Бебета ЮНИ 41

  • 13 326
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13
 newsm18ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА МАДОНА!ЛЕКО И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! newsm10
 ThinkingВъй-въй ми то днес раждат мами с никове започващи с буквата М ooooh! Thinking
Да,ама на мен днес не ми се ражда TiredОтивам да полегна.

# 211
  • Мнения: 5 713
Честити съкровища на Мушорон и Мадона!
Да са живи и здрави!


  bouquet   bouquet   bouquet

Ех, че хубави новини днес. Simple Smile Успех утре на момичетата, които ще раждат.

# 212
  • Мнения: 67
Честити бебчета  на Мушорон и Мадона!   bouquet
И аз мисля да не си мажа гърдите с нищо предварително като дойде бебчо ще видим.  Laughing

# 213
  • Мнения: 279
Днес почнах едни списъци да правя на моя и на майка ми докато съм в болницата Mr. Green Неща ,които ще трябва да се свършат докато ме няма!
Малко са подробни, ама като няма да ме има предпочитам аз да съм им дала инструкции, а то е ясно,че няма всичко да се получи както аз си искам де Laughing Но така ще ми е по-спокойно! Ще си ги попълвам до другата седмица, че все ще се сещам за нещо ново и тогава ще им ги разпечатам.Като контролно Joy
Сетих се и че искам да попитам нещо Валентина! Става въпрос за подсеченото дупе и за хумата. Каква хума се взима и как се ползва върху бебешкото дупе?  Аз се сещам само за тази хума която е за маски за лице и коса newsm78 Иначе и аз си взех Бочко. Да се надяваме , че ще върши работа.

# 214
ЧЕСТИТИ ГОСПОЖИЦИ НА МУШОРОН И МАДОНА!!! Да са живи и здрави , а на мамите бързо възстановяване!
Вчера бях на консултация при док. и ми каза че всичко е наред. Каза също , че чакаме момиченце май. А днес отивам при акушерката а тя като се притеснила...оня ден трябваше да направя едно изследване за количество белтък и се оказва, че ми бил много нисък,ама тя като ми казала че трябва да разклатя количеството урина преди да отсипя за изследването (извинете за подробностите ама...) трябвало някой да я чуе,или съм не съм чула или съм забравила, та така сега ще правя ново, поуспокои се че по- скоро е от това, че не съм процедирала както трябва. Днес накупих още няколко неща(одеалца ,протектори за матрак, чувалче, пеленки и др.)
Желая успех на всички мами планирани или не за утре.Чакаме минимум 3 бебчета за утре. Аз имам някакво чувство,че днес ще има още едно.
 Hug
Благодаря на всички за мненията относно имената   bouquet

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 16:11 от elly24

# 215
  • Мнения: 8

Чеситто на Мадонка! Да и е жива и здрава малсата куконка!!!

# 216
  • Мнения: 12
  Честито на Мушорон и Мадона за прекрасните девойки! Да са им живи и здрави и много да ги радват!

 Аз днес успях да накупя почти всичко необходимо като: пелена за изписване, хавлийки, дрешки, шишенце. Така че вече съм подготвена.  Peace

# 217
  • Мнения: 4
Честито и от мен на Мадона!!! Прекрасна и умна девойка да расте нейната дъщеричка!!!

Аз също днес посвърших доста неща - уговорих се с педиатърката, взех термометър за вода и за стая, залагалка (за всеки случай). Утре последно съм на консултация и после .... каквото сабя покаже.

На лекарката, която ми следи бремеността й взех сувенирче-подарък - кристална бебешка количка, дано да й хареса  newsm78

# 218
  • варна
  • Мнения: 1 395
 ЧЕСТИТИ СЛАДУРАНКИ НА МУШОРОН И МАДОНА!Големи красавици да пораснат и много да ги радват!  bouquet
 Стискам палци на всички,които утре са на линия.

# 219
  • Мнения: 33
честито на мушорон и мадона! здрави и хубави бебета! бързо възстановяване!

Аз си взех лансинох, от големия  и то защото нямаше малък. Чак се чудя как ще го използвам и се чудя вие защо си купувате по повече?! та то колко ще се ползва - съвсем малко в началото, докато бебето и гърдата свикнат  newsm78  Недейте бърза толкова с по два крема...

И аз стискам палци за мамите със секцио за утре!!!  Hug

# 220
  • Мнения: 28
Честито на Мушорон и Мадона ! Да са им живи и здрави момите и много щастливи!  newsm51 newsm51 newsm51



Успешно представяне на мамите утре  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 13
Честита девойка на Мадона! Много да ги радва и слуша, а на мама желая бързо възстановяване!
 newsm51

# 222
  • Мнения: 279
Орхид, а вие как сте?
Как е малкия Боян? Видяхте ли се?

Сега се сетих,че вчера видях количка на АБЦ дизайн  и наистина и на живо са доста хубави. Тя офиоли си беше взела такава. Супер сладурски са. Само нещо ми се видя много малък коша за новородено, ама сигурно зависи и от моделите!
Вече се чудя какво да правя, какво да измисля, ама какво може в една стая толкова да се прави и аз не знам Confused
И на всичкото отгоре все съм гладна, като някаква ламя съм. Аи стига вече съм досаждала с глупости днес! Crazy

# 223
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Видяхме се, ама утре ще пиша повече. Работят лекарите по нашия въпрос, утре ще му бъде труден ден, дано да се справи. Praynig

# 224
  • Мнения: 657
Ехааа, знаех си аз, че секциото й беше насрочено за края на май ама не бях сигурна.. Та,

Честита бебка на мама Мадона!!! Много да я слушка принцесата, да е жива и здрава!!!

Общи условия

Активация на акаунт