
Шуши,как  са   писенцата?Май  е  време  за  нова  темичка.Сложи,ако искаш  на  първа  страница  снимката на  Пусанчица.Нека  всички  писета  да  са  така  желани,обичани,обгрижвани,както  е ТЯ.

# 455
  • Мнения: 1 540
Vqqra, моето предишно коте го дадох на нова стопанка когато беше на 2 годинки (или на 3, не помня  Blush ). Много лесно се приспособи в новия апартамент. След това се наложи котето да живее в къща с двор, където също много бързо се е установило, дори си направи бебета. Сега пак е в апартамент, царицата на къщата е  Simple Smile Така че няма никакъв проблем според мен от местенето!

Рижко пак беше повръщал през деня. Ходихме по-рано вечерта на ветеринар, този път заключиха, че има разширен хранопровод по рождение и нищо не може да се направи. Периодично ще си развива възпаленийца и ще трябва да се слагат антибиотици. Трябва да му даваме храната и водата нависоко, така, че да не си навежда почти главата докато яде. Трябва да се набляга на по-меки и течни храни. Четири лекаря му гледаха рентгените и му се чудиха. Пак му взехме инжекции за 6 дена.
Момичета, аз не вярвам, че няма никакво лечение. Според мен просто не им се занимаваше, защото не е просто грип или бълхи, за да го оправят набързо. В другия форум има една жена, която се беше свързала с някаква германка, която пък искала да вземе Рижи. Ще продължавам да пиша и там, за да видим дали ще може да се осъществи това. Ами това е засега, ще видим какво ще става за напред  Sad

# 456
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз  не  съм  виждала  котка,която  да  яде  с   изправена  глава,няма  да  иска.Моята ,ако е  много    гладна  си   заделя  настрана   храна.
Какви  са  тези  лекари.Ужассс!!!
Да не  е мръднал  по  време на  рентгеновата  снимка,и   да е   друг  крайния  резултат.Колко  снимки са му направени на   Рижо?

# 457
  • Мнения: 5 317
ех,тези ветеринати,направо ми иде да ги...
сега с антибиотиците дано се пооправи.

# 458
  • Мнения: 1 540
Два рентгена има общо. Ветеринарите отхвърлиха мърдане, защото хранопровода се вижда удебелен наистина по цялата си дължина, а при мърдане щеше да се вижда просто на определен момент само някакво размазване. Засега е това, ще му слагам антибиотиците, повдигнала съм му храната с 10 см... Ще видим. Ще звъня на едни доктори тука, и двамата са препоръчани от други доктори.

# 459
  • Мнения: 416
ех,тези ветеринати,направо ми иде да ги...
сега с антибиотиците дано се пооправи.
И аз така си викам  #2gunfire

Значи Рижо има вероятност да стане германец  Thinking Макар,че не е до мен ще ми е мъчно за него  Cry Каквото зависи от нас ,за да е добре котето ще го направим  Peace Дано другите доктори излязат по вещи за неговия проблем и помогнат  Praynig

# 460
  • Мнения: 1 218
rorrr  , аз вярвам , че всичко ще се оправи  Praynig
Ами не е лошо да стане германче, стига да бъде гледано и обичано котаче  Hug

iguanka наистина прилича на Гугумъцко и е много сладичък  пухчо Hug

Диди сега съм съгласна да се осере до ушите, само и само да му мине, че не мога да го гледам такъв дремещ ...
Чакайте да ви го покажа ...
ето така цял ден дремка :
   

                                                                                           и тук
Ето го и тук , най-накрая успях даму хвана муцунката : Гугумънго

# 461
  • Мнения: 5 317
пу пу,много е сладък,като играчка е.

# 462
  • Мнения: 5 173
нали? Ама мн тъмни снимките

# 463
  • Мнения: 812
Мамин сладък Гугумънго.  Hug Личи си, че е болничко, как тъжно гледа  Hug

Мъжо донесе две плюшени играчки - тигър и патка. Алка подуши тигъра изотзад, не хареса, и го запрати в трета глуха. Патката обаче беше надлежно омазана и ухажвана неколкократно. Чак биде прегърната и облизана старателно. После човката и беше зверски нахапана, след което  последва съдбата на тигъра и бе безславно зарязана.

# 464
  • DE
  • Мнения: 521
Здравейте, милички!   bouquet
Бързо влючване от Любляна - много ме трогнахте, че си мислите за нас с Пусанич, голяма подкрепа си е това, да знаеш, че някой мисли за теб и твоите проблеми... Тя за съжаление не е добре, живурка, обаче едва-едва, от 3 дена е на системи, но това не може да продължава вечно, бъбречетата й не функционират добре и се обезводнява, продължава да кашля кръв, нашите ме натискат да я приспим, много се била мъчела. Аз не знам, искам първо да я видя. Утре вечер, живот и здраве.
Стискам палци за Рижо, когато трябва, ще пратя парички, докато съм в БГ! rorr, дръж ни в течение!

И последно, seat-kata,  много си мила  Hug, обаче Пусанчето вече беше на първа страница, нека сега да сложим бебетата на Шели - в крайна сметка животът не е само тъга, нека се порадваме на мънинките бебоци!

Общи условия

Активация на акаунт