С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 237
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
Вие пишете романи,ама аз един ден съм решила ей тъй на,като попрецъфтя и чукна 70-сте, докато си седя на люлеещия стол пред камината,да заформя няколко десетина тома с мемоари. Има какво да разкажа за мъжката простотия, белким и някой хонорарец взема на дърти години към пенсийката.
А поне 3-4 тома ще са в чест на мойто ЕРД- БНД ( абе по- точно ДНД - ДОНОР на детето ми).
И тъй......имало едно време...един безумно красив, с изгарящи тъмни очи,гарваново черна коса,силни ръце,строен и мноооооо тъп хубавец, по когото аз имах неблагоразумието да перкулясам и да хлътна като в гьол безумно.Четири години му ходих по гайдата да му угаждам,щото не живеехме в един град.И  си разпродадох половината апартамент,барабар с пианото от 19 век,че да му купувам нещица,дето милинкия има нужда.
Казах си,ей тоя ша е принца,сега ударих кьоравото,уууууу,нека ми завиждат бре! И планове,мечти за деца,къщичка, светло бъдеще.......и принца до мен- верен до гроб и изпълняващ всички мои желания.Да ,ама не съм знаела, че каъто паднеш от високо ама ужасно боли,особено ако  е твърдо.
Аз направо  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy като чух един следобед, бях в 7 месец бременна, как от спалнята се чува докато полезното изкопаемо говореше  " Ей колко много си те обичкам, ще ти нащипкам бузките като те видя, колко си ми сладка." #Crazy #Crazy #Crazy

И туй се отнасяло за БИВШАТА СЪПРУГА, с която той толкова благоприлично и показно се разведе- заради мен, или така поне каза.

Тогава нещо се скъса в мен,после почнах да прог;леждам- ми толкова пъти самия той ми се е хвалил какъв плейбой се бара,колко бройка е натрупал, подробности знам за благоверните му, такива, че те горките ако знаят......
Оф, да продължа ли?
После заживяхме заедно,в моето жилище, в моя град. Човечеца сега и бизнесмен стана,да ама му трябваха кинти за да отвори фирма? И от кого ша цица? Ми нали любимата му женичка, дет са едно цяло с нея има наследство бе? "Ай къв съм прост да не се сетя- тя нали малко патка си пада, ей тъй кат и се усмихна и тя снася."
М,даааа! Патката снесе,нали обича,нали вярва- семеен бизнес,висок стандарт- мечтите са близко! Давай, продадохме нивичката от дядо.Тъй де,ама се сдобихме със "семейно БМВ", в което нямахме привилегията да се возим,щот малкия повръща и цапа дамаската.

И пишман -бизнесмена завъртя един бизнес - голяма работа,голямо чудо! Чудя се аз къде ми е мъжото- той по срещи, по сделки, по работа из градовете.И го няма -седмица,две,три- работи човека че пушек се вдига.малкия с температури, шарки - нема тати, братче- нали пари изкарва.И тъй един ден реших гледачка да взема,че да поработя, то се видя че от семейния бизнес за всички приятели имаше по много,ама за вкъщи - нцъ- че за кво са ми? newsm78
Тати се завърна по някое време,направих си устата да даде някой лев за сина си,та пак що ли ми трябваше- "Който си е наел гледачка - да си и плаща!!!!Аз излишни пари немам!'
И хоп- навира се в кенефа да си цъка половин час с джиесема.
Е,та тва издържа ли се??? Shocked
Устисках една година съвместно съжителство.После го натирих обратно при МАМА.Ма много е трудно да изгониш някое псе, повярвайте ми.То щеше да се коли,да плиска стените в кръв, той ТОООООООЛКОВА МЕ ОБИЧАЛ!
БНД ЛИ? Не познавам такова животно.

# 46
  • Мнения: 4 458
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

Тази тема май ще накара някои от вас да звъннат на МБМ /милите бивши мъже/ с думите: "Ми'оооо, ма аз всъщност много си те обичакам... Кво ще кажеш да вземем да пробваме пак?"  Joy Joy

Мдаааа и аз така си  мисля  Mr. Green

Много е хубаво, че ги пишем тези неща. Всеки чете и си прави равносметка. Вижте в клюкарника на какво ме направиха мене заради "детински" решения  Tired

Траянче, ама ти не го ли беше чела това в разширен вариант? То си беше под формата на табличка с дати, имена и други подробности.

То после имах детегледачка на която се плащаше безумно скъпо и която незнайно защо се водеше до спирката а понякога се возеше и с колата.... Имахме си и довършителни работи в офиса със секретарката.... Спешни командировки които вместо за ден се проточваха с дни... Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....

# 47
  • София
  • Мнения: 1 352
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

# 48
  • София
  • Мнения: 1 752
С това, че плю на всичко,което бе декларирал и демонстрирал 4 години - как никога няма да си остави магарето в калта, как ще се справим заедно, как за нищо на света не иска да е зависим от баща си или да му иска каквото и да е било, щот бил такъв и такъв, и в един момент "трябвало да му засвидетелстваме уважение и затова да прекръстим детето на името на баща му". Доводът: само той можел да помогне, ако не дай си Боже на БНД се случело нещо  Shocked щот има много пари. И понеже отказах, защото все още вярвах в думите му отпреди седмица "Ние сме избрали името на нашето дете, ние сме му родители и няма значение какво казват нашите" и все още не вдявах колко съм била сляпа, та затова започна системен, ежедневен и еженощен психически тормоз. Бебо на месец като заспи към 23ч и започваха скандалите и безкрайните разправии до сутринта. И така всяка нощ. Ползата: за три месеца смъкнах 14кг, перфектната диета. Обиди, издевателства, безкраен рев. Не знаех на кой свят съм. Не можех да позная човека, който обичах. Не вярвах, че съзнателно ме измъчва. Докато не замина да работи в чужбина, защото вече не издържал вкъщи. И аз се успокоих. Започнах да живея по малко. Да се радвам на сина си. И накрая вдянах, че е по-добре да не сме заедно. Сам ми показа, че това е било вярното решение с думите: Докато си седиш на ината (т.е. докато не го ща), пари от мен за това дете няма да видиш!". И си спази обещанието 7 години. А можех да проумея всичко доста по-рано - когато си призна, че съвсем целенасочено е направил бебо без да ми каже или да ме попита, защото знаел, че ще откажа и че всъщност, макар и вече бременна, аз съм имала избор - можела съм да абортирам. Но ми показа ясно, че направя ли го, ще се разделим. Такава сляпа патка съм била, че чак понякога се чудя аз ли съм го живяла тоз живот  smile3514

# 49
  • Мнения: 2 336
Гледам всички сте многословни. Аз бях лаконична.
Само мога да добавя -
Такава сляпа патка съм била, че чак понякога се чудя аз ли съм го живяла тоз живот  smile3514
Иначи диетата на Миленитка и аз съм я спазвала. С дни не съм яла нищо. Ей тва е - мъжът ти те държи във форма.  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
УЖАС! Току що открих, че съм пропуснала няколя друга буква в заглавието... Embarassed

# 51
  • Мнения: 2 336
Ти пък ако си мислиш, че някой е забелязал. Аз чета само първите букви на думата. Още от едно време съм така. Четях по 500 страници на ден, ама думите до половината. Накрая на книгата не знаех как се казват героите.  Crazy Blush

# 52
  • Мнения: 2 863
аз забелязах hahaha

# 53
  • Мнения: 671
Не си пропуснала ,прибавила си.Ма и аз чак сега забелязах.
Трябваше да си траеш. Laughing

Сега пък я изяде....къде отиде буквата бе. Grinning

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ей тва е - мъжът ти те държи във форма.  Mr. Green
Ба, мерси от таквиз диети и форми Stop
Имаше един период, в който подозирам, че бях паднала под 40 кг Sick
А хапвах, и то не малко.

# 55
  • София
  • Мнения: 433
И аз ги приключих. Аре нема нужда. Има си здравословен спорт и кекс за тая работа  Grinning

# 56
  • Мнения: 671
Искам и на мен така да ми действат раздялите....а аз когато ми е тъжно, по цял ден вися пред хладилника.Плюскам и рева,плюскам и рева... ooooh!

# 57
  • Мнения: 2 336
А, Оморфис, не става дума за раздели. А за съжителство.  Mr. Green То за след това знаем - шоколад.

# 58
  • Мнения: 671
Сиска,смятай че ако и при мен имаше такова съжителство,слон щях да стана муцка. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 336
Тогаз не ти го желая.  Naughty Оттук нататък диети като на lilivid.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт